U-10 Admiráčci (starší přípravka)

Trenér:Ernest Husar734 277 042
Asistent:Václav Píša
Vedoucí týmu:Jiří Štegl jiri.stegl@seznam.cz
mobil: 724 323 926

http://www.fkadmira2005.cz/

U10.gif, 18kB

20.10.2014

Admira – Viktoria Žižkov 13:11

V sobotu jsme sehráli velice kvalitní utkání s Viktorií Žižkov, které jsme po velmi vyrovnaném průběhu utkání vyhráli 13:11. Soupeř byl velice kvalitní a fyzicky daleko vyspělejší než většina našich hráčů. Rovněž fotbalově byl na tom soupeř velice dobře a bylo se tedy na co koukat z obou stran.

Předvedli jsme velice dobrý výkon, když na obou dvou hřištích byla vidět veliká chuť do hry a snaha hrát stylem tak, jak se snažíme vštípit hráčům. Bylo vidět mnoho pěkných kombinací a i několik přihrávek na jeden dotek se zakončením až do brány. Musím smeknout před hráči, kteří srdnatě bojovali, kdy někteří protihráči byli proti našim hráčům o hlavu větší a o pár kil silnější. Předvedená hra se musela líbit a i rodiče byli dle mého názoru spokojeni, což se projevovalo už během utkání. Po něm měli i kluci obrovskou radost, což projevovali bouřlivými oslavami v kabině. Jejich radost se pak promítla i do telefonování trenéru Václavovi, kterému všichni přáli a přejí brzké uzdravení a návrat mezi nás.

Musím konstatovat, že máme velice kvalitní tým v této věkové kategorii, a že pokroky jsou vidět snad u každého hráče. Když budeme dále pracovat na tom, aby nám co nejméně překážel balon, přihrávky jsme přebírali již v pohybu a měli dříve zvednutou hlavu než dáme pod kontrolu balon, budeme ještě lepší a lepší. A potom ať z nás mají strach třeba i v Mnichově.

Trenér Martin

26.9.2014

Poděkování klukům za kvalitní výkony

Sehráli jsme další kolo v Elite soutěži, a to na ČAFCe. Podle kolegů trenérů byl zápas velice kvalitní a dalo by se říci až nadstandartní. K tomu přispěla obě družstva. Je jen velká škoda, že jsme zápas nedotáhli do vítězného konce a prohráli těsným výsledkem.

Poté jsme na pozvání pražské Slavie vyrazili na turnaj do nedalekých Čísovic. Turnaj byl velice kvalitně obsazený top družstvy. Dvakrát Slavie, pak České Budějovice, Bohemians 1905, FA Malacky, Povltavská FA a FK Admira Praha. Hrálo se 2x 12 min. 5+1. Ve všech zápasech z prvních poločasů naši kluci vyšli vítězně, jak výsledkem, tak i předvedenou hrou. Bohužel v druhých poločasech jsme se dopouštěli zbytečných chyb a soupeři toho ihned využili a výsledek otočili. Takto jsme se sami o vítězství připravili zbytečně. Nakonec v celkovém součtu jsme skončili na šestém místě, což na tak top turnaji není žádná ostuda.

Možná že někteří byli hodně zklamaní (myslím rodiče), ale k tomu vůbec nebyl důvod. Nám trenérům to ukázalo, kde je potřeba přidat, co zlepšovat atd. Říká se, že trenér nikdy není spokojený, ale my jsme byli. To platí jak pro sobotu, tak i pro neděli. Po dlouhé době jsme hráli s těmi nej tými. Těžko jmenovitě někoho vyzdvihnout, protože všichni podali velice dobrý výkon. Od našich brankářů až po posledního hráče.

Je stále co zlepšovat, a věřte, že to jednou určitě přijde a budeme jen vítězit. Dnes jsme ukázali, že dokážeme hrát i proti těm nejlepším. Proto chceme všem našim klukům jen a jen poděkovat. Kluci, děkujeme za velice dobře odehraný víkend. Máme před sebou další utkání a další výzvy, a proto se na ně jak se patří důkladně připravíme.

Ještě bych rád mezi nás přivítal Adama Zelenku, syna našeho bývalého ligového hráče a reprezentanta, který bude, jak již ukázal, velkou posilou pro náš tým. Vítej Adame mezi nás.

Děkuji vám všem za velice pěkný fotbalový víkend.

Trenér Vašek

22.9.2014

Vítězství na turnaji v Kochánkách a další aktuality

Dne 30. 8. jsme se účastnili turnaje v Kochánkách, který jsme vyhráli, a nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen náš hráč Vojtěch Pešek. Gratulace!

Elite - dvakrát výhra, jednou prohra - Braník, Tempo, ČAFC.

ČAFC na stránkách - trenér informuje - Dnešní utkání v soutěži Elite s ČAFC bylo velmi pěkné.

Ač jsme nakonec prohráli o dva góly, musím všechny kluky moc pochválit za předvedený výkon. Hrál se fotbal a to je to nejdůležitější!!!!

Trenér Ernest Husar

Dne 21. 9. 2014 - turnaj v Čísovicích - šestí ze sedmi, ale turnaj byl velmi dobře obsazen: Bohemka, 2x Slavia, Č. Budějovice, Povltavská fotbalová škola, ČS fotbalová akademie Malacky.