B-mužstvo (Pražský přebor)

Trenér:Pavel Gregor 603 497 151
gregor71@seznam.cz
Pavel_Gregor2.JPG, 23kB
Asistent trenéra:Dan Vokurka 739 232 200
dvokurka17@gmail.com
Dan_Vokurka2.jpg, 20kB
Hrající asistent:Dan Šindelář 733 352 053
Dan_Sindelar2.JPG, 23kB
Vedoucí mužstva:Miroslav Petrů 724 350 613
petru@inpros.cz
Mirek_Petru2.JPG, 23kB
Luboš Záhora 602 960 622
zahora.reinstav@seznam.cz
Luboš Záhora.jpg, 14kB
SF_FK_ADMIRA_B.gif, 18kB

26.8.2019

logo PT.jpg, 13kB

První výhra v nové sezóně aneb Koníci přeskákali šemíky
FK Admira Praha B – FC Slavoj Vyšehrad B 4:1 (1:0)

První výhra v nové sezóně stála za to. Kdyby zápas skončil poměrem 8:4, vyjadřoval by takový výsledek zhruba poměr brankových šancí, které se na obou stranách urodily. Nutno připomenout, že už v 18. minutě tahal hostující Macej faulem zezadu za záchrannou brzdu, když se před vápnem dral do šance náš Michálek. Sudí Lafata poslal Maceje červenou kartou nekompromisně do šatny a Admira tak mohla hrát přes sedmdesát minut přesilovku. Využila ji a mohla ji vyjádřit ještě výraznějším skóre.

Branky: Až ve 44. minutě, po šancích na obou stranách, otevřel skóre Panýrek. Zásluhu na tom měl hlavně Michálek. Ten unikl po levém křídle, nejprve se zbavil vyšehradského Krivosheeva, pak obehrál i Starečka a předložil Panýrkovi lahůdku – dej si góla! A Panýrek si ho zblízka dal rád – 1:0. Šemíci z Vyšehradu zůstali po přestávce na začátku druhé půle duchem zřejmě ještě v šatně, protože dopřáli Admiře, aby během dvou minut mač rozhodla. A zase u toho byl pokaždé Michálek. Ve 48. minutě předvedl taneček s míčem mezi třemi zadáky a gólmanem hostí Dočekalem a pak přihrávkou doleva vybídl pro změnu Štefana - dej si góla ty! A Štefan si ho zblízka taky dal rád – 2:0. Už za minutu Michálek ve vápně Vyšehradu přiklepl balón znovu Štefanovi a ten z elegantní otočky trefil pravou šibenici – 3:0. Gólman Dočekal se mohl jen smutně dívat… Šemíci ale nevyšli úplně naprázdno. V 55. minutě přišel nákop z vlastní půle. Richter hlavou míč prodloužil na Klána, jenž hrával v Jirnech ČFL, a ten z jedné přeloboval admiráckého gólmana Šrámka, který neměl nárok – 3:1. Hosty to lehce nakoplo a často zkoušeli, co admirácká defenziva vydrží. Ale gólově už neuspěli. Naopak to byli černobílí koníci, kteří z několika svých šancí proměnili aspoň jednu. V 68. minutě Záruba ve středu pole přihrál zblízka Čížkovi, který krásným křížným pasem poslal do „loženky“ Douděru a ten bombou k tyči stanovil konečné skóre – 4:1.

Hodnocení trenéra Admiry B Pavla Gregora.Za Admiru mač odehráli: Šrámek – Pelikán, Čížek, Michálek (73. Jákl), Šindelář (54. Záruba), Štefan (78. Horváth), Heinzel, Karvánek, Panýrek (59. Douděra), Rudolf, Škarda.


Rozhodčí: Lafata – Zelený, Hrivík.

ŽK: 3:1

ČK: 0:1 (18. Macej)

Přihlíželo 55 diváků.


Výsledky a tabulka:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Naši střelci: V čele dvougólový Štefan

2 – Štefan (2 doma + 0 venku)

1 – Karvánek , Pavlata (oba 0 doma + 1 venku), Jákl, Pelikán, Michálek, Panýrek, Douděra (všichni 1 doma + 0 venku).


Příště: Admira B – Sokol Kolovraty, neděle 1. září, výkop 14.00 hod.


DSC07565.gif, 18kB DSC07579.gif, 18kB DSC07587.gif, 18kB
DSC07605.gif, 18kB

19.8.2019

logo PT.jpg, 13kB

Bod za dva góly slavnému Jaromíru Blažkovi
SK Újezd nad Lesy – FK Admira Praha B 2:2 (2:1)

Branky: 21. minuta, po centru zprava našel na zadní tyč nabíhající Panýrek před brankou spoluhráče Karvánka a ten si připsal nejen první gól za Admiru B, ale taky zářez proti slavnému exsparťanskému ligistovi Jaromíru Blažkovi v brance Újezda – 0:1. Vyrovnání přišlo hned ve 22. minutě, už z protiútoku pálil na branku domácí hráč a náš Komínek smolně, nechtěně, tečoval míč tam, kam gólman Šrámek nemohl dosáhnout – 1:1. Do vedení šli domácí ve 39. minutě poté, co Šedivý z úhlu prostřelil Šrámka – 2:1. V 85. minutě zařídil Pavlata aspoň bod. Panýrek ho šikovně vyslal přesným pasem ještě z vlastní půle do šance. V ní se náš dlouhán prosadil fotbalově nejen proti Blažkovi, ale dokonce proti trojici (!) domácích zadáků, kteří ho nedokázali ubránit – 2:2.

Trenér Admiry B Pavel Gregor zhodnotil mač takto: „K druhému soutěžnímu utkání jsme nastoupili proti nováčkovi z Újezda nad Lesy za velkého vedra a před slušnou návštěvou. Utkání jsme rozehráli dobře, takticky jsme obstáli a hrozili celý první poločas z rychlých protiútoků. Dokonce jsme šli i do vedení, kdy protiútok dvojice Panýrek a Michálek pohotově zakončil Karvánek a vsítil první branku v našem dresu. Určitě by nás v této chvíli nenapadlo, že půjdeme do kabin s jednobrankovým mankem. Našeho nedůrazu však soupeř dvakrát využil a také s pomocí štěstí šel do vedení. Celý druhý poločas jsme pomalu stupňovali tlak a doplňovali sestavu novými hráči. Kondičně jsme v závěru utkání zvládli lépe než náš soupeř, ale mnoho nepřesností v přechodové fázi nám bralo jasnější příležitosti. Nakonec jsme však Tomášem Pavlatou srovnali, moc pěkně využil chytré nahrávky Jakuba Panýrka.

Posledních deset minut bylo velmi hektických, hřiště se roztrhalo a útoky se valily oběma směry. V posledních sekundách jsme mohli vsítit i obdržet rozhodující branku, stav však zůstal, asi spravedlivě, nerozhodný.

Myslím, že naši hráči pomalu chápou, jak těžká soutěž nás letos čeká a že každý bod bude podložen velkou dřinou a nasazením. Především pro mladé hráče jsou zápasy užitečnou fotbalovou maturitou...“


Za Admiru B zápas odehráli: Šrámek – Komínek, Škarda, Kotek (35. Jákl), Michálek (90. Marcinčík), Panýrek, Karvánek (58. Pavlata), Pelikán, Votlučka, Šindelář (78. Horváth), Štefan (46. Trnka).


Rozhodčí: Bočok – Vítek, Nebáznivý.

ŽK: 0:2

Podívat se přišlo či přijelo 180 diváků


Výsledky a tabulka:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Naši střelci: Pět po jedné trefě

1 – Karvánek , Pavlata (oba 0 doma + 1 venku), Jákl, Pelikán, Michálek (všichni 1 doma + 0 venku)


Příště: Admira B – Slavoj Vyšehrad B, neděle 25. srpna, výkop 14.00 hod.


12.8.2019

logo PT.jpg, 13kB

Zkušenost přetlačila sehrávající se mládí
FK Admira Praha B – SK Třeboradice 3:4 (1:3)

Hosté v létě vyměnili trenéra, za Jiřího Tesaře přišel Jiří Kabyl, bývalý ligový hráč i rozhodčí. Přišla i řada zkušených borců, kteří leckde kopali vyšší soutěže, než přebor. A na hřišti to bylo vidět.

Naše teprve se sehrávající béčko mladíků s řadou nových tváří (Škarda, Karvánek, Jákl, na lavičce Horváth) proti rutině a fotbalovému umu hostí nabídlo bojovnost. Stačilo to při nesporné snaze bohužel jen na nejtěsnější porážku.

Než se admiráci stačili rozehrát, prohrávali. Po centru zleva otevřel v 6. minutě hlavičkou skóre na 0:1 hostující Petr. Už v 17. minutě ostřílený Kadlec zkušeně přeloboval brankáře Admiry Cingela – 0:2. Ve 34. minutě po šikovném pasu zprava nasprintoval před gólmana hostí Krcha mladík Jákl, přišedší do Kobylis z Jablonce, a k tyči korigoval na 1:2. Bohužel, v závěru půle přišla třetí facka. Už v nastaveném čase, po zazděné admirácké šanci, došlo na brejk Třeboradic a zkušenost Viktorina byla vidět, trefil se nechytatelně k tyči – 1:3.

Po pauze se hrála čtvrthodinka bez většího vzruchu, až v 59. minutě zvýšil další matador v dresu hostí Grznár na 1:4. Mazácky zakončil šikovnou kombinaci a Cingel v bráně zase neměl nárok. Už už hrozil debakl, jenže hned v 62. minutě proměnil Pelikán penaltu za faul ve vápně – 2:4. Zbývala ještě půlhodina času, ale Třeboradičtí už pak inkasovali jen jednou. To v 88. minutě střídající Michálek korigoval zblízka na 3:4. Závěr pak rutinéři z Třeboradic zkušeně odbránili, a tak v Kobylisích „o prsa“ vyhráli.

Za Admiru B odehráli zápas tito hráči: Cingel – Pelikán, Čížek, Šindelář (59. Pavlata), Jákl (46. Štefan), Karvánek (59. Rudolf), Kotek (46. Douděra), Panýrek, Škarda, Votlučka, Záruba (70. Michálek).


Hodnocení trenéra Pavla Gregora.
ŽK: 0:1 (Grznár).

Rozhodčí: Tomšů – Váňa, Stěhule.

Ve slunném odpoledni přihlíželo na 50 diváků.


Naši střelci: Premiérový gól dal novic v týmu Jákl

1 – Jákl, Pelikán, Michálek (všichni 1 doma + 0 venku)


Výsledky a tabulka:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


7.8.2019

Třetí místo v Klíčanech

Na turnaji v nedalekých Klíčanech jsme obsadili třetí místo. V prvním zápase jsme ztratili nadějné vedení 2:0 v poločase a prohráli s Klíčany 2:3. Soupeř se po poločase prosadil fyzickou převahou a zkušení, velmi kvalitní hráči využili naší nekompaktnost po mnohočetném střídání. V závěru jsme měli ještě tři obrovské šance, ale jejich neproměnění nás stálo finále. Byl to výborný zápas a z celé soutěže nejpřínosnější.

V utkání o třetí místo jsme zaslouženě zvítězili 2:0 nad týmem Chaber. Soupeř však ani zdaleka nedosahoval kvalit domácího mužstva a výsledek o dvě branky byl velmi shovívavý... Naše lehkomyslnost v koncovce však byla zarážející a výsledek ani v nejmenším nezobrazuje naší celozápasovou dominanci.

Branky s Klíčany: Panýrek a Karvánek

Branky s Chabry: Záruba a Marcinčik

Pavel Gregor, trenér


27.7.2019

TJ Březiněves - Admira B 0:9

Příprava na trávníku účastníka 1. A třídy. Hodnocení připravil trenér PavelGregor: "Na krásném hřišti v Březiněvsi jsme odehráli další přípravný zápas. Vzhledem k faktu, že soupeř je v jiné fázi přípravy, a podle slov domácích teprve tvoří kádr pro novou sezónu, je férové utkání nijak zvlášť neanalyzovat. Brát výsledek s velkou rezervou a poděkovat soupeři, že se ani za velmi nepříznivého stavu neuchýlil k zákeřným zákrokům a sportovně trpěl až do konce. Vím, že to vyzní divně, když zkritizuji naší koncovku, ale lehkomyslnost a bohorovnost jsou jako jed a mohou nám v mistrovských utkáních podrazit nohy... Nicméně, zápas jsme zvládli a byl dobrým tréninkem na konci dalšího týdne. Zbývá čtrnáct dní do soutěže, nepolevme!"

Branky: Štefan 2x, Karvánek 2x, Horváth, Jung, Votlučka, Záruba, Panýrek.


21.7.2019

Admira B vyhrála Sláva Cup v Dobrovízi

Turnaj z pohledu našeho trenéra Pavla Gregora: "Velmi rádi jsme přijali pozvání na pěkně organizovaný letní turnaj v Dobrovízi. Turnaj čtyř přeborových mužstev nejenže splňuje požadavky na kvalitní herní část přípravy, ale má i charitativní podtext a finančně přispívá na dobrou věc. V jednoduchém systému nám los určil v semifinále Uhelné sklady a po vítězství v dramatickém zápase, v následném finále, družstvo Přední Kopaniny."

Admira B - US 4:3

Pavel Gregor: "Zápas s US byl zápasem dvou zcela odlišných poločasů. Vstoupili jsme do utkání s nohama jak v betonu, čtrnáct dní intervalových tréninků bylo znát. Soupeř byl lehčí, dynamičtější a vynikající individuality protivníka nám zle zatápěly. Ani jsme se nenadáli a prohrávali jsme po dvaceti minutách o tři branky... Do poločasu jsme si vytvořili i my velké šance, ale bohužel neproměnili. Nicméně, náš pohyb byl lepší a lepší. Ve druhém poločase jsme se již rozběhali, soupeř naopak odpadl a se stejnou lehkostí, s jakou jsme prohrávali, jsme za pár minut výsledek otočili a postoupili do finále.
Branky vstřelili Panýrek, Pelikán, Trnka a Horváth..

Admira B - Přední Kopanina 4:1

Pavel Gregor: "Do utkání o první místo se probojovala Přední Kopanina, která si hladce poradila s Hostivaří 3:0. Na rozdíl od ranního zápasu jsme vstoupili do utkání připraveni a dynamickou hrou jsme v celém zápase dominovali. Šancí bylo na tři utkání... Po brankách Junga, který vsítil hattrick, a utěšeném Marcinčikově přehození gólmana Kopaniny z velké dálky jsme soupeře přehráli 4:1 a v turnaji zvítězili. Dominik Cingel obdržel zaslouženě cenu nejlepšího brankáře turnaje a Marek Jung se dělil o cenu pro nejlepšího střelce."
Branky vstřelili Jung 3, Marcinčík.

Závěrečné shrnutí: "Chtěl bych zmínit tři postřehy k této povedené přípravě. Za prvé, děkujeme organizátorům za pozvání. Za druhé, průběh turnaje budiž povzbuzením našemu mladému mužstvu pro další tvrdou práci. A za třetí, upozorňuji, že výsledek, který jistě potěšil, není radno přeceňovat, jde pouze o tréninková utkání a soupeři budou v sezóně mnohem, mnohem těžší...
Chybí nám přibližně tři týdny do zahájení soutěže, nepromarněme je a pracujme stejně usilovně, jako doposud!"


14.7.2019

Admira B - Čechie Smíchov 6:1 (3:0)

První letní přípravné utkání se hrálo na naší UMT. Trenér Pavel Gregor ho shrnul takto: "Po týdenním tvrdém tréninku nás čekalo první přípravné utkání před novou sezónou. Po půl roce jsme se opět setkali s Čechií Smíchov, která má velmi zajímavé, převážně z cizinců složené, ambiciózní mužstvo. Čechie loni postoupila do I. A. třídy a do Kobylis přijela s početným kádrem. My jsme, proti zimnímu utkání, kde jsme s Čechií pouze remizovali, měli k dispozici vlastně téměř nové mužstvo a soupeře jsme zaslouženě porazili. Vezmu-li v úvahu logickou únavu a nesehranost našeho, teprve tvořícího mužstva, rád oceňuji přístup a energii, kterou jsme do zápasu vložili. Čeká nás ještě spousta dřiny, a tak je příjemné, zpestřit si letní přípravu zápasem. Přináší totiž situace, které, při sebevětší snaze, v tréninku nevyzkoušíte. Čeká nás druhý týden, nepolevíme v úsilí a v sobotu jej zakončíme turnajovým dvojzápasem s mužstvy Pražského přeboru na turnaji v Dobrovízi. Již nyní se na ně těším..."

Branky Admiry: 2 x Procházka, Komínek, Panýrek, Pavlata, Karvánek.

DSC04922.gif, 18kB DSC04932.gif, 18kB DSC04937.gif, 18kB
DSC04945.gif, 18kB DSC04947.gif, 18kB DSC04949.gif, 18kB
DSC04961.gif, 18kB DSC04965.gif, 18kB DSC04974.gif, 18kB
DSC04983.gif, 18kB DSC04988.gif, 18kB DSC04992.gif, 18kB
DSC05013.gif, 18kB DSC05021.gif, 18kB DSC05027.gif, 18kB

Foto: Michal Jalovec

13.7.2019

P1050471.jpg, 20kB

Béčko má nového asistenta trenéra Dana Vokurku

Z předchozí velmi náročné sezóny vyplynula jasná potřeba doplnit náš realizační tým. Dana Vokurku jsem si vybral na základě naší spolupráce ve Střešovicích, kde pod mým vedením dva roky hrál a patřil k oporám mužstva. Je rovněž mým kolegou v zaměstnání. Důležtým faktorem pro mne byla jeho znalost fotbalu, pohled na fotbal a přirozená autorita v kolektivu. Přeji mu úspěšný začátek nové kariéry a spoléhám na jeho pomoc v následujícím období!

Pavel Gregor, trenér B-mužstva


9.7.2019


PŘÍPRAVA MUŽI LÉTO 2019 (PDF)


9.7.2019

Admira zahájila letní přípravu

P1050455.gif, 18kB P1050450.gif, 18kB P1050460.gif, 18kB
P1050461.gif, 18kB P1050480.gif, 18kB P1050482.gif, 18kB

28.6.2019

PRAŽSKÝ PŘEBOR - podzim 2019 (PDF)