Červencové admirácké narozeniny – blahopřejeme!
16. 7. Ladislav Koval 1940
23. 7. Jan Frantl 1962

Admira transparent.JPG, 54kB

Admira se těší na nové posily!

O tom, že fotbalová Admira dlouhodobě dobře pracuje s mládeží, svědčí fakt, že naši dorostenci hrají Českou ligu a v České lize žáků startují hned čtyři týmy kobyliského klubu. Tygři, tým U-12, dokonce vedou prvoligovou tabulku! Je tomu tak i díky úspěšné spolupráci s Městskou částí Praha 8, jejíž vedení admirácký fotbal podporuje.

Teď je pravý čas na doplnění týmů těch nejmladších. Rádi mezi sebou uvítáme šikovné kluky ročníků 2006 a 2007, kteří umějí kopnout do míče a kteří mají chuť zahrát si ten opravdový fotbal.

Maminko, tatínku, přijďte se svým malým sportovcem k nám na Admiru! Nabízíme přírodní i umělou trávu, zázemí, které nám v leckterém jiném klubu závidějí, kvalifikované trenéry, zapálené činovníky a dobrou rodičovskou partu!

Veškeré informace poskytne šéftrenér mládeže Jiří Tesař, mobil 602 318 506, e-mail admira.mladez@seznam.cz, a také trenéři Martin Šanda, 608 958 893, m.sanda@email.cz, Jaromír Hladůvka, 225 280 217, 724 552 278, jaromir.hladuvka@canon.cz či vedoucí týmu Gabriela Brunclíková, 603 216 826, Gabriela.brunclikova@tiscali.cz (pro ročník 2006), případně vedoucí družstva Veronika Svobodová, 725 817 217 (pro ročník 2007).

O tom, jak si naši kluci vedou, více na webovkách: http://www.konici2006.estranky.cz.

-api-


Program v týdnu 22. – 29.7. 2013, (PDF)

24.6.2013

Admira nejméně na rok farmou Slavie

Nováček ČFL FK Admira Praha se 24. června stal oficiálně farmou SK Slavia Praha. Vedoucí funkcionáři obou klubů podepsali příslušnou dohodu, která je podle mínění smluvních stran oboustranně výhodná. Zahrnuje jak spolupráci na úrovni dospělých, tak i mládeže. Dosavadní spolupráce mezi FK Čáslav a Admirou skončila. Po sestupu Čáslavi z Fotbalové národní ligy a po postupu Admiry z divize se oba kluby potkají v ČFL.

"Spolupráce mezi Slavií a Admirou je koncipována víceméně volně, nijak direktivně. Oba kluby se dohodly, že si budou vzájemně vycházet vstříc vždy po dohodě a podle potřeby. Určitě to nebude tak, že by například trenér A-týmu Slavie poslal do Kobylis tři hráče s pokynem - v neděli budou kopat za Admiru v ČFL. Zatím má náš klub umělou trávu certifikovanou jen pro soutěže PFS. Na zajištění vlastní umělky, na níž se bude moci hrát i ČFL, teprve pracujeme. Je tedy předpoklad, že v případě nepříznivých klimatických podmínek by měl náš A-tým odehrát mistrovské zápasy v areálu Slavie na Chvalech. Z hlediska Admiry je podpis zmíněné dohody velkým posunem vpřed. Mít za partnera právě Slavii, to je historický mezník a mě - jakožto věrného slávistu - navázání této spolupráce těší dvojnásob," konstatoval předseda FK Admira Praha Ing. Zdeněk Potůček. "Smlouva je podepsána na rok a já chci pevně věřit tomu, že po tom roce se obě strany shodnou na jejím pokračování především proto, že se v praxi ukáže její vzájemná výhodnost," podotkl Potůček.
Sportovní manažer FK Admira Richard Lapka k tomu dodal: "Partnerský vztah se Slavií, jedním ze dvou největších a nejslavnějších českých klubů, bude pro Admiru bezpochyby nesporným přínosem. Musím přiznat, že moje srdíčko bije spíš pro Spartu, ale v tomto případě upřednostňuji rád zájmy Admiry. A těší mě, že jsem byl osobně přítomen při vůbec prvních kontaktech a rozhovorech mezi majiteli Slavie a vedením našeho klubu."

-api-

P1017090[1].jpg, 59kB

Foto: Vlaďka ZamrazilováPochvala Admiře z Fotbalové asociace ČR

Areál FK Admira Praha se stal ve dnech 11. a 12. června dějištěm republikového finále DANONE – Poháru národů mladých fotbalistů (a dvou fotbalistek!) narozených v roce 2001 a později. Kobyliský klub se zhostil pořadatelství na jedničku, jak potvrzuje sekretář mládeže Roman Vonášek z oddělení neprofesionálního a mládežnického fotbalu Fotbalové asociace ČR.

„Stačilo by napsat krátce - bylo to perfektní! Ale budu konkrétnější. Za Komisi mládeže FAČR bych chtěl touto cestou poděkovat pražské Admiře za organizaci a zajištění veškerého servisu pro účastníky republikového finále DANONE – Pohár národů. Odpovídající zázemí, ochotní pořadatelé, výborný hlasatel a výborný správce. Snad poprvé chválím pětici rozhodčích (Cichra, Kučera, Opočenský, Kutiš starší, Vojnovič), neboť s jejich výkony jsem nebyl spokojen jen já, ale i trenéři všech osmi zúčastněných družstev!“ napsal sekretář mládeže FAČR Roman Vonášek vedení FK Admira Praha.

„K dokonalému finále přispěl však především samotný areál, především pak nádherné a upravené hlavní hřiště, kde se odehrálo veškeré dění. Velké poděkování patří řediteli FK Admira Praha Mgr. Janu Martinicovi, protože má velkou zásluhu na skutečnosti, že finále nejlepších družstev ročníku 2001 hostila právě Admira. Stejně jako on zasluhují poděkování ještě jednou všichni, kteří se na zdárném průběhu turnaje podíleli. Osobně jsem moc rád, že jsou lidé, kteří pro fotbal - a především pro ten mládežnický - pracují s takovým elánem,“ podotkl bývalý ligový fotbalista Roman Vonášek.

Do republikového finále se probojovalo osm týmů. Hrálo se podle pravidel kodifikovaných ve Francii. A bylo znát, že si je mladí fotbalisté náležitě osvojili.

Nakonec zvítězil Baník Ostrava, podporovaný početnou, hlučnou, přitom velmi slušnou partou rodičů hráčů a dalších fanoušků. Druhý skončil FK Teplice a až třetí Sparta Praha, ačkoli právě její tým byl pasován na největšího favorita turnaje.

Mladí „chachaři“ oslavili prvenství spolu se svými příznivci klubovou hymnou „Baníčku, my jsme s tebou…“, jejímž autorem je velký fanda ostravského klubu Jaromír Nohavica.

Úspěchem dosaženým na kobyliském trávníku si Ostravané vybojovali právo účasti ve světovém finále DANONE – Poháru národů. Český mládežnický fotbal v něm budou reprezentovat v září, a to v kolébce fotbalu – anglickém Londýně.


ČFL začneme v Zápech, pak přivítáme Převýšov

V sobotu 22. června se v Praze konal losovací aktiv Řídící komise pro Čechy FAČR, která má na starosti ČFL a tři české divize. Soutěže odstartují úvodním kolem o víkendu 10. a 11. srpna. Nový ročník ČFL a tří českých divizí připravil dvě novinky. Trenéři mohou využít pět možností při střídání z přechozích tří, což již používají mládežnická družstva. V ČFL už se nebude stát za žluté karty, sčítat se letos nebudou.

Nás zajímala zejména ČFL. Třetí liga bude mít pět nováčků. Z druhé ligy sestoupivší Čáslav, divizní vítěze Admiru (sk. A), Meteor (sk. B) a Jirny (sk. C), které předchozí postupy pětkrát odmítly. Kvůli finančním problémům skončila Česká Lípa. Ta nereflektovala ani na účast v divizi a její další osud je vážně ohrožen. Její místo zaujaly Štěchovice.

Hlavice, která sestoupila z ČFL jako poslední tým, se také nepřihlásila ani do divize.

Tady je los ČFL (zatím ovšem neoficiální, čeká se ještě na losovací aktiv Gambrinus ligy a Fotbalové národní ligy, zda se z ní některý český klub neodhlásí – v takovém případě by postoupil Kolín a v ČFL by ho nejspíš nahradil Vyšehrad).

1 - Viktorie Jirny, 2 - SK Zápy, 3 - SK Převýšov, 4 - Jiskra Domažlice, 5 - FK Kolín, 6 - MFK Chrudim, 7 - FK Králův Dvůr, 8 - FK Meteor Praha VIII, 9 - SK Strakonice 1908, 10 - AC Sparta Praha B, 11 - SK Horní Měcholupy, 12 - TJ Štěchovice, 13 - FK Kunice, 14 - 1. FC Karlovy Vary, 15 - SK Roudnice nad Labem, 16 - FC Chomutov, 17 - FK Admira Praha, 18 - FK Čáslav.

Pokud se už nic nezmění, měli bychom do ČFL odstartovat v Zápech, a to v neděli 11. srpna od 17.00. První domácí zápas bychom měli sehrát v neděli 18. srpna od 10.15, a to s SK Převýšov.

Podzimní derby s Meteorem by se mělo hrát v VII. kole, a to o víkendu 21.-22. září v Libni.


Připojme aspoň zajímavostí

*Pozoruhodný důvod pro postup do ČFL jsme našli na webu Viktorie Jirny, kde se mj. píše: „Protože jsme překonali v divizních soutěžích vše co se dalo, v sedmi divizních sezonách jsme skončili 2x druzí (2006-2007 a 2008-2009 ) a 5x vyhráli (2007-2008, 2009-2010, 2010-2011, 2011-2012, 2012-2013), překonali jsme všechny dosažitelné rekordy historických tabulek, když jsme nastříleli v jednom ročníku 115 branek, získali nejvíce bodů v jednom ročníku - 85, Marek Kincl se stal nejlepším divizním střelcem v jednom divizním ročníku - 42, Honza Štěpnička vychytal nejvíce nul v jedné sezoně - 20, obdrželi jsme nejméně branek v jednom ročníku - 10. Pět let jsme na domácím hřišti neprohráli a celkem jsme pětkrát odmítli postup do ČFL. V novém ročníku dochází v ČFL k několika zásadním změnám, nebudou se sčítat žluté karty, může se střídat pět hráčů a ještě jedna zásadní novinka se připravuje, z těchto důvodů a pro další fotbalovou motivaci postupuje SK VIKTORIE JIRNY od nového ročníku 2013-2014 mezi Českou fotbalovou elitu.“

Co mají v Jirnech na mysli konstatováním, že jedna zásadní novinka v ČFL se připravuje, nevíme. Necháme se tedy překvapit.

*Dalším překvapením je fakt, že Meteor VIII nepotvrdil na aktivu svůj už desítky let tradiční hrací čas – a sice neděli 10.15. Kdy se tedy bude hrát v Libni ČFL, na to si taky musíme počkat.

*Překvapením je i skutečnost, že SK Strakonice 1908, který je farmou Dynama ČB, má v oficiálním dokumentu ŘKČ FAČR uvedeno hřiště Na Křemelce (ve Strakonicích), ačkoli jihočeská média píší už několik dnů o tom, že hrát bude na českobudějovickém Složišti. I tady si musíme počkat.


A ještě letmý pohled na divizní skupiny – problémem bylo sehnat nováčky!

V A-skupině, kterou jsme vyhráli, je jedním ze sedmi nováčků Jindřichův Hradec (v KP až čtrnáctý!), dalším pak Písek po sestupu z ČFL. Z Plzeňského kraje se do divize nikdo nehrnul, a tak na postup kývly šesté a deváté mužstvo konečné tabulky KP. V Sušici se bude hrát divize po čtrnácti letech. Náhradníkem místo Chrástu je devátá ZČE Plzeň.

Nováčkem ze Středočeského kraje je Nová Ves pod Pleší, která skončila v KP třetí.

Z Přeboru Prahy postoupil sedmý (!) Zličín.

Sedmým nováčkem je vítěz Přeboru Karlovarského kraje Hvězda Cheb.

Do B-skupiny byly zařazeny Kladno po sestupu z ČFL, vítěz Přeboru Ústeckého kraje Štětí, druhý tým tohoto přeboru LoKo Chomutov a vítěz Přeboru Středočeského kraje Slavia Louňovice.

Do C-skupiny byly zařazeny vítěz Přeboru Libereckého kraje Jablonec nad Jizerou, třetí tým z tohoto přeboru Železný Brod, vítěz Přeboru Královéhradeckého kraje Trutnov, vítěz Přeboru Pardubického kraje Vysoké Mýto a sedmý tým (!!) z tohoto kraje Živanice.

Zdroje: www.jihoceskyfotbal.cz/, http://www.viktoriejirny.cz,


16.6.2013

*Oslavili jsme postup do ČFL…

SAM_1240.gif, 18kB SAM_1245.gif, 18kB SAM_1249.gif, 18kB
SAM_1252.gif, 18kB SAM_1254.gif, 18kB SAM_1255.gif, 18kB
SAM_1258.gif, 18kB SAM_1264.gif, 18kB SAM_1266.gif, 18kB
SAM_1267.gif, 18kB SAM_1268.gif, 18kB SAM_1270.gif, 18kB
SAM_1279.gif, 18kB

*…a současně i do pražského přeboru!

*Poslední mač v divizi jsme zremizovali

*Admira – Milevsko 0:0

*Tomáš Birma převzal prémii pro nejlepšího střelce

*Gratulovat přišel i starosta MČ Praha 8 Jiří Janků

Najdete v rubrice A-mužstvo


*Dramatický závěr v 1. A třídě

*V derby Prahy 8 jsme porazili Ďáblice 3:1

*Dubeč prohrála 1:2 v Újezdě nad Lesy 1:2

*V posledním kole jsme tak vybojovali postup

*Od podzimu budeme hrát Pražský přebor!

*Už ne v Hovorčovické, ale na stadionu

Více v rubrice B-mužstvo


Po deseti letech je Admira opět ligová!

DSCN5178.gif, 18kB DSCN5182.gif, 18kB DSCN5190.gif, 18kB
DSCN5195.gif, 18kB DSCN5198.gif, 18kB DSCN5199.gif, 18kB
DSCN5200.gif, 18kB DSCN5202.gif, 18kB DSCN5203.gif, 18kB
DSCN5204.gif, 18kB DSCN5205.gif, 18kB DSCN5206.gif, 18kB
DSCN5207.gif, 18kB DSCN5208.gif, 18kB DSCN5209.gif, 18kB
DSCN5212.gif, 18kB DSCN5214.gif, 18kB DSCN5226.gif, 18kB
DSCN5232.gif, 18kB DSCN5236.gif, 18kB DSCN5240.gif, 18kB
DSCN5248.gif, 18kB

Foto: Daniel Turek-Yetti

14.6.2013

Loučení s divizí: XXX. kolo. Příště už půjdeme na ČFL!!!
Sobota 15. června v 15.00 hodin, stadion Admiry Praha

FK Admira Praha
FC ZVVZ Milevsko

Rozhodčí: Marek Janoch z Plzně
Asistenti: Zdeněk Mudra z Přeštic, Martin Šmakal z Prahy
Delegát FAČR: Zdeněk Havlíček z Prahy

V Milevsku jsme na podzim vyhráli 2:1. Naše branky na UMT vstřelili Zahálka a Martinic, za domácí se trefil Škulina.

******************************************************

Tito borci vykopali Admiře postup do ČFL!

Brankáři: Jungr Martin 1992
Víšek Petr 1979
Obránci: Mamurov Jiří 1982
Brůžek Ladislav 1992
Komínek Stanislav 1990
Paťha Marek 1989
Martinic Jan 1982
Jackl Petr 1990
Vosický Ondřej 1987
Záložníci: Čmejla Matěj 1985
Kokoška Robert 1988
Majer Tomáš 1983
Zahálka Štěpán 1990
Snop David 1988
Kurek Jiří 1988
Útočníci: Petr Tomáš 1987
Birma Tomáš 1984
Mustedanagič Ajdin 1992
Ondrůšek Jan 1990

Realizační tým:
trenér - Tesař Jiří
asistent - Stupka Petr
vedoucí mužstva - Krížo Štefan
zdravotník - Slabý Petr

Velký dík patří sponzorům, příznivcům, MČ Praha 8 a vynikajícím fanouškům, kteří doma i venku naplňovali své heslo „Admira je naše srdeční záležitost!“

******************************************************

POZOR: Také béčko se rozloučí na stadionu!

FK Admira Praha B
SK Ďáblice

Sobota 15. června – výkop 10.30

Derby Prahy 8 uzavře letošní ročník I. A třídy 2012-2013.
Nikoli na Hovorčovické, nýbrž na hlavním stadionu přivítáme sousedy z Ďáblic, které vede nám dobře známý trenér Franta Peřina a kde hraje několik bývalých admiráků.

Všichni fanoušci admiráckého fotbalu jsou zváni!


13.6.2013

*Jihočeši nebudou na dohrávku vzpomínat v dobrém

*FK Admira Praha – Sokol Čížová 7:0

*Petr přišel na hřiště v 52. minutě…

*… a stačil nastřílet hattrick!

*S divizí se rozloučíme v sobotu 15. června

*Od 15.00 se utkáme s Milevskem

Podrobnosti v rubrice A-mužstvo


*Pozor – B-tým hraje derby s Ďáblicemi taky v sobotu!

*Zápas se uskuteční na stadionu, nikoli v Hovorčovické

*Začátek – 10.30 hodin


12.6.2013

Kapitán A-mužstva k návratu do ČFL po deseti letech

Za týden to bude přesně deset let, co jsem si naposled zahrál třetí ligu, a v sobotu oficiálně oslavíme s Admirou postup zpět do této soutěže. Našel jsem report z posledního zápasu Admiry v ČFL. Tehdejší trenér Josef Hloušek měl obrovskou pravdu, když řekl: „Svým způsobem je paradoxně pro klub sestup malou výhrou – je tu možnost vše předchozí špatné škrtnout a začít úplně znovu.“ Fotbal se na Admiře po pádu až do přeboru začal dělat trošku jinak a teď přichází to sladké, jak v mužských, tak v žákovských i dorosteneckých kategoriích. Takže moc děkuji všem, kdo jste součástí naší admirácké rodiny.

Honza Martinic


IMG_3042b.jpg, 50kB

Foto: Svatopluk Samler - děkujeme!


10.6.2013

S Čížovou ve středu 12. června od 18.00!

Utkání Admira – Sokol Čížová, které se mělo hrát v neděli 2. června, bylo odloženo a bude sehráno ve středu 12. června od 18.00 hodin.

Přijďte povzbudit náš tým, již jistého nováčka ČFL.


Zápis do historie – trenéři, kteří přivedli Admiru do ligové společnosti

1959-1960: Josef Forejt – postup do II. ligy – 1. místo v Oblastní soutěži, skupině A, před druhým Slavojem Žižkov (tehdejší název našeho klubu - Dynamo Kobylisy)

1995-1996: Zdeněk Peclinovský – postup do ČFL – 1. místo v divizní skupině A, před druhým FC Vlašim (tehdejší název našeho klubu - Admira/Slavoj Praha)

2012-2013: Jiří Tesař – postup do ČFL – 1. místo v divizní skupině A, před druhým FK TJ Štěchovice (současný název našeho klubu – FK Admira Praha).
*Poslední divizní zápas venku jsme vyhráli

*FK Hořovicko – Admira 0:2

*Udeřili jsme dvakrát až v závěru

*Dorostenec Hejna: přišel, viděl, dal gól

*Ve středu 12. června hrajeme doma s Čížovou

*Poslední zápas doma sehrajeme s Milevskem

*Hrát se bude v sobotu 15. června

*O hodině výkopu se ještě jedná

Více v rubrice A-mužstvo


*Soutěžní ročník České ligy dorostu skončil

*V závěru jsme se po dlouho době dočkali výhry

*Admira – Svitavy 1:0

*Branku vstřelil Bár

*O konečném umístění rozhodne dohrávka…

*… v níž Třebeš přivítá Letohrad

Najdete v rubrice U-19


*Štěrboholy jsme na jejich trávě rozstříleli 4:0

*A teď poslední kolo: derby s Ďáblicemi!

*Hrát se bude v sobotu 15. června od 10.30 hodin

*O místě konání zápasu se zatím jedná

Přečtěte si v rubrice B-mužstvo


*V úterý a ve středu bude náš stadion patřit mladším žákům

*Admira hostí republikové finále DANONE NATIONS CUPU!

* Účastníci: AC Sparta Praha, FK Teplice, FC Baník Ostrava, FC Zbrojovka Brno, OFS Zlín, OFS Jeseník, FS Praha, OFS Tachov

*Vítěz bude reprezentovat ČR na zářijovém světovém finále v Londýně


4.6.2013

Ředitel FK Admira reaguje na článek publikovaný na serveru www.jihoceskyfotbal.cz

Dobrý den, po přečtení článku na vašem webu (Výlet do deště si udělaly Roudné, Čížová i Milevsko), musím chtě, nechtě reagovat. Od čtvrtka 30.5.2013 jsem byl ve spojení s Čížovou, jmenovitě s předsedou klubu p. Vávrou, ohledně situace s hrací plochou a případným odložením zápasu. V pátek pak byla připravena dohoda obou klubů o odložení zápasu, kterou však Řídící komise pro Čechy FAČR neodsouhlasila a ještě přes náš opakovaný pokus v sobotu rozhodla, že konečný verdikt vynese až v neděli rozhodčí zápasu. Nevím, kde se stala chyba, ale buď vyjádření trenéra Čížové, nebo zkreslení jeho slov zapříčinilo, že náš klub je nyní za hlupáky. Myslím, že by bylo pro příště vhodnější komunikovat v organizačních otázkách s vedením klubu a nikoliv s trenérem, který o takových věcech nerozhoduje.

S pozdravem
Mgr. Jan Martinic - ředitel FK Admira Praha


3.6.2013

*Pozor! S Čížovou ve středu 12. června od 18.00!

*Nedělní zápas byl odložen pro nezpůsobilý terén

*Fotbal se hrát nedal, možná vodní pólo…

*Štěchovice mají hřiště zcela pod vodou!


Více v rubrice A-mužstvo


*Starší dorostenci remizovali 3:3 v Letohradu

*Domácí vyrovnali z penalty v nastaveném čase

*I bod ale stačí k záchraně

*Skončíme nejhůř čtvrtí od konce

*V posledním kole přivítáme Svitavy

Najdete v rubrice U-19


*Déšť vyhnal béčko z Hovorčovické na UMT

*Admira B – Praga 2:1

*Trefili se Ondrůšek a Kurek, posily z A-týmu

*Po dvoubrankovém vedení jsme se báli o výhru

*Za týden jedeme do Štěrbohol

Podrobnosti v rubrice B-mužstvo


1.6.2013

FK Admira Praha - TJ Sokol Čížová

O stavu hrací plochy rozhodne těsně před utkáním v neděli 10:15 hlavní rozhodčí.


31.5.2013

POZOR!!! Sledujte tyto stránky!!! POZOR!!!
Zítra se bude rozhodovat o možném odložení utkání Admira - Čížová!!!

Vzhledem k mimořádné nepřízni počasí a podmáčenému trávníku na našem stadionu došlo mezi FK Admira a TJ Sokol Čížová k předběžné dohodě, že by nedělní divizní zápas mohl být sehrán v náhradním termínu, a to ve středu 5. června, od 18.00.

Nyní čekáme na definitivní verdikt příslušného řídícího pracovníka FAČR, který padne v sobotu během dne.

Zatím nebyl nedělní termín odvolán, ale stav trávníku nevypadá na to, že by se v neděli mohlo hrát.
Sledujte tyto stránky, jakmile bude rozhodnuto, obratem budeme na tomto místě informovat!!!

Mgr. Jan Martinic, ředitel klubu


30.5.2013

Na fotbal tentokrát zvou všechny fanoušky Admiry
medailistky z Fitness Center Báry a Hanky Šulcové!

FCB001.jpg, 40kB

Fotbalové jaro 2013: XXVIII. kolo divize A
Neděle 2. června v 10.15 hodin, stadion Admiry Praha

FK Admira Praha
TJ Sokol Čížová

Rozhodčí: Lukáš Tryzna z Červeného Kostelce
Asistenti: Zbyněk Novotný, Lukáš Vojtěch, oba z Hradce Králové
Delegát FAČR: Jindřich Bartůněk z Bernartic
V Čížové jsme na podzim vyhráli 2:0

Obě branky vstřelil Birma. Takový výsledek bychom opět rádi brali!

*****
Starosta pogratuluje úspěšným sportovcům z Prahy 8!

V neděli dopoledne na Admiře přivítáme reprezentantky Fitness Center Báry a Hanky Šulcové, působící již přes 18 let v Praze 8, a to v nedaleké v ZŠ Burešova na ďáblickém sídlišti.
Fitness Center Báry a Hanky Šulcové se jako již několik let předtím i letos účastnil Mistrovství Evropy ve sportovním aerobiku a fitness týmech (květen, Belgie - Antwerpy) a to hned v rekordním počtu závodníků. Do bojů o evropský titul se zapojilo 33 závodníků z Prahy 8, celkem soutěžících v sedmi závodních sestavách! Fitness Center Báry a Hanky Šulcové se stal nejpočetnější a nejúspěšnější výpravou celého šampionátu. Všechny závodní sestavy vybojovaly v evropské konkurenci medailové umístění a 4 z nich dokonce umístění nejcennější!! Tedy 7 medailí, z toho 4 zlaté, 2 stříbrné a 1 bronzová medaile pro aerobik Báry a Hanky Šulcových z Prahy 8!
Za kontinuální a dlouhodobě úspěšnou a vzornou reprezentací Prahy 8 stojí Mgr. Bára Ptáčková-Šulcová, která je již pětinásobnou držitelkou titulu Trenér roku (2008-2012), a Hanka Šulcová, majitelka, jednatelka a trenérka klubu.
Fitness Center Báry a Hanky Šulcové je aerobik klubem s širokou členskou základnou, pro malé i větší holčičky, od úplných začátečníků až po závodnice, které jsou členkami reprezentace ČR. Více na www.fitness-center.cz.

Jak děvčata z Fitness Center Báry a Hanky Šulcové, tak také naše A-mužstvo, postupující do ČFL, velmi úspěšně reprezentují MČ Praha 8. A tak u příležitosti utkání Admiry se Sokolem Čížová vynikajícím závodnicím ve sportovním aerobiku i našim fotbalistům osobně pogratuluje starosta MČ Praha 8 Ing. Jiří Janků, kterého na našem stadionu také uvítáme!


23.5.2013

Blahopřání z Hulína

Ahoj admiráci!

Jménem hulínské Admiry blahopřejeme naší pražské jmenovkyni k postupu do ČFL a dle Alešovy zprávy již čtyři kola před koncem, což je tedy velice pěkná práce. Je vidět, že jste letošní sezonu profrčeli ve velkém stylu, a ve vyšší soutěži vám přejeme hodně úspěchů, a ať se tam udržíte co nejdéle.
Co se týče nás, i my máme zatím velice dobrou sezonu, zatím jsme získali historicky nejvíc bodů v 1. B třídě, a to nás čekají ještě čtyři kola do konce soutěže. Tedy i zde vládne spokojenost a naším tajným cílem je v sezoně, kdy slavíme 20 let, skončit na bedně, čili do 3. místa.
Takže do posledních kol vám přejeme ještě co nejvíc bodů a oslavy postupu si pořádně užijte.

Za FK Admira Hulín
prezident Honza Horáček
člen VV Pavel ,,Psék“ Vlha

21.5.2013

Naši Panteři vyhráli E.ON Junior Cup v Blatné!

Turnaj desetiletých fotbalistů E.ON Junior Cup zná už desátého postupujícího do zářijového Velkého finále. V jihočeské Blatné, která hostila deváté kolo, vyhrál tým FK Admira Praha. O turnaj v krásném fotbalovém areálu byl mezi diváky velký zájem.

Hráči i diváci se vyřádili na atrakcích v rámci doprovodného programu. Rodiny se utkaly v E.ON Rodinném turnaji.

Děti bavily zajímavé disciplíny v E.ON Fotbalovém parku. Soutěžily v přesnosti střelby, srážely kuželky a změřily si také rychlost vystřeleného míče. Nechyběl ani Energy Freestyle fotbálek. Divákům se líbila exhibice míčových kouzelníků Petra Karáska a Miroslava Sosnara s parádními triky.

V doprovodném programu nechyběly jízdy na elektrických koloběžkách a na Segway. Návštěvníci turnaje dostali informace o alternativních pohonech na CNG a elektro. Zájemci si vyzkoušeli elektromobil smart.

Hostem turnaje a ambasadorem projektu E.ON Rodinný fotbálek byl útočník SK Dynamo České Budějovice Ivo Táborský. „Celý ten nápad je úplně úžasný, pro děti je tady spousta atrakcí a když nehrají zápasy, můžou se tu vyřádit,“ řekl Ivo Táborský.

Ve finále turnaje se utkala Admira Praha se Slavojem Podolí. Šlo o souboj týmů, které vyhrály základní skupiny. Od začátku ale měla navrch Admira, která si rychle vytvořila pětibrankový náskok. Podolí do přestávky snížilo na 8:4. Ve druhé půli si důraznější fotbalisté Admiry náskok udrželi a ještě ho zvýšili. Favorit vyhrál 14:8 a tak na hřišti mohli slavit.

„Já bych kluky pochválil za bojovný, týmový výkon. Myslím si, že byli pohyblivější, fotbalovější a daleko lepší na míči,“ řekl nadšený trenér Admiry Dušan Sochor. Admira je už desátým postupujícím týmem v E.ON Junior Cupu. „Postup do velkého finále byl náš velký sen,“ dodal Sochor.

Mezi brankáři se nejvíce líbily výkony Patrika Matěky z Admiry Praha. „Moc jsem s tím nepočítal, ale kluci mi říkali, že chytám dobře, a že mám šanci,“ uvedl Matěka.

Energetická společnost E.ON rozdala hodnotné ceny nejen nejlepším týmům a jednotlivcům. Každý účastník turnaje si odnesl značkový míč PUMA a další dary.

P-7698.gif, 18kB P_7650.gif, 18kB P_7841.gif, 18kB


Celkové pořadí turnaje:

1. FK Admira Praha
2. AFK Slavoj Podolí
3. FK Meteor Tábor
4. TJ Blatná
5. FK Junior Strakonice
6. Hradiště
7. TJ Vitějovice
8. FK SIKO Čimelice
9. TJ Sokol Bělčice
10. FK Chelčice
11. TJ Dražejov
12. FK Vodňany

Nejlepší střelec: Ondřej Vlach - 25 gólů (AFK Slavoj Podolí)

Nejlepší brankář: Patrik Matěka (FK Admira Praha)

Nejlepší hráč: Ondřej Vlach (AFK Slavoj Podolí)

Zdroj: jihoceskyfotbal.cz


20.5.2013

*Po deseti letech jsme opět ligoví!

*Výhra 3:1 nad Benešovem znamená postup

*Jitka Konířová jako patronka opravdu přinesla štěstí

*Po plichtě Štěchovice-Aritma 1:1 je hotovo!

*Už nemůžeme být předstiženi

*Gratulace a dík všem, kteří se o postup zasloužili

Více v rubrice A-mužstvo


DSC08134.JPG, 60kB
Čestný výkop Jitky Konířové, patronky utkání s Benešovem
DSCN5028.JPG, 87kB
Společná oslava vítězství nad Benešovem

16.5.2013

Na fotbal zve všechny admiráky Jitka Konířová,
vedoucí závodnice Mezinárodního mistrovství ČR čtyřkolek a mistryně Moravy, patronka nedělního utkání

P99.jpg, 36kB

Fotbalové jaro 2013: XXVI. kolo divize A
Neděle 19. května v 10.15 hodin,
stadion Admiry Praha

FK Admira Praha
SK Benešov

Rozhodčí: Václav Kubec z Kdyně
Asistenti: Tomáš Grimm z Rokycan, Jana Šauflová z Rokycan
Delegát FAČR: Jan Peřina z Prahy

Patronkou utkání je odvážná dívka Jitka Konířová

Nejlepší česká jezdkyně v jízdě na čtyřkolkách Jitka Konířová se potkala s admiráky na benzínce u Berouna, když se tým vracel z úspěšného zápasu v Doubravce. Ochotně se s admiráky vyfotografovala. Vzájemně si popřáli sportovní úspěchy a slíbili si, že si budou držet palce.
V neděli bude Jitka držet palce admirákům přímo na stadionu, spolu s námi! Přijala totiž naše pozvání a stala se patronkou mistrovského utkání.
U vstupu na stadion můžete vidět Jitčin závodní stroj a některé její získané trofeje.

Admirákům nabízíme její stručný profil.
„Už od malička jsem byla spíše jako kluk. Měla jsem krátké vlasy a pořád jsem se držela řidítek. První čtyřkolku jsem dostala od rodičů k 11. narozeninám.
Začala jsem jezdit na amatérské závody a postupně jsem měnila čtyřkolku za silnější. Minulý i letošní rok jedu na KTM 505. Je to opravdu silná čtyřkolka a někdy je těžké ji ovládnout.
Vloni byla založena kategorie ladies - žen. Tak jsem neváhala a rozhodla jsem se, že pojedu. Bylo to náročné, ale nakonec jsem si titul mistryně obhájila. V soutěži CROSSRACING CUP- mistrovství Moravy, quad ladies, jsem obsadila 1. místo.
Letošní rok jedu Mezinárodní mistrovství České republiky v kategorii žen. Už mám odjeté tři závody, na všech jsem vyhrála a skončila na 1. místě. Ještě před sebou mám šest závodů MMČR. Dále se opět účastním CROSSRACING CUPu v kategorii ladies-žen, kde mám zatím odjeté dva závody- jednou jsem získala 1. místo, jednou 2. místo. Když je čas, jedu i jiné závody, a to v kategorii s kluky. Jak někteří berou, že jsem je předjela? To nevím, ale v loňském roce za mnou přišel pán, kterého jsem předjela. Klaněl se mi a chválil mě.“

Závody, které Jitku čekají v nejbližší době: 26. 5. CRC Karlín u Čejče, 1. 6. MMČR Horní Újezd, 9. 6. CRC Přerov.

Mockrát Admiře děkuji za pozvání. Určitě dorazím. Snad vám přinesu štěstí. Těším se! S pozdravem Jitka Konířová

Jitku vítáme a přejeme jí, aby se jí u nás líbilo, aby nám opravdu přinesla štěstí, a slibujeme, že jí budeme držet palce a přát spoustu úspěchů v dalších závodech!

V minulých dnech se dožili životního jubilea – gratulujeme!

15. 5. Petr Hrdlička "70" let úspěšný trenér naší mládeže
16. 5. Daniel Smejkal "35" let dlouholetý kapitán našeho A-týmu
17. 5. Ivan Havránek "60" let dlouholetý příznivec našeho klubu
19. 5. Ladislav Němeček "75" let vynikající hráč A-týmu v 60. letech

13.5.2013

*Veledůležité 3 body z pražského derby ve Vokovicích

*Potvrzení prvního místa i náskoku 12 bodů na druhé Štěchovice

*Bylo to ale těžce vydřené vítězství nad ambiciózním soupeřem

*Bohužel se hrálo na UMT a i tím byla úroveň utkání poznamenána

*Příště doma proti Benešovu - v neděli 19. 5. od 10.15 hod. na Admiře

Najdete v rubrice A-mužstvo


6.5.2013

*V pražském derby jsme zdolali Přední Kopaninu 2:0

*Obě branky vstřelil Marek Paťha

*Ta druhá byla skutečně exportní!

*Kopanina bojovala, rozdíl patnácti míst nebyl patrný

*Štěchovice padly doma s Tachovem 1:2!

*K jistotě postupu potřebujeme ještě sedm bodů

Více v rubrice A-mužstvo


*Z Kbel vezeme tři body za výhru 4:1

*Domácí stačili jen jeden poločas, který vyhráli

*Po změně stran se už hrálo jen na kbelskou branku

*Zápas sledovali dva klíčoví funkcionáři klubu

*Příště jedeme na PSK Union

Najdete v rubrice B-mužstvo


*Skvělý turnaj ročníků 2005 na 1. máje

*Hrály i tři týmy ze Slovenska!


*SPEI CUP vyhrála Slavia před Spartou

*Naši Admiráčci skončili pátí z dvanácti

Podrobnosti v rubrice Admiráčci


3.5.2013

Derby začne slavnostním nástupem mužstev společně s přípravkami

Mužstva Admiry a FC Přední Kopaniny nastoupí k nedělnímu pražskému derby v doprovodu nadějí obou klubů. Na hrací plochu je přivedou chlapci z přípravek, ročník narození 2005. Nástup tak bude mít slavnostní "ligovou" úroveň.
V průběhu poločasové přestávky pak na trávníku admiráčci a kluci z Kopaniny sehrají přátelské utkání v délce 12 minut.
Tato akce se uskuteční z podnětu trenéra našeho A-týmu a šéftrenéra mládeže Jiřího Tesaře.
S původním nápadem přišla Jana Danielová, vedoucí týmu FK Admira, ročník 2004. Bohužel, právě na toto utkání se kluci ročníku 2004 nemohli dostavit. Proto trenér Tesař oslovil vedení týmu ročníku 2005, které reagovalo vstřícně. Právě tak vstřícný byl přístup vedení týmu Přední Kopaniny.

30.4.2013

Světelná tabule dosloužila, máme novou!

V minulých dnech dosloužila světelná tabule, kterou pro Admiru u příležitosti postupu do ČFL v roce 1996 pořídil náš věrný příznivec a sponzor pan Oldřich Valchař, dnes již bohužel zesnulý majitel společnosti VALMONT. Dnes uvádíme do provozu novou světelnou tabuli, vyrobenou firmou NISASPORT-ELEKTRONIK, s.r.o. z Jablonce nad Nisou. Rozhodující zásluhu na tom má sportovní manažer FK Admira Praha pan Richard Lapka, zároveň zastupující firmu VELA - velkoobchod železářským zbožím.

Poprvé v akci bude nová světelná tabule s časomírou při nedělním derby s Přední Kopaninou.

Výrobce tabuli charakterizuje takto: „Horní část tabule tvoří světelné noviny v rastru 8 x 96 bodů o rozteči 32,5 mm, který lze využít pro zobrazení jakýchkoli textových informací, včetně pohyblivých. Zobrazují se zde názvy soupeřů, před utkáním nebo o přestávkách je možné využít např. pro zobrazení sestav nebo reklamních textů. Výška znaků je až 25 cm. Rastr umožní zobrazení 1 řádku stojícího nebo pohyblivého textu. Pro zobrazení skóre domácích a hostů jsou v horní části tabule k dispozici číslicová světelná pole výšky 40 cm, umožňující zobrazení skóre do 19:19 a zobrazení času barevně odlišené. Ovládání skóre a času je řešeno dálkovým bezdrátovým ovladačem.“

Základní technické údaje:

výška číslic skóre: 40 cm

výška číslic času: 40 cm

činná plocha grafiky: 1 x 25 x 315 cm, 8 x 96 bodů

průměr svítícího bodu: 25 mm

P4301819.gif, 18kB P4301820.gif, 18kB P4301821.gif, 18kB
P4301822.gif, 18kB P4301824.gif, 18kB

Foto: Michal Jalovec


Kam v neděli dopoledne? Není co řešit – na pražské derby!


Fotbalové jaro 2013: XXIV. kolo divize A

Neděle 5. května v 10.15 hodin, stadion Admiry Praha

FK Admira Praha
FC Přední Kopanina

Rozhodčí: Eliška Kramlová ze Strakonic

Asistenti: Pavel Rejžek ze Strakonic, Václav Hrkal z Prahy 7

Delegát FAČR: Zdeněk Havlíček z Prahy 8


S týmem sídlícím v těsném sousedství ruzyňského letiště jsme naposledy prohráli ještě v Pražském přeboru na podzim 2004! Od té doby většinou vítězíme a pevně věříme, že tomu jinak nebude ani tentokrát!

Buďte při tom! Přijďte fandit Admiře!

Vezměte s sebou manželky, milenky, maminky, dcery a klidně i tchyně. Ženy na Admiře vstupné neplatí!

Těšíme se na Vás!!!
29.4.2013

*Výhru v plzeňské Doubravce zařídil gólem Birma

*Zvítězili jsme těsně 1:0

*Západočeši nám byli hodně těžkým soupeřem

*Porážkou byli zjevně zklamáni, chtěli nejméně bod

*Jejich šance držel do 78. minuty vynikající gólman

*Na jaře jsme ještě neztratili ani bod!

*Za týden přivítáme v derby Přední Kopaninu

Čtěte v rubrice A-mužstvo


*Dolní Počernice jsme vyprovodili „tenisovým kanárem“

*Vítězství 6:0 – hosté neměli nárok

*Ondrůšek se blýskl hattrickem

*Tůma: Gól hlavou jsem ještě nikdy v životě nedal!

Více v rubrice B-mužstvo


*Z mládežníků potěšili mladší B-dorostenci a Tygři

*U-16: Háje – Admira 0:3

*U-12: Admira – Vyšehrad 23:6!

Blíže v rubrikách mládežnických týmů


28.4.2013

Jitka Konířová a admiráci si vzájemně popřáli mnoho sportovních úspěchů

Mistryně ČR v jízdě na čtyřkolkách v kategorii Ladies, Jitka Konířová, se potkala s admiráky na benzínce u Berouna, když se náš tým vracel z úspěšného zápasu v Plzni-Doubravce. Ráda a ochotně se s admiráky vyfotografovala. Vzájemně si popřáli mnoho sportovních úspěchů a slíbili si, že si budou na dálku držet palce. Pokud se nám podaří postoupit do ČFL, rádi Jitku pozveme k nám na Admiru!

DSC07826.jpg, 51kB

Foto: Michal Jalovec

25.4.2013

Béďa Bedrlík oceněn Fotbalovou asociací ČR! Gratulujeme!

Dne 16. 4. 2013 obdržel náš kolega, kamarád a věrný admirák Ing. Bedřich Bedrlík od Fotbalové asociace České republiky ocenění Dr. Václava Jíry.

„V této souvislosti mně dovolte, abych Vám všem poděkoval, neboť bez Vaší pomoci bych nikdy toto ocenění nezískal! Není to moje zásluha, ale zásluha Vás všech! Dovolte, abych Vám všem touto cestou poděkoval a těšil se na další spolupráci,“ napsal nám Béďa.

Jménem všech admiráků mu srdečně gratulujeme. Jeho ocenění vnímáme jako uznání vyslovené celému FK Admira Praha.

IMG_9218.gif, 15kB

22.4.2013

*Nováčkovi z Plzeňska jsme vrátili porážku z podzimu

*Admira Praha - FC Spartak Chrást 4:0

*Výhra stejným rozdílem, jakým jsme v Chrástu prohráli

*Dva góly vstřelil Birma, po jednom Zahálka a Komínek

*Hosté nebyli špatní, nám popřálo štěstí

*Slušná návštěva 230 diváků, na jaře zatím nejvyšší

*Štěchovice v. Táborsko B 0:0 - vedeme tabulku o devět bodů

*A teď do Plzně na Senco Doubravka!

Čtěte v rubrice A-mužstvo


*Nepříjemná prohra na Vyšehradě

*Vyšehrad B – Admira B 2:0

*Z prvního místa jsme se dlouho netěšili

*Jsme třetí, o dva body za Dubčí a Štěrboholy

*V neděli 28. 4. přijedou Dolní Počernice

Najdete v rubrice B-mužstvo


*Turnaj v Německu – 29. místo

*Bilance: 5 výher, 4 remízy a 1 prohra

*Postup ze skupiny o gól nevyšel

*V soutěži útěchy bez porážky a 5. místo

Více v rubrice U-12 (Tygři)

18.4.2013

Kam v neděli dopoledne? Přece na Admiru! Na fotbal!

Fotbalové jaro 2013: XXII. kolo divize A
Neděle 21. dubna v 10.15 hodin, stadion Admiry Praha

FK Admira Praha
FC Spartak Chrást

Soupeři máme co oplácet neboť jsme u nich prohráli 4:0, ale poučilo nás to. Od této doby jsme mistrovské utkání neprohráli. Jedeme na vítězné vlně. Těšíme se na Vaši návštěvu! Přijďte fandit Admiře!
14.4.2013

Další důležité 3 body z Tachova a potvrzení prvního místa

Bylo to těžce vydřené vítězství nad kvalitním soupeřem

Na obrat ve skóre jsme potřebovali 3 minuty

První start dorostence Bára za naše A mužstvo

V příštím kole nás čeká na domácím hřišti Spartak Chrást


7.4.2013

IMG_5970.jpg, 183kB

*Tři body proti Novému Strašecí jsme museli těžce vydřít

*Vyhráli jsme stejným poměrem venku i doma - 2:1

*Středočeši „zlobili“ do poslední minuty

*Naše góly vstřelil Zahálka, neměl daleko k hattricku

*Trenér hostí ocenil náš areál i fair mač, včetně rozhodčích

*Ve středu 10. dubna hrajeme v Roudném

*V sobotu 13. dubna jedeme do Tachova

Čtěte v rubrice A-mužstvo


*Výhra v Dubči 1:0, gólem Šindeláře v poslední minutě

*Chvíli předtím chytil Jungr stoprocentní šanci domácích

*Na lídra soutěže už ztrácíme jen dva body

*Opět tradiční admirácká atmosféra v hledišti – díky!

Více v rubrice B-mužstvo


Na Admiře řádili vandalové a zloději…

V sobotu před utkáním s Novým Strašecím se náš kolega a příznivec Admiry Michal Jalovec věnoval pozorně veškeré elektronice na stadionu, aby v neděli vše řádně fungovalo. Bohužel, v noci na neděli „navštívili“ stadion nezvaní „hosté“ a odřezali na mnoha místech kabely, čímž vyřadili z provozu světelnou tabuli, několik reproduktorů, přívod elektrického proudu na stanoviště videotechnika a osvětlení umělé trávy.

Případ šetří Policie ČR. Radost ze tří bodů A-týmu i béčka tak pro nás dostala nepříjemnou pachuť…


POZOR: Obsah webu www.fkadmira.info zajišťuje Ing. Ladislav Čadský!

Alespoň po dobu od 8. do 22. dubna, kdy je tiskový mluvčí Aleš Pivoda mimo republiku a mimo dosah mailu i telefonu. Dopisovatelé, veškeré informace určené ke zveřejnění na webu v této době proto zasílejte na adresu: lada@cadsky.cz.

FK Admira Praha


Pan sekretář Josef Vavruška se dožil významného životního "půljubilea"

Oslavil ho na Admiře s partou svých nejbližích fotbalových přátel. Zapátrali jsme v dostupných pramenech a zjistili jsme, že pan Vavruška je druhým nejstarším dosud fungujícím fotbalovým sekretářem v ČR. První je Rudolf Baťa, mezinárodní sekretář Sparty - ten je ještě o půl roku starší.

Panu Vavruškovi touto cestou blahopřejeme, děkujeme za vše, co pro Admiru udělal, dělá a ještě udělá, a nabízíme pár fotek z oslavy včetně dárků, které si pan sekretář odvezl domů.

Admiráci

F-0028.gif, 18kB F-0030.gif, 18kB F-0042.gif, 18kB
F-0043.gif, 18kB F-0044.gif, 18kB F-0045.gif, 18kB
F-0046.gif, 18kB F-0048.gif, 18kB F-0055.gif, 18kB

Foto rodina Bedrlíkova

5.4.2013

Kam v neděli dopoledne? Přece na Admiru! Na fotbal!

Fotbalové jaro 2013: XX. kolo divize A
Neděle 7. dubna v 10.15 hodin, stadion Admiry Praha

FK Admira Praha
Sokol Nové Strašecí

Rozhodčí: Zdeněk Mudra z Přeštic
Asistenti: Vladimír Pastyřík z Plzně, Jana Šauflová z Rokycan
Delegát FAČR: Slavomír Kozel z Chebu

Po utkáních hraných na UMT na Proseku, v Táboře a v Satalicích hrajeme konečně doma, na trávě! Těšíme se na velkou návštěvu! Přijďte fandit Admiře!


29.3.2013

A-tým: Utkání v Roudném odloženo, zřejmě na 10. dubna

Sníh a nezpůsobilý terén, to je důvod, proč Řídicí komise pro Čechy FAČR odložila utkání XIX. kola divize A Malše Roudné - Admira Praha.
Jihočeši pravděpodobně nechtějí hrát na UMT, kterou by si museli vypůjčit asi v Českých Budějovicích. O náhradním termínu se ještě bude jednat, pravděpodobně se zápas uskuteční 10. dubna v 16.30.
Toto upozornění je určeno všem fanouškům, kteří se chystali do Roudného vyrazit už v sobotu 30. dubna.


25.3.2013

F1112.JPG, 91kB
...a vedeme 2-0!

Foto: Svatopluk Samler


24.3.2013

*Třetí jarní vystoupení, třetí vítězství!

*Konečně jsme zlomili „začarovanou“ satalickou UMT

*FK Admira Praha – FC Rokycany 3:0

*Zahálka dal dvě branky, Snop jednu

*Půl hodiny si zahrál i Mustedanagič, posila z Bosny

*Opět skvělí FANS!!!

*V sobotu 30. března jedeme na jih do Roudného

Čtěte v rubrice A-mužstvo


*Tygři U-12 porazili doma Teplice 9:6!

*Tým trenéra Průši dál vede prvoligovou tabulku

*První sestava vyhrála 5:3

*Druhá taky uspěla – 4:3

*Za týden přijedou opět Severočeši – Baník Most

Více v rubrice U-12


20.3.2013

POZOR! V neděli hostíme FC Rokycany v Satalicích!!!

Bohužel, počasí nám stále nedovoluje hrát doma na přírodní trávě, i když by si to sami hráči přáli. V XVIII. kole divize tedy přivítáme FC Rokycany a čeká nás zase "umělka" - tentokrát nikoli na Proseku, ale v Satalicích. Začátek je stanoven na 10.00.

Rokycanům jsme na podzim v hodně vypjatém utkání na jejich trávníku podlehli 2:4, když naše branky vstřelili Hloušek a Birma. Téměř celý druhý poločas jsme tenkrát museli odehrát v deseti, protože Hloušek byl dost přísně vyloučen. Máme tedy Západočechům opravdu co oplácet.

Naši borci věří, že je i do Satalic zase přijedou podpořit skvělí FANS, kteří jak na Střížkově, tak v Táboře byli dvanáctým hráčem Admiry.

A ještě jeden důvod, proč do Satalic dorazit: je docela možné, že do zápasu už zasáhne naše jarní zahraniční posila z Bosny a Hercegoviny
Ajdin Mustedanagič (1992), který do Kobylis přišel z FK Sloga Bosanska Otoka.

A jak dojet do Satalic? BUS č. 186 z Hloubětína, nebo 202 z Bohnic či Čimic, zastávka Sportareál Satalice.

Takže - v neděli dopoledne v Satalicích na viděnou, a v co nejhojnějším počtu! ADMIRA DO TOHO!!!


18.3.2013

*Z Tábora vezeme tři body za výhru 2:1

*Obě branky vstřelil Birma

*Za domácí hrálo sedm profíků z II. ligy

*Ve druhé půli jsme skóre otočili

*Opět klobouk dolů před našimi fans!

*Za týden hostíme FC Rokycany

*Kde? Zatím to není jasné

*Sledujte tento web, budeme včas informovat

Více v rubrice A-mužstvo


*Béčko sehrálo poslední přípravu před startem I. A třídy

*Tým 1999 Praha rozstřílelo 10:1

*Výsledek nepřeceňujeme!

*Podstatný bude až první mistrák v Kyjích

Najdete v rubrice B-mužstvo


10.3.2013

*První jarní mistrovské utkání jsme vyhráli

*Admira – Slavoj Český Krumlov 2:0 (1:0)

*Obě branky vstřelil Tomáš Majer

*Šancí bylo na čtyři zápasy…

*Brankář Petr Víšek udržel čisté konto

*Jihočeši hráli třicet minut bez vyloučeného Wagnera

*Za týden jedeme do Tábora na FC Táborsko B

Najdete v rubrice A-mužstvo


F101.jpg, 59kB
Věrným vlajkonošům udělali admiráci první jarní radost

6.3.2012

Kam v neděli dopoledne?
Přece na fotbal, fandit Admiře!

Fotbalové jaro 2013 začíná!
A je tu XVI. kolo divize A…

FK Admira Praha
FK Slavoj Český Krumlov

Neděle 10. března v 10.15 hodin

Rozhodčí: Jiří Kříž z Plzně
Asistenti: Viktor Paták z Horní Břízy, Marek Janoch z Plzně
Delegát FAČR: Josef Novotný z Mariánských Lázní

Pozor!!! Nehraje se na Admiře, ani na Hovorčovické!!!
Zápas se uskuteční na UMT v Lovosické ulici na Proseku (areál SK Prosek, bývalé ČKD Kompresory)!

Spojení z Kobylis – metrem, nebo busem 177 a 183 na Střížkov. Odtud buď busem 201 do stanice Českolipská, nebo spíše pěšky - 400 metrů.

Na podzim jsme v Českém Krumlově vyhráli 4:2, naše branky vstřelili Snop 2, Birma a Vosický.

Přijďte fandit Admiře v prvním jarním utkání o divizní body!


3.3.2013

Místo mikrofonu s píšťalkou...

Zápas žákovského turnaje na UMT Admiry mezi Brandýsem nad Labem a Tempem Praha (3:0) odpískal v neděli 3. března v pravé poledne jako záskok hlasatel a tiskový mluvčí našeho klubu Aleš Pivoda, čímž si sám zavzpomínal na své dávné rozhodcovské časy...

Inzultován nebyl, protest proti jeho výkonu žádný tým nevznesl, z hlediště se neozvala žádná kritická slova. Ale napříště se prý Aleš stejně přidrží spíše mikrofonu.

P1010763.gif, 18kB P1010765.gif, 18kB P1010768.gif, 18kB
P1010771.gif, 18kB P1010772.gif, 18kB P1010773.gif, 18kB

Foto: Jitka Hanousková*Přeborové Klecany jsme rozstříleli 8:1

*VYŠEHRAD CUP: Skončili jsme jedenáctí ze šestnácti

*Turnaj vyhrála Česká Lípa před juniory Slavie

*S ligovou juniorkou Mladé Boleslavi jsme remizovali 1:1

*Výkon – žádná sláva, chyběli tři hráči

*Při kopech z pokutové značky jsme uspěli - 4:1

*Víšek chytil penaltu v zápase a dva kopy v rozstřelu!

*První jarní mistrák sehrajeme 10. března v 10.15

*Přijede Český Krumlov, kde jsme na podzim uspěli 4:2

*Pozor! Hraje se na UMT v Lovosické (na Střížkově)!

Podrobnosti v rubrice A-mužstvo

24.2.2013

Upozornění všem návštěvníkům tohoto webu

V týdnu od 25. února do 1. března nebudou stránky aktualizovány.

Důvodem je pobyt tiskového mluvčího klubu v cizině.

Děkujeme za pochopení.


22.2.2013

Upozorňuji vedoucí družstev, že je nutné, aby pečlivě prohlédli regulérnost registračních průkazů hráčů.
Zjistil jsem a mohu dokázat, že při návratu z hostování nepředloží RP k záznamu na registraci a chtějí používat původní průkaz, který nebyl odevzdán s prohlášením, že byl ztracen. Tím si připravují půdu pro sankce, mimo jiné kontumaci výsledků.

Sekretář J.Vavruška

16.2.2013

*Druholigová cizinecká legie nad síly oslabené Admiry

*FK Admira Praha – FK Čáslav 0:4 (0:2)

*Za Středočechy hrálo pět Řeků, Senegalec a Francouz

*Soupeř fotbalovější, rychlejší, přesnější a nebezpečnější

Více v rubrice A-mužstvo


14.2.2013

*V derby dvou divizních lídrů plichta!

*FK Meteor - FK Admira 2:2 (1:0)

*Naše góly: Snop (11m), Majer

*V závěru jsme zbytečně ztratili výhru

*Teď náročná prověrka – přijede druholigová Čáslav!

*Hraje se v sobotu od15 hodin na Proseku

Najdete v rubrice A-mužstvo


10.2.2013

*Další těsná prohra na Vyšehradě

*FK Admira - SK Zápy 2:3 (2:1)

*Naše branky: Kokoška a Snop.

*Za výkon a nasazení si hráči přes porážku zaslouží uznání!

*Další příprava: 13. února od 18.00 na Štěpničné proti Meteoru

Více v rubrice A-mužstvo


5.2.2013

Dušan Uhrin,

jeden z nejúspěšnějších fotbalových trenérů naší moderní fotbalové historie, se dnes, 5. února, dožívá 70. narozenin.

Protože Dušan svou trenérskou kariéru odstartoval právě v našem klubu, všichni admiráci mu upřímně blahopřejí a do dalších let přejí hodně zdraví, pohody i dobré nálady!

DusanUhrin.jpg, 13kB


3.2.2013

*Druholigové Vlašimi jsme podlehli 2:3

*Hrál se oboustranně velmi dobrý fotbal

*Dvě minuty před koncem trefil Martinic tyč…

*Zápasu by víc slušela remíza

*Trenér Vlašimi Frýdek ocenil kvality našeho týmu

*Ve středu hrajeme na Strahově s juniory Sparty

Čtěte v rubrice A-mužstvo


31.1.2013

*První porážka v roce 2013…

*Slavia U-21 – Admira 4:0

*Tak krutý výprask jsme si nezasloužili

*V neděli hrajeme s druholigovou Vlašimí


19.1.2013

*S třetiligovými Horními Měcholupy jsme remizovali

*Branka nepadla – Šindelář trefil z dobré šance břevno

*Zatím jsme ve Vyšehrad Cupu neprohráli

*Juniorku Dukly jsme v týdnu porazili 2:0

*Oba góly můžete vidět v rubrice Přečetli jsme jinde

Více v rubrice A-mužstvo


13.1.2013

*Druhé vítězství na Vyšehrad Cupu

*Admira – Bohemians Praha 1905 junioři 3:1

*Branky Admiry: Birma, Petr, Panýrek

*Birma a Petr se trefili už ve druhém zápase

*Trenér Tesař: Těžší soupeři teprve přijdou

*Ve středu 16. ledna hrajeme s juniory Dukly

Najdete v rubrice A-mužstvo


6.1.2013

*Start Vyšehrad Cupu jsme zvládli solidně

*Admira – SK Český Brod 5:1

*Trenér Tesař měl soupeře přečteného

*První gól roku: z penalty Snop

*První žlutá karta roku: Snop!

*První tyč nového roku: Snop!!

Čtěte v rubrice A-mužstvo


5.1.2013

Šedesátka tiskového mluvčího

Aleš Pivoda oslavil s malým zpožděním mezi nejlepšími přáteli na Admiře šestý křížek na svých zádech. Po delší nemoci se ukázala i Jiřka Roubíková (přivezli ji synové Jirka a Petr), z čehož měli všichni skutečnou radost!

Za vedení klubu popřáli oslavenci Bedřich Bedrlík, Jan Martinic a Richard Lapka, po tréninku na chvíli přišli trenér A-týmu Jirka Tesař a vedoucí mužstva Štefan Krížo.

Během večera proběhl zábavný test znalostí o historii pražských "S", ve kterém vyhráli slávisti (kapitánka Marie Kutišová) nad sparťany (kapitán Honza Kostrba) 4:3. V poslední otázce celé soutěže mohli sparťani skóre vyrovnat, ale nezvládli otázku, zda Vladimír Šmicer se Slavií získal dva nebo tři mistrovské tiituly (1996, 2008, 2009). Takže si vyznavači sešívaných dresů mohli křiknout vítězné: Červenobílá - síla!

A teď už, vážení admiráci, hurá na fotbal! Přípravné období jarní sezony začíná.

F01.gif, 18kB
To je ten správný dres!
F02.gif, 18kB
Přišla i Jiřka - a nejen Láďa, ale i ostatní ji viděli moc rádi
F03.gif, 18kB
Vládla pohoda, byla dobrá zábava

Foto Michal Jalovec