Mladší přípravka B U-8

Elite soutěž

Hlavní trenér:Ernest Husar736 277 042
Druhý trenér:Václav Píša603 208 883
vasicekpisu@seznam.cz
Asistenti:Ladislav Pešek
MARTIN KRTIL
Vedoucí družstva:VĚRA VALENTOVÁ veruskavalentova@seznam.cz
mobil: 725 467 500
Pokladník:ROMAN KINCL mobil : 774 157 601

http://www.admira2005.cz/


20.5.2013

Elite soutěž Bohemians 1905

19-05-2013

Dnes jsme na našem hřišti na Hovorčovické přivítali v dalším kole Elite Bohemians 1905. Po podzimní porážce jsme měli co oplácet. To se nám dnes povedlo. Na hřišti A kluci vyhráli 9:7 a na hřišti B pak 11:9 celkově jsme vyhráli 20:16. A musím říci, že dnešní zápas z obou stran byl velice kvalitní a kluci z Bohemky ukázali velkou kvalitu. Jsem přesvědčen, že se to líbilo i divákům. To nakonec bylo znát, když po zápase jsme ještě sledovali náš A dorost a jedna maminka řekla, že to byl moc krásný zápas a hlavně mělo to hlavu a patu. Proto za dnešní výkon chci všem klukům poděkovat. Škoda, že takto nehráli včera. Zároveň děkuji všem rodičům za povzbuzování. Dnešní mužstva nastoupila v těchto sestavách : hřiště A Kupka, Kincl, Valenta, Domgjoni, Sladovník, Krtil, Vobecký Karel a hřiště B Heřman, Pešek, Ogboi, Merkulov, Richtr, Pšeničný
Jednu velkou pochvalu, ale musím říct, po dlouhé době se do branky postavil Max a podal výborný výkon a velkou měrou pomohl klukům k vítězství, Maxi výborně. Ještě jednou kluci velké díky za dnešní den.

Vašek tr.

8.5.2013

ZLATO...ZLATO...ZLATO

08-05-2013

Dnes jsme se zúčastnili pěkného turnaje u Mladé Boleslavi a to v Chotětově. Hrál se systémem, dát co nejvíce branek. Naše úvodní utkání v naší skupině bylo proti FA Děčín. Po pěti minutách jsem se rozmýšlel, jestli nemám jet raději domů, když jsem viděl, jak jsme vstoupili do turnaje!!! Kluci spinkali, jako když se je turnaj vůbec netýká. Soupeř rychle vedl a už to vypadalo na debakl! Ještě, že se každý zápas hrál 1x16min. V posledních pěti minutách kluci zabrali a snížili stav zápasu 3:4. A nakonec tento výsledek i zůstal. Pak to ale přišlo!!!!!! Naši kluci se probudili a začali hrát tak jak se na Admiráky patří. Předváděli výbornou hru s množstvím pěkných akcí, které kořenili góly. Už jsem kluky poznával. Byl jsem rád, že jsem domů nejel (nikdy bych neodjel). Postupně jsme začali porážet všechny soupeře, a šli jsme tvrdě za každým vítězstvím. Dávali jsme i dost branek, které hráli hlavní roli v tomto turnaji. Mužstva, které jsme porazili: SK KLADNO, FK DUKLA PRAHA, SLOVAN LIBEREC, VIKTORKA ŽIŽKOV, BENATKY NAD JIZEROU, BAUMIT JABLONEC. A jelikož už jsme neokusili žádnou porážku a nastříleli jsme nejvíce branek po zásluze jsme se stali i celkovými vítězi!!!!!! Jsem kluci na Vás všechny hrdý!!!!!! Po prvním zápase jste byli jako bájný Fénix, který povstal s popela!!!!! Kluci moc Vám všem děkuji za předvedené výkony a velkou bojovnost!!!!! Velké poděkování patří také Vám všem rodičům, jak jste kluky povzbuzovali.

Velké díky Vám!!!!!!

Děkuji i pořadatelům za velice pěkný turnaj i organizaci.

Děkuji Vám všem za nádherný den.

tr.Vašek Píša


NEDĚLNÍ CHVÁLA S LIGOVÝM NÁDECHEM

06-05-2013

Dnes jsme před tréninkem oba trenéři všechny kluky pochválili za velmi dobrý výkon v nedělním Elite zápase s Viktorkou Žižkov. Kluci opravdu do jednoho bojovali a hráli i s velkým nasazením, to všechno bylo potvrzeno i výbornými výkony obou našich brankářů. Je vidět, že složení druhé čtyřky je správné. Opravdu to byla velice povedená neděle. Zážitek pro kluky bylo už dopoledne, kdy šli na zahájení s našim A týmem společně s kluky z Kopaniny. Pak jsme si zahráli o poločase (na výsledku nezáleželo) mini fotbal s Kopaninou. Mělo to nádech jako na prvoligovém zápase. Kluci děkuji za skvělí nedělní zážitek. Bylo to od Vás všech super. Samozřejmě nesmím zapomenout poděkovat našemu celému vedení Admiry, že nás s tímto nápadem poctili. Zároveň bych také poděkoval trenéru Přední Kopaniny p.Cikánkovi, který pozvání na tuto akci přijal a se svými hráči přijel. Bylo to pro všechny takové slavnostní, myslím si, že si to náš A tým zaslouží.

Ještě jednou děkuji Vám všem.

tr. Vašek Píša FK Admira Praha r.2005.


Výhra nad Viktorií Žižkov
Elite doma na ADMIŘE - Vikt. Žižkov 16 : 11

05-05-2013

a veliká pochvala všem klukům od obou trenérů!
Blahopřejeme a jen tak dál !


Dnes krásné sluneční odpoledne a úspěšné

22-04-2013

Po dopoledním úspěšném vítězném utkání našeho A mužstva jsme byli odpoledne na řadě my mladší přípravky A a B. V případě prvního zápasu přípravky A, která po velice vyrovnaném boji uhrála remízu s Pražskou Duklou, jsme byli na tahu mi B ml.přípravka. Díky našemu vedení klubu jsme mohli utkání odehrát na přírodní trávě a ne na UMT. Obě mužstva, která jsme s Ernestem postavili tak podala velice a velice dobré výkony. Kluci s Dukly nebyli vůbec lehkým soupeřem. Bylo to utkání, které se muselo líbit všem. Hrálo se nahoru a dolu, byli vidět pěkné akce na obou stranách. Sice jsem nemohl kluky nijak více hecovat k lepšímu výkonu, neboť jsem byl jako druhý rozhodčí, ale i tak jsem měl přehled, jak všichni kluci hrají. Proč jsem já jako trenér dělal rozhodčího nebudu zmiňovat. Ale zpět k našim klukům. Jsem přesvědčen, že dnes kluci zahráli daleko lépe jako posledně proti Motorletu. Jsem rád, že obě mužstva se snažila hrát kombinačně a nebyla to taková okopávaná. I povzbuzování našich rodičů jako diváků bylo velice ceněné. Děkujeme. Je vidět, že když kluci chtějí ( a to chtěli ) hrát tak to hned jinak vypadá. Škoda, že v den zápasu se omluvil Keny pro nemoc. Momentálně je velice platným hráčem a má formu. I tak se tím kluci vypořádali velmi dobře. Dnešní výkon kluci i potvrdili i co se týká výsledku. Nakonec v celkovém součtu jsme Duklu porazili v poměru 15:13 (dle zápisu rozhodčího). Ano byl to velice těsný výsledek, ale jak jsem již psal kluci s Dukly hráli opravdu moc dobře. Za dnešní výkon Vám všem kluci moc a moc děkuji.

tr.Vašek Píša.


Soustředění Vlašim

31-03-2013

Vážení rodiče!!!!!!!!!!! Chci Vám všem poděkovat, že jste kluky na soustředění pustili, asi to bylo poprvé, co jsou sami. Musím, ale říci že kluci byli opravu fantastický, bez sebe menších problémů. Byli ukáznění jak v trénincích, tak i mimo ně. Jediná škoda je, že ať na stránkách byli napsány pokyny pro soustředění a všichni je dostali mailem, tak někteří z Vás to asi ani nečetli. Příště se nesmí stát, že kluk přijede na soustředění bez vycházkové soupravy a bundy, nebo bez stulpen a zápasového dresu. Proto se informace dávají na stránky a posílají i mailem!.
Teď právě kluci všichni dorazili z bazénu a to v pořádku. Po bazénu když jdou spát, tak do čtvrt hodiny spí jak zabití. Teď jdeme na telku koukat na velký fotbal. To je poslední zpráva ze soustředění. Ještě jednou obrovská velká pochvala všem klukům jak celé soustředění zvládli. Kluci děkuji. Samozřejmě nesmím, ale zapomenout na ty naše pomocníky Romana,Karla,Vláďu,Honzu, bez kterých by to nešlo a hodně nám trenérům pomohli. Chlapi díky. Přeji Vám všem sladkou dobrou noc a nashledanou zítra.

tr. Vašek Píša


Dva přípravné pohárové víkendy

04-03-2013

Během dvou víkendů jsme odehráli pět halových turnajů. Minulý týden tři. První v Benešově a dvakrát v Milovicích. Z Benešova jsme přivezli stříbrné medaile, škoda jen našeho herního výpadku s Pražskou Slávií, mohla být medaile jiná.Zápas jsme vůbec nezvládli jak psychicky, tak takticky.O to jeto horší, že Slávie hrála s r.2006. Byla to velká ostuda v podobě prohry 8:1. Škoda, jediná prohra. Druhý den jsme jeli na zkušenou na dva turnaje pro r.2004 do Milovic. My a Sparta Praha jsme byli nejmladšími týmy. Náš dopolední výkon byl velice špatný, místy až odevzdaný, je pravda, že tři hráči Fanda, Sláďa a Patrik, měli za sebou už turnaj v Benešově kam museli přijet pro velkou marodku našich hráčů. Vím, že tento turnaj byl velice těžký a náročný. Bohužel, nemáme takové mužstvo jako Sparta co se týká do kvality hráčů. Přesto některé obdržené branky byli úplně zbytečné, až skoro vlastní. Nakonec v celkovém pořadí jsme skončili až na posledním místě. Odpoledne, přijeli nový hráči. Ivan, Jirka, Kenny a Ondra. Z dopoledního turnaje zůstali Matouš v brance, Fanda a Sláďa. Opět jsme turnaj začali hned porážkou od Sparty a od Pragovky. Ani proti Teplicím se nám nevedlo. Předposlední utkání jsme hráli proti Pražské ČAFC. Tentokrát ale kluci zabrali a hráli za hranicí svých možností a konečně po výborném výkonu vyhráli 2:0. To nás povzbudilo do posledního zápasu proti domácím Milovicím. I v tomto utkání bylo na co koukat! Kluci bojovali jako lvi po celý zápas a jen velká škoda, že nám tam nepadl žádný Gól! Po strhujícím utkání jsme nakonec prohráli 2:0. Kluky jsem, ale pochválil, protože vítězství soupeře nebylo vůbec jednoduché. Nakonec jsme obsadili předposlední místo. Ale nebyli jsme poslední. Bylo vidět že se dá hrát i proti starším klukům.
Tento víkend jsme opět jeli na turnaj pro starší r.2004, a to do Záběhlic. Konečně jsme mohli být v nejsilnější sestavě. A bylo to hned znát. Kluci bojovali jak to šlo a i chvílemi předváděli i pěkný fotbal. To nakonec potvrzovali i trenéři jiných mužstev. Což nás trenéry velice těšilo. Nakonec po velmi dobrých výkonech kluci byli na pomyslné bedně a to na třetím místě což byl velmi pěkný výsledek. Mohli se přesvědčit, že se dá hrát s kýmkoliv. Klukům, za tento úspěch moc děkuji. Opak, ale byl dnešní turnaj pro r.2005 na Tempu. Bohužel, jak je poslední dobou zvykem,byl nastaven systém dát co nejvíc branek a ne nějaké body. Pro mě osobně, tento herní styl moc není, na můj vkus to postrádá kvalitu hry, co se snažíme do kluků vnést. Když to pozoruji a nejenom u nás, ale celkově tak je to taková holomajzna, vůbec není vidět přihrávka, natož pěkná fotbalová akce. Ale je to pro všechny stejné a tak to musíme brát. Bohužel, to není omluva pro naše kluky co dnes ukázali na turnaji. Sice snaha byla i bojovnost, ale bez branek to prostě nejde!!!! A dnes to nešlo!!! Až moc jsme dostávali zbytečných gólů a prakticky jsme se poráželi samy. Bohužel na některých hráčích je vidět jejich zlepšení, ale na dalších žádné posuny k lepšímu nejsou. A tak dopadl i tento turnaj, kde jsme s ostudou skončili až na posledním místě, když jsme nedokázali ani jednou vyhrát utkáni a ještě v celém turnaji dát jen pět branek a to je špatná vizitka jak hráčů, tak i nás trenérů. Stále máme moc a moc práce před sebou, jak mi trenéři, tak i samotní hráči. Musíme se z toho ponaučit a co nejdříve zapomenout na tyto špatně odehrané turnaje.

Jinak v hodnocení těchto turnajů jsme se umístili takto:

Benešov 2.místo r.2005
Milovice 6.místo r.2004
Milovice 5.místo r.2004
Záběhlice 3.místo r.2004
Tempo 6.místo r.2005

I tak, chci všem klukům co turnaje odehráli a zúčastnili se poděkovat.
Zároveň i všem rodičům za fandění a podporu, i když se zrovna nedaří.

Děkuji.
tr.Vašek Píša


zlatá sobota

03-02-2013

V sobotu jsme jeli na další turnaj a to do Pardubic. Součastně jsme hráli i druhý turnaj na Hájích, který pořádala FK Dukla Praha.
Do Pardubic jsme vyjeli jen se sedmi hráči, hrálo se 5+1 a na Duklu jelo jen šest hráčů, hrálo se 4+1. Důvod byl jednoznačný !!! Velká marodka kluků!! Proto jsem hned řekl, že v Pardubicích nemáme co ztratit a můžeme jen překvapit. Přání se stalo skutečností.Turnaj byl velice dobře obsazený kvalitními mužstvy. Sigma Olomouc, Židenice (Brno), Kolín, Havlíčkův Brod, FK Pardubičky. Dnes, i v tak oslabené sestavě, musím kluky jen pochválit, jak k turnaji a ke každému zápasu přistoupili zodpovědně. Všichni hráli s obrovským nasazením a bojovností. Co se týká předvedené hry, bylo na co koukat. Myslím, že nejhezčí zápas celého turnaje byl se Sigmou Olomouc. Hrálo se nahoru a dolu a remíza 1:1 byla plně zasloužená pro obě mužstva. I odezva všech diváků v podobě velkého potlesku. To nás povzbudilo do dalších bojů. Jako zlomový zápas o medaile, byl velmi tvrdý boj s mužstvem Kolína, který kluci vyhráli 2:1 a fyzicky si šáhli, až na dno. V celém turnaji jsme nenašli žádného přemožitele a jen jednou remizovali se Sigmou Olomouc. Kluci, dnes hráli jako celý tým, těžko vyzvednout jednotlivce. Proto jsme získali další ZLATÝ POHÁR a MEDAILE.
Děkuji vám všem za bojovně odehraný turnaj i za dobrou reprezentaci.
Kluci děkuji.
Samozřejmě velké poděkování patří Vám rodičům za povzbuzování našich kluků.
Děkuji Vám všem za zlatou sobotu.

tr.Václav Píša


Pohárový víkend na Třebešíně a Zličíně

21-01-2013

V sobotu jsme se zúčastnili dalšího turnaje na Třebešíně.
Tentokrát byla naše sestava úplně jiná než týden předtím, kdy jsme získali 1 místo. Bohužel z pracovních povinností, jsme ani jeden z trenérů nemohli být přítomní a toto břímě vzali na sebe as.tr. p.Sobotka a jeho žena naše vedoucí mužstva p.Helenka. Podle jejich informací, kluci podávali střídavé výkony, které stačili jen na 6.místo (nebyli poslední). Pro naše hráče to byla dobrá zkušenost, neboť někteří hráli v tak velké hale možná poprvé. I tak jim patří poděkování za dobrou reprezentaci.

V neděli jsme všichni jeli na halový turnaj na Zličín. Kluky jsme rozdělili na dvě mužstva A + B. Hráli jsme všichni jak dopoledne, tak i odpoledne. Pro všechny kluky to bylo velice náročné, ale kluci to zvládli s noblesou a je nutno jen před nimi smeknout. Nám trenérům tyto turnaje dali hodně, neboť jsme mohli kluky pozorovat při samotných zápasech a udělat si obrázek jak na tom kluci jsou. Po fyzické stránce velmi dobře a po herní to začíná být čím dál lepší. Kluci chvílemi předváděli velice pěkný kombinační fotbal, který se musel líbit a proto i umístění v dopoledním turnaji bylo výborné. 1.místo a 6.místo bylo krásné. V odpoledním turnaji proti novým / čerstvým soupeřům, se už na nás (po bojovném dopoledni) začala projevovat únava. I tak, všichni kluci dávali do zápasů obrovskou vůli a bojovnost. I umístění bylo velice dobré a to 3.místo a 5.místo. Takže během jednoho dne jsme vybojovali zlato a bronz a 5 a 6. místo. Jsem přesvědčen, že každý kluk si sáhl až na dno svých sil a doma padnul do postele jak zabitý. Další obrovská radost v našich řadách z nedělního turnaje byla, když Matouš Kubka, který to zkusil v naší brance za nemocného Ráďu, dostal ocenění jako nejlepší brankář celého turnaje.Tím pádem trochu zamotal hlavu jak nám trenérům, tak i svému tatínkovi. Obrovské poděkování patří naší zlaté paní vedoucí Helence, která se o kluky postarala ohledně stravy a nápojů. Byl výborný řízeček s hranolky a pitíčko, a všem to moc chutnalo, i lehká večeřička byla super (výborné párečky).
Jsem přesvědčen, že jsme si neděli do sytosti všichni moc užili.
Obrovské poděkování patří Vám hráčům i rodičům.
Děkuji za krásný úspěšný víkend.

Tr. Píša


Úspěšný vstup do NOVÉHO ROKU 2013

14-01-2013

Po přestávce jsme vyjeli na dva halové turnaje a to v sobotu do Benešova a v neděli na Třebešín. Sobotní turnaj z mého pohledu kluci zvládli velice dobře. Bylo vidět, že jsme vstoupili do přípravy a že po dvou trénincích nemůžeme čekat zázraky. Nejvíce se mi kluci líbili ve dvou zápasech a to proti AC SPARTA PRAHA a proti Sedlčanům. Sice jsme proti Spartě prohráli 6:1, ale výkon kluků byl bojovný a ze všech soupeřů jsme uhráli nejlepší výsledek. Proti Sedlčanům, jsme zase ukázali, že když kluci chtěj, tak dokážou hrát pěkný fotbal. Nakonec jsme v celkovém hodnocení obsadili pěkné třetí místo. Velice mě potěšilo, ohodnocení pořadatelů když našemu brankáři Radku Šmídovi udělili ocenění pro nejlepšího brankáře celého turnaje. Našeho nejlepšího hráče jsme po zásluze ocenili Frantu Valentu, i on dostal cenu. Za sobotní turnaj Vám kluci patří velký DÍK !

Po bronzové sobotě jsme jeli v neděli na další halový turnaj na pražský Třebešín. Opět jsme hráli ve stejném složení jako v sobotu, jen Sláďa nás opustil pro nemoc (přeji mu brzké uzdravení). Hala byla obrovská a moc pěkná. Tentokrát se hrál systémem, dát co nejvíce branek. To se podařilo na 100 %. Soupeře jsme všechny porazili včetně nepříjemné Hostivaře !!!! V celkovém součtu jsme soupeřům nadělili 10 branek (a mohlo jich být daleko víc !!!), ale hlavně, co se nám už hodně dlouho nepodařilo, možná ještě vůbec nestalo, že jsme žádnou branku nedostali !!!! Kluci bojovali všichni velice zodpovědně a co prošlo před naší bránu, vždy tam byl ZODPOVĚDNÝ RADEK !!!
Po zásluze jsme tento turnaj vyhráli a tím jsme v Novém Roce získali první ZLATOU MEDAILI !!!
Všem klukům a i rodičům moc a moc děkuji za krásný medailový vstup do NOVÉHO ROKU 2013.

Děkuji Vašek Píša tr.

5.5.2013

SPEI CUP

Fotbalový klub Admira Praha se rozhodl se svou mladší přípravkou B-Admiráčky 2005 oslavit Svátek práce sportem. A tak se dne 1.5.2013 na stadionu FK Admira Praha v Praze 8-Kobylisích, Na Pecích 46) uskutečnil pod záštitou Městské části Praha 8 a jejího starosty Ing. Jiřího Janků a dále díky štědrosti sponzora –místní firmy SPEI SERVIS s.r.o. krásný a dokonce mezinárodní fotbalový turnaj ročníků 2005 a mladších. Na jeho organizaci se podíleli za fotbalový klub zejména ředitel turnaje: Ing. Ladislav Čádský a organizační pracovnice : Helena Sobotková, kterým patří velké poděkování, což mohou jistě potvrdit všichni, kteří se turnaje zúčastnili jako sportovci, trenéři i diváci. Samozřejmě by se toto sportovní klání neobešlo bez profesionálů, jakým je mediální pracovník a tiskový mluvčí klubu Mgr. Aleš Pivoda, který všechny prostřednictvím rozhlasu po celou dobu turnaje informoval o dění na hřištích a výsledcích zápasů a postaral se i o zábavu a povzbuzení hráčů i fanoušků. Jeho verbální komentář byl pak doprovázen i elektronicky prostřednictvím světelné tabule, kterou obsluhoval další věrný příznivec Admiry – pan Michal Jalovec. Na přípravě, občerstvení a průběhu turnaje se pak podíleli i manželé Martincovi a v neposlední řadě si poděkování zaslouží i pan…….Cingel-správce areálu. Zkrátka lidiček, kteří tento svůj volný čas a spoustu práce věnovali našim dětem a sportu, bylo opravdu hodně a doufáme, že to účastníci turnaje vnímali a ocenili.

A jaké týmy se tohoto báječného turnaje zúčastnily? Kromě domácích hráčů, kteří byli rozděleni do dvou týmů: FK Admira Praha a FK Admiráčci Praha, na náš stadion přijaly pozvání kluby: SK Dynamo České Budějovice, AC Sparta Praha, TJ Šumavan Vimperk, SK Slavia Praha, AFK Olympia Šeberov, TJ Březiněves, SK Benešov a přivítali jsme i hosty ze zahraničí: ČSFA Malacky a FC Ružinov Bratislava. Doufáme, že jim ta dlouhá cesta stála za to a že i slovenští hosté měli z účasti na turnaji takovou radost, jakou svou účastí udělali nám.

Turnaj byl zahájen v 9.00 hod. slavnostním výkopem vzácných hostů a členů klubu, pana Ing. Zdeňka Potůčka-předsedy klubu a Josefa Vavrušky-sekretáře klubu, dokonce jednoho z nejstarších fotbalových sekretářů v České republice. A pak už konečně začaly předvádět svou několikaletou přípravu, ač je to u osmiletých prcků k nevíře, naše fotbalové naděje. Několik hodin proti sobě na třech hřištích bojovaly týmy ze dvou států, týmy slabší se nevzdávaly týmům silnějším a sbíraly nové zkušenosti, ty silnější zase body pro medailové umístění. Za bouřlivého skandování fanoušků, kterým dominoval zejména náš FANS KLUB a úžasní fanoušci týmu FC Ružinov Bratislava, jsme se dostali až k nejočekávanějšímu a zřejmě nejlepšímu a nejsledovanějšímu zápasu turnaje, kterým bylo poměřování sil mezi týmy AC Sparta Praha a SK Slavia Praha. Podívaná na ty hbitě se pohybující kluky, kteří si často ještě sami nezáváží tkaničku u kopačky, byla nádherná. Tentokrát vyhrála, stejně jako celý turnaj, Slavia, ale ani druhá Sparta se nemá zač stydět. Bronz si určitě s velkou radostí z našeho turnaje odvezl tým SK Dynamo České Budějovice.

1. místo SK Slavia Praha
2. místo AC Sparta Praha
3. místo SK Dynamo České Budějovice
4. místo AFK Olympia Šeberov
5. místo FK Admiráčci
6. místo FC Ružinov Bratislava II.
7. místo ČSFA Malacky
8. místo TJ Šumavan Vimperk
9. místo TJ Březiněves
10. místo FK Admira Praha
11. místo FC Ružinov Bratislava
12. místo SK Benešov

I když domácí FK Admiráčci obsadili až 5.místo a FK Admira Praha místo 10., byli jsme všichni s jejich výkonem nad míru spokojeni. Naši kluci ke každému zápasu přistupovali zodpovědně a s chutí, vydávali všechny své síly a bojovali do úplného konce, spolupracovali, čerpali ze svých zkušeností a řídili se radami trenérů, prostě předváděli dobrou hru. Dá se říci, že jim oproti soupeřům chybělo jen trochu víc štěstí a sebevědomí a pár kilo a centimetrů navíc by také mnohé spravilo. I tak jim patří obrovské díky za bezvadnou reprezentaci klubu FK Admira Praha.

Překvapením turnaje a povzbuzením pro hráče pak byla účast bývalého ligového fotbalisty pana Luďka Zelenky, který se sám nyní dětskému fotbalu věnuje a sledoval druhou část SPEI Cupu a zejména předal všem týmům zasloužené ocenění a vyjádřil svůj obdiv. Turnaj se tedy rozhodně vydařil a všichni si ho užili, i když počasí k nám nebylo příliš vlídné. Doufejme, že se na stadionu FK Admira Praha při takové krásné příležitosti ještě mnohokrát sejdeme.

1367480685[1].gif, 18kB 1367487900[1].gif, 18kB 1367488484.gif, 18kB
1367488747[1].gif, 18kB 1367518096[1].gif, 18kB 1367518211[1].gif, 18kB
1367521921[1].gif, 18kB OS0QH.gif, 18kB
28.10.2012

Dnešní výhra nad Háje - SOS, o.p.s. Kluci jen tak dál !!!

Admira : Háje - SOS
26 : 5

Hřiště A
( 6 : 0 ) Sláďa (Patrik), Patrik 5x (Sláďa, Soby)
( 1 : 2 ) Sláďa (Patrik, Soby)
( 10 : 0 ) Patrik 5x, Sláďa 4x, Soby (Patrik)

Hřiště B
( 2 : 3 ) Krtil (Vojta), Pšenda
( 2 : 0 ) Vojta, Honza
( 5 : 0 ) Aleš, Pšenda, Honza 2x, Vojta

Pěkný zbytek neděle

Helena Sobotková

20.10.2012

Elite soutěž U8
venku: sobota 20.10.2012 výkop v 10,00hod.

V.Žižkov : Admira 11 : 16

Hřiště A

(2 : 3) Krtil,Krtil(Aleš),Ondra
(2 : 4) Ondra,Sláďa(Patrik),Sláďa(Ondra),Patrik(Sláďa)
(2 : 3) Aleš(Krtil),Kuba,Patrik(Sláďa)

Hřiště B

(2 : 3) Keny,Vojta,Ivan
(1 : 2) Honza,Keny
(2 : 1) Péťa

Elite Viktorka Žižkov
Dnešní sedmé kolo Elite se klukům povedlo a díky jejich bojovnosti, jsme přivezli domů další bodíky:)
Kluci díky !

7.10.2012

domácí : FK Dukla Praha - hosté : FK ADMIRA Praha

celkový výsledek: 10 : 15
hřiště A : (1 - 6) Kuba 4x, Sláďa, Patrik; (5 - 1) Soby; (2 - 2) Sláďa 2x (Soby), 8 : 9
hřiště B : (1 - 1) Pšenda; (0 - 4) Ivan, Pšenda, Kenny, Fanda; (1 - 1) Matyáš H. 2 : 6

Vítězné zakončení na Dukle

Po včerejším dobrém výkonu, jsme dnes v dalším kole Elite soutěže zavítali na Pražskou Duklu. Brzký začátek, špatné počasí, déšť, zima a zdatný soupeř to nás dnes čekalo. A nejen to, pro nás trenéry i prestižní zápas, neboť oba dva jsme před časem na Dukle působili jako trenéři. Ale to naše kluky vůbec neodradilo, ba naopak. Obě mužstva se do domácích pořádně zakousla, kluci bojovali na všech pozicích a k tomu výborně zachytali naši brankáři Radek a Max.

Když budu hodnotit kluky které jsem vedl Já, tak jsem byl velice spokojen s bojovností tak i s hrou. Všichni hráli velice obětavě a tak to má být.

Druhá skupina u Ernesta podala také velice dobrý výkon, i když jak jsem slyšel, v jedné pasáži si vybrali slabší chvilku, ale po poradě s trenérem vše zlepšili. Jejich zlepšení bylo znatelné a vítězné.

A to jsou naši borci:

a) Šmíd, Kincl, Sobotka, Sladovník, Domgjoni, Vobecký Jan a Karel, Krtil

b) Heřman, Ogboj, Merkulov, Pešek, Něměc, Haranta, Valenta, Pšeničný

Proto všem klukům patří obrovské poděkování jak přistoupili k zápasu, za velkou bojovnost a předvedenou hru. Kluci děkuji Vám všem! Samozřejmě, že velké poděkování patří rodičům za velké povzbuzování našich kluků i v tak ošklivém počasí.

Děkuji Vám všem za velice úspěšný víkend.

A těším se na Vás všechny.

tr.Vašek Píša

1.10.2012

4. KOLO
doma ADMIRA : Motorlet
Při soutěžích ELITE se nás štěstíčko drží :)
Opět vítězství 12:11

Hřiště A
(2 : 3) Sláďa (Soby), Soby (Sláďa)
(0 : 1)
(4 : 0) Radek, Sláďa , Soby, Soby

Hřiště B
(2 : 2) Vojta (Adam), Adam
(2 : 2) Vojta (Ivan), Ivan (Vojta)
(2 : 3) Vojta (Franta), Vojta

29.9.2012

ČAFC - ADMIRA 19 : 30

Hřiště A
(7 : 5) Patrik (Sláďa), Filip K. (Kuba), Kuba, Patrik, Patrik
(0 : 9) Sláďa (Patrik), Sláďa (Kuba), Soby, Soby, Filip K., Patrik, Keny, Sláďa
(5 : 5) Sláďa, Sláďa, Patrik (Sláďa), Patrik, Keny (Filip K.)

Hřiště B
(1 : 3) Adam (Jirka), Franta, Adama
(5 : 2) Vojta, Adam (Max)
(1 : 6) Vojta (Franta), Vojta, Vojta, Franta, Pšenda (Karel), AdamArchiv 2010 /2012