Mladší dorost – SCM, Česká liga, skupina B

Hlavní trenér: Petr Mikolanda 739 686 718
mikolandapetr@seznam.cz
U17.gif, 17kB


http://www.admira98.estranky.cz/

8.6.2015

FK Varnsdorf - FK Admira Praha 3 : 2 (2 : 1)

1.kolo Česká liga dorostu U17 Neděle .5.6..2015 v 10.00 hod. Varnsdorf

Poslední soutěžní utkání jsme odehráli na hlavním stadionu ve Varnsdorfu za velmi nepříjemného a silného deště.
První poločas patřil jasně domácím, kteří hráli velmi jednoduše a snadno se dostávali před naší branku.
Z první branky se Varnsdorf radoval už v 15 minutě, kdy po naší chybě v obraně a následném rohu neměli domácí problém skórovat. 15.minuta 1:0, za pár minut vyrobila naše obrana další chybu, ze které jsme si vstřelili vlastní branku a zdálo se, že si domácí s chutí zahrají fotbal. 28.minuta 2:0. Naštěstí se kluci nevdali, a Vojtkovský se ve středu hřiště uvolnil, zvedl hlavu a z 35 m vystřelil gólovou střelu, 33.minuta 2:1. První poločas skončil, s tím, že jsme vystřelili pouze jednou na branku Vancla.
Do druhé půle jsme to byli my, kdo hrál aktivněji a více se tlačil před branku Varnsdorfu, ovšem bez zakončení. Zlom přinesla 51.minuta, kdy po naší další chybě v obraně domácí zvyšují na 3:1.
Od 60. minuty hrajeme pouze na tři obránce, a přináší to ovoce, najednou je nás plné hřiště, nejdříve měl obrovskou šanci Vít, který v 67 minutě prostřelil Vancla, ale míč se zastavil na brankové čáře. V 73. minutě jsme domácí obranu rozebrali a po ose Gajdasz-Pavlata se míč dostal na malé vápno, kde byl zcela osamocen Bouguetouta, a ten s přehledem snížil na 3:2.
V 75. minutě hlavičkoval po rohovém kopu Pavlata těsně vedle horního rohu domácí branky. Zbytek utkání jsme dohráli více méně před brankou Varnsdorfu, ovšem bez přesného zakončení. Je jen škoda, že domácím vyšla naprosto skvěle sehraná zdržovací taktika. Více nebudu komentovat.


Branky : Vojtkovský,Bouguetouta

Sestava : Dvořák – Plechatý,Kvapil,Procházka,Dobrovolný – Klimt ©, Vojtkovský, Šálek,Berka – Kyliánek,Vít


Náhradníci : Prebsl,Uher,Gajdasz,Pavlata,Bouguetouta

Střídali :
41 min.Dvořák (Prebsl)
45 min Berka (Gajdasz)
50..min.Kyliánel (Bouquetouta)
68.min.Vít (Pavlata)
70.min. Šálek (Uher)

Asistent trenéra: Stanislav Votoček.

3.6.2015

FK Admira Praha - FC Písek 1 : 1 (0 : 1) NA PENALTY: 4:3

26.kolo Česká liga dorostu U17 Sobota 30.5..2015 v 10.00 hod. Hovorčovická

Na jaře jsme na Hovorčovické neokusili hořkost porážky!!!!

V posledním utkání na domácí půdě jsme přivítali FC Písek, se kterým jsme si vyměnili oproti podzimu role na chvostu tabulky. Na podzim jsme do Písku přijeli jako poslední tým a vyhráli 2:1, na jaře jsme naopak Písek přivítali jako poslední tým.
Musíme popravdě přiznat, že Písek byl v prvním poločase výrazně lepší. Písečtí kluci vyhrávali veškeré souboje, byli důraznější a měli obrovskou chuť hrát fotbal. My jsme byli po celý první poločas v roli statistů a tak se na naší branku valil jeden útok za druhým.
16. minuta – v našem pokutovém území byl sražen hostující Musil, k míči se postavil sám Musil a Prebsl jeho střelu vyrazil na roh. Z následujícího rohu se ovšem Musil nemýlil a překonal Prebsla 0:1. Po celý první poločas jsme hráli bez nápadu a nasazení.
Druhý poločas byl z naší strany podstatně lepší, tlačili jsme se více do zakončení a výsledkem byla branka v 53. minutě, kdy se k míči na hranici pokutového území dostal Berka, a křížnou střelou vyrovnal na 1:1.
Za druhý poločas musíme kluky pochválit, pochopili, že bez nasazení se hrát nedá. Do konce utkání jsme si vytvořili ještě jednu velmi slibnou příležitost, kdy v 68 minutě zahrával volný přímý kop Plechatý, jeho centr, který nikdo nestačil tečovat, těsně minul pravou tyč brankáře Štiaka. Utkání skončilo 1:1 a rozhodovali PK na které jsme zvítězili 4:3.

Sestava : Prebsl – Plechatý,Kvapil,Čajka,Dobrovolný – Procházka, Vojtkovský, Šálek, Klimt© – Bouquetouta,Pavlata

Branky : Berka


Náhradníci : Dvořák,Uher,Kyliánek,Vít,Berka

Střídali :
20 min.Pavlata (Kyliánek)
20 min Procházka(Berka)
50..min.Bouquetouta (Vít)
60.min.Šálek (Uher)

Asistent trenéra: Stanislav Votoček.


29.5.2015

FK Ústí nad Labem - FK Admira Praha 1 : 0 (0 : 0)

25.kolo Česká liga dorostu U17 Sobota 23.5..2015 v 13.45 hod. Klíše

Bez důrazu nemůžeme vyhrát.
-domácí po celé utkání důraznější, nám se nedařilo podržet míč ve středu hřiště
-v prvním poločase nastřelili domácí tyč, naše největší šance vznikla ve 39 minutě, kdy jsme asi minutu dokopávali míč z malého vápna do branky domácích, bohužel jsme nedokázali skórovat
- druhý poločas v režii domácích
-po hrubé chybě v rozehrávce jsme zcela zbytečně inkasovali
- naše šance ve druhém poločase měli Vít hlavou, bohužel míč vykopl obránce z branky a Kyliánek, který však svou šanci prováhal.
V Ústí jsme zanechali dobrý dojem, i když odjíždíme z prázdnou.

Sestava : Prebsl – Plechatý,Kvapil,Čajka,Dobrovolný – Klimt©, Šálek, Vojtkovský, Berka – Kyliánek, Pavlata

Náhradníci : Dvořák,,Gajdasz,Vít,Procházka,Bouguetota,

Střídali :
40 min.Čajka (Procházka)
50 min Berka (Gajdasz)
55..min.Vojtkovský (Vít)
Kyliánek (Bouguetouta)

Asistent trenéra: Stanislav Votoček.


19.5.2015

FK Admira Praha - FK Meteor Praha VIII 2 : 1 (1 : 0)

24.kolo Česká liga dorostu U17 Sobota 16.5.2015 v 10.00 hod. Hovorčovická

V posledním derby jsme hostili našeho rivala z Libně, tým FK Meteor, kterému se v naší soutěži daří podstatně lépe než nám, přesto jsme věřili, že v tomto utkání nebude postavení obou týmů v tabulce hrát žádnou roli.

V prvním poločase předváděli oba týmy velké nasazení, utkání se hrálo převážně od vápna k vápnu, hosté ztráceli zbytečně míče před naším pokutovým územím a my jsme byli zbrklí v koncovce. Oživení prvního poločasu přinesla až trefa do břevna přímo z rohu a vzápětí trefa hostujícího Pořízka do tyče. Když už se zdálo, že skončí poločas 0:0, tak se na levé straně uvolnil Pavlata, který se snažil protáhnout ve vápně kolem Adenubi, ten ho však fauloval a tak sám Pavlata otevřel skóre dnešního utkání, 35 minuta 1:0. Do kabin jsme šli s tímto vedením.
Ve druhém poločase hosté výrazně přidali, tlačili se více před naší branku, drželi více míč a vyrovnání vyselo ve vzduchu. Nejprve měl obrovskou šanci na vyrovnání Schejbal, který šel sám na Dvořáka, ale ten včasným vběhnutím vše vyřešil. Kýžené branky se Meteor dočkal po rohovém kopu v 62 minutě, kdy byl zcela osamocen Láf na malém vápně a hlavou vyrovnal na 1:1.
V 64 minutě se opět měnilo skóre utkání, a to když oba naši útočníci vytvořili tlak na obranu Meteoru, která chybovala v rozehrávce, k míči se dostal Pavlata a druhou dnešní brankou zvýšil na 2:1. Třetí pojistku mohli přidat Vít a Bouguetouta. Nejprve měl šanci Vít, který v 66 minutě prováhal správný okamžik na zakončení aby vzápětí těsně minul branku střelou po zemi Bouguetouta.
Poslední část druhého poločasu jsme zvládli na výbornou, soupeř i když se snažil dostat míč za naší obranu, měl ve finálních fázích velký počet zkažených přihrávek a tak jsme i toto derby dotáhli do vítězného konce.


Branky : Pavlata 2x

Sestava : Dvořák – Plechatý,Kvapil,Vorlíček,Dobrovolný – Klimt©, Šálek,Vojtkovský,Berka –
Kyliánek,Pavlata


Náhradníci : Prebsl,Uher,Gajdasz,Němec,Vít,Procházka,Bouguetota,
Střídali :
50 min.Berka (Procházka)
55 min Kyliánek (Vít)
60.min.Šálek (Gajdasz)
65 min Pavlata (Bouguetouta)
78.min. Gajdasz (Uher)

Asistent trenéra: Stanislav Votoček.


4.5.2015

FK Slavoj Vyšehrad - FK Admira Praha 1 : 2 (0 : 1)

22.kolo Česká liga dorostu U17 Sobota 2.5..2015 v 14.30 hod. Vyšehrad

Derby jsme zvládli!!!

Druhé letošní derby jsme odehráli na půdě Vyšehradu, kterému se v lize daří. A hned od úvodního hvizdu se tlačili domácí před naší branku, ve 4 minutě prověřil postřeh v naší brance Brož střelou do boční sítě, aby se na druhé straně ukázal Klimt, který mířil také těsně vedle.

Ve 12 minutě měli domácí obrovskou šanci, naštěstí se v koncovce ukvapili.

13 minuta a naše první radost, Klimt se protáhl na levém kraji dvěma Vyšehradu, ve vápně našel „ Bagiho“ , který si míč zpracoval a domácí obránce musel faulovat. Na značku pokutového kopu si míč postavil Pavlata, který se většinou nemýlí a bylo tomu i v tomto případě. 0:1

Domácí po inkasované brance přidali a začali nám zle zatápět. Jedna šance střídala za druhou, ve 25 minutě trefuje domácí Martinec břevno, aby vzápětí netrefil prázdnou branku Junek.

Obrovskou šanci na vyrovnání měl domácí Junek, který střelou z dálky překonal Prebsla, ale toho zastoupil Kvapil, který vyhlavičkoval míč z prázdné branky.

Utkání bylo velmi náročné a tvrdé, někdy se hrálo i za hranicí „ fair play“. Hned v prvním poločase museli odstoupit dva naši hráči Klimt s podezřením na otřes mozku a Pavlata, kterého zasáhl soupeř kopačkou do obličeje.

V prvním poločase jsme hráli velmi odpovědně zezadu, domácí si vytvářeli šance, měli šance, ale nedokázali je proměnit, a tak skončil první poločas 0:1.

Druhý poločas byl věrnou kopií prvního, s tím, že domácí pomalinku otvírali zadní řady, chtěli moc vstřelit branku, a tak se nám naskytovali okénka v obraně ze kterých jsme chtěli těžit.

V průběhu několika minut měli domácí opět několik příležitostí ke vstřelení branky, ale žádný z hráčů z Vyšehradu nedokázal trefit naší branku, a když tak vše pochytal Prebsl.

Zlom přišel v 60 minutě, kdy domácí stoper zahrával malou domů, kterou vystihl Vít, byl u míče dřív a po zemi překonal domácího brankáře. 0:2

Dnešní utkání byla obrovská bitva, ve které jiskřičku naděje vykřesali domácí v 73 minutě, kdy rozehrávali volný přímý kop a po centru před naší branku se jim poprvé podařilo překonat našeho brankáře Dvořáka, který musel vystřídat zraněného Prebsla, 1:2

Závěr utkání jsme už zvládli na výbornou a tak si z Vyšehradu odvážíme, řekl bych zaslouženě 3 body.


Branky : Pavlata,Vít

Sestava : Prebsl – Uher,Kvapil,Čajka,Dobrovolný – Klimt©, Šálek,Vojtkovský,Berka – Bouguetouta,Pavlata

Náhradníci : Dvořák,Vorlíček,Němec,Kyliánek,Vít,Procházka,Plechatý

Střídali :
19 min Čajka (Vorlíček)
25 min Klimt (Procházka)
30 min Uher (Plechatý)
35.min. Pavlata (Kyliánek)
50.min. Bouguetouta (Vít
60.min.Šálek (Němec)
62.min.Prebsl (Dvořák)

Asistent trenéra: Stanislav Votoček.


27.4.2015

FK Admira Praha - FK Kolín 6 : 0 (3 : 0)

21.kolo Česká liga dorostu U17 Sobota 25.4..2015 v 10.00 hod. Hovorčovická


Do dnešního utkání s šestým týmem naší B skupiny jsme vstoupili výborně a začali si vytvářet šance už od úvodního hvizdu.

8.minuta- Vojtkovský střílí z velkého vápna mimo branku hostí,

11. minuta - ta samá situace, jen střílí Kyliánek

12.minuta a Kyliánek posílá ostrý centr do vápna, kde se nejlépe z orientuje Pavlata 1:0

17. minuta a opět Kyliánek posílá centr do stejného prostoru, tentokrát zakončuje Klimt 2:0

22.minuta Šálek se uvolní ve středu hřiště a posílá kolmici mezi obránce, kde zabíhá Pavlata 3:0

24. minuta Vojtkovský trefuje z velkého vápna tyč.

První půle naprosto v naší režii a hosté si vytvořili pouze dvě střelecké příležitosti, ovšem bez přesného zakončení.

Kluci „jezdili po zadku“ a hosté byli totálně naší hrou a bojovností zaskočeni.

V prvním poločase se již nic zvláštního nestalo.

Do druhého poločasu jsme nastupovali s obavou, co vymyslí Kolín aby se pokusil o změnu výsledku. Kromě deseti minut, kdy se hosté snažili a byli místy důraznější se hrálo podle našich not.

52. minuta samostatný únik Berky po pravé straně a jeho střela, která neměla žádnou razanci, skončila v síti 4:0

55.minuta po rohu se k míči dostane Pavlata a nekompromisně zakončuje z malého vápna 5:0

V této fázi utkání byli hosté již odevzdaným týmem.

78.minuta Vít se uvolňuje na velkém vápně a střelou po zemi střílí poslední branku dnešního utkání 6:0

To byla pánové jízda!!!!!!! Děkujeme


Branky : Pavlata 3x,Klimt,Berka,Vít

Sestava : Prebsl – Plechatý,Kvapil,Čajka,Dobrovolný – Kyliánek,Klimt©, Šálek,Berka,
Vojtkovský,Pavlata

Náhradníci : Dvořák,Uher,Vorlíček,Němec,Vít,Bouguetouta,

Střídali :
55 min Vojtkovský (Procházka)
60 min Berka (Vít)
65 min Šálek (Bouguetouta)
70.min. Kyliánek (Uher)

Asistent trenéra: Stanislav Votoček.

20.4.2015

FK Motorlet Praha - FK Admira Praha 1 : 0 (0 : 0)

20.kolo Česká liga dorostu U17 Neděle 19.4..2015 v 10.00 hod. Radotín

Nedělní derby s Motorletem jsme odehráli na trávě v Radotíne za krásného počasí.
To byla jediná pozitivní zpráva, protože oba týmy předvedli absolutní anti fotbal bez nápadu. A tak v tomto utkání rozhodovalo pravidlo „ kdo dá branku vyhrál“ a tím šťastnějším byli Jinoničtí, kteří v 67 minutě rozhodli opět po hrubé chybě naší obrany. Před touto brankou následovala naše jediná šance, kdy se Pavlata dostal sám před gólmana domácích, ale nebyl dost důrazný, a takřka z protiútoku jsme inkasovali. Rozdílné postavení v tabulce obou týmů v dnešním zápase nehrálo žádnou roli.

Sestava : Dvořák – Plechatý, Šálek, Vorlíček ,Dobrovolný – Klimt©, Vojtkovský – Kyliánek, Procházka, Berka - Gajdasz

Náhradníci : Prebsl,Uher,Němec,Pavlata,Bouguetouta

Střídali :
30 min Procházka (Pavlata)
50 min Gajdasz (Němec )
63 min Kyliánek (Bouguetouta)
63.min. Berka (Uher)

Asistent trenéra: Stanislav Votoček.

14.4.2015

FK Admira Praha – MFK Chrudim 2 : 1 (2 : 0)

19.kolo Česká liga dorostu U17 Sobota 11.4..2015 v 10.00 hod. Hovorčovická

Dlouho očekávané vítězství.

Na hosty z Chrudimi jsme vlítli jako uragán, a už ve 3 minutě jsme kopali volný přímý kop, ze kterého trefil Procházka břevno . Za další minutu bylo veselo. Gajdasz se uvolnil na velkém vápně a křížnou střelou překonal poprvé brankáře hostí .Gajdasz 4 minuta 1:0.

Od začátku utkání jsme byli dominantní ve všech směrech a Chrudim si často nevěděla v obranné fázi rady a odkopávali dlouhé míče, které sbírala naše obrana.

V 9 minutě ukázal své kvality opět Gajdasz, na velkém vápně si zády k brance hostí zpracoval míč na prsa, otočil se kolem obránce a krásnou střelou do horního rohu branky zvyšuje na 2:0. Díky naší lepší kombinaci jsme se dostávali poměrně snadno před branku Chrudimi a tak to zkusil i Procházka a v 17 minutě vystrašil brankáře Chrudimi střelou pouze do tyče.

Během prvního poločasu jsem hráli velmi aktivně a byli lepším týmem.

První poločas jsme odmakali na 130%!!!

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že se pokusíme o vstřelení rychlé branky. Ovšem byli to hosté, kteří si od začátku druhé půle vytvářeli šance a jejich nástup se změnil ve velký tlak, ze kterého jsme se marně dostávali. Hosté byli najednou všude dřív, vycházela jim kombinace a už ve 42 minutě trefili břevno naší branky.

My si ve druhém poločase vytvořili pouze dvě obrovské šance a to v 74 minutě , kdy mohl Gajdasz dnešní utkání dohrát z hatrrickem. Jeho střela ovšem skončila na břevně. V 76 minutě se Gajdasz proměnil v nahrávače a poslal před branku Chrudimi ostrý centr, který Pavlata netrefil a z následného protiútoku a chybě naší obrany se hosté dočkali. 76 minuta 2:1.

Do konce utkání jsem zbývali 4 minuty a my žádné drama nepřipustili.

Za dnešní výkon si všichni zaslouží velkou pochvalu.


Branky : Gajdasz 2x

Sestava : Dvořák – Plechatý,Čajka,Kvapil,Dobrovolný – Šálek©,Vojtkovský – Kyliánek, Procházka,Berka - Gajdasz

Náhradníci : Prebsl,Uher,Klimt,Němec,Pavlata,Bouguetouta

Střídali :

30 min Kyliánek (Bouguetouta)

50 min Bouguetouta (Němec )¨

60 min Šálek (Klimt)

65 min Berka (Pavlata)

Asistent trenéra: Stanislav Votoček.

7.4.2015

FK Baník Sokolov U17 - FK Admira Praha U17 7 : 1 (3 : 0)

18.kolo Česká liga dorostu U17 Sobota 4.4..2015 v 10.00 hod. Sokolov UMT

V Sokolově jsme nastoupili proti vedoucímu týmu naší skupiny s vědomím ,že jen disciplína ve hře a 110% nasazení všech hráčů ,nám může pomoci ,abychom byli domácím důstojným soupeřem.

Bohužel jen prvních 10.min.na začátku obou poločasů odpovídalo našim představám. Zbylý čas byl v režii domácích,kteří zaslouženě vysoko zvítězili.

CO ŘÍCI NA ZÁVĚR: První čtyři kola,(které jsme odehráli vždy na cizím hřišti 2x doma Eden a Střešovice UMT a venku Most a Sokolov) ukázaly, jak je skupina B vyrovnaná. Některé zápasy skončily velmi překvapivými výsledky,které jsou důkazem,že se dá hrát (kromě Sokolova) s každým vyrovnaná partie. Oba trenéři jistě v následujícím kole připraví kluky na Chrudim,kterou konečně přivítáme doma na Hovorčovické a věřím,že to pro nás bude odrazový bodový můstek směrem vzhůru o pár příček výš.

Branky : Vojtkovský

Sestava : Prebsl – Dobrovolný,Šálek,Kvapil,Berka – Plechatý,Vojtkovský © - Kyliánek, Procházka,Vít - Gajdasz

Náhradníci : Zima 99,Němec,Bouguetouta,Honzíček 99

S pozdravem KLUCI DO TOHO Olda Vít

30.3.2015

FK Admira Praha - SK Benešov 2 : 5 (0 : 1)

17.kolo Česká liga dorostu U17 Neděle 29.3.2015 v 10..00 hod. Střešovice UMT

Pořád stejná písnička, čím dřív inkasujeme po hrubých chybách v obraně, tím dřív začneme hrát, i když v tomto utkání nás Benešov vyškolil v házení autů, ze kterých vstřelil 4 branky !!!!

Zkrátka takhle to dál už nejde. K čemu je nám dobré, že hrajeme od vápna k vápnu, když se neumíme prosadit v koncovce a zároveň jsme v obranné činnosti VELMI NEDŮRAZNÍ !

Benešov zvítězil zcela zaslouženě.

Branky : Čajka,Gajdasz

Sestava : Prebsl – Šálek,Kvapil,Vorlíček,Dobrovolný – Vojtkovský,Klimt © - Kyliánek, Procházka, Berka – Pavlata

Náhradníci : Zima,Čajka,Gajdasz,Němec,Plechatý

Střídali :
20.min. Šálek (Plechatý)
50.min. Kyliánek (Gajdasz)
71.min. Pavlata (Čajka)
77.min. Berka (Němec)

S pozdravem asistent trenéra Stanislav Votoček


23.3.2015

FK Baník Most - FK Admira Praha 2 : 0 (2 : 0)

16.kolo Česká liga dorostu U17 Sobota 21.3.2015 v 13..30 hod. Souš UMT

Dvě chyby rozhodli o naší porážce

16 kolo ČLMD jsme odehráli v TCM Souš s druhým celkem tabulky Baníkem Most. Věděli jsme, jaký nás čeká soupeř.
Toto utkání lze rozdělit na dvě poloviny- v prvním poločase jasně dominoval Most, my jsme sice pozorně bránili, ale naše chyby v 7. a 15. minutě rozhodli o výsledku utkání. V prvním poločase jsme měli jednu šanci a to když šel ve 26 minutě náš Berka na domácího Bohatu v bráně, ale ten reflexem vyrazil míč na roh. To bylo z naší strany v prvním poločase vše.
Druhý poločas – my jsme domácí prakticky 20 minut k ničemu nepustili, už ve 41 minutě měl možnost vstřelit kontaktní branku Berka, netrefil, za 5 minut měl šanci Pavlata, který se špatně po krásném centru Víta nedokázal zorientovat před domácím brankářem. 53 . minuta a Procházka střílí z 25 metrů pouze do tyče, aby za další minutu opět Berka trefil z úhlu další tyč. V 65 minutě měl jednu z posledních šancí Vít, když po rohu hlavičkoval do boční sítě. Do konce utkání se již nic výrazného nestalo a tak domácí zvítězili 2:0.

Další ze zápasů, kdy nesmyslně nabídneme soupeři možnost vstřelit branku.

Sestava : Dvořák – Šálek,Kvapil,Vorlíček,Dobrovolný – Vojtkovský,Klimt © - Kyliánek, Procházka, Berka - Pavlata

Náhradníci : Prebsl, Čajka, Gajdasz, Němec, Vít

Střídali :
37.min. Kyliánek (Vít)
50.min. Pavlata (Němec)
71.min. Berka (Gajdasz)

S pozdravem asistent trenéra Stanislav Votoček


16.3.2015

FK Admira Praha - SK Kladno 1 : 2 (1 : 1)

15.kolo Česká liga dorostu U17 Neděle 15.3.2015 v 9.30 hod. Eden UMT

V 15 kole ČLD skupiny B jsme na UMT Slavie přivítali soupeře z Kladna.
Od Kladenských jsme očekávali silový fotbal a dlouhé nakopávané míče za naší obranu, což se během utkání potvrdilo. Soupeř hrál velmi jednoduše, my se snažili kombinovat po zemi, ale oba týmy končili své akce před pokutovým územím.
První velkou šanci jsme hostům připravili my, kdy si náš stoper zbytečně zpracovával míč na malém vápně , místo aby volil razantní odkop, hostující útočník neváhal a důraznou střelou prostřelil vše co mu stálo v cestě. 8. minuta 0:1.
Kluci byli chvilku otřeseni, ale postupně se dostávali do zápasu a byli jsme to my, kdo se více tlačil do zakončení.
Nepřesná koncovka nám ovšem dělala značné problémy. Prakticky celý první poločas byl obrázek utkání stejný. Kladno nakopávalo dlouhé míče, my jsme kombinovali.
31. minuta a náš Berka se dostal do velkého vápna, kde ho Kladenský obránce zastavil za cenu faulu. Sám Berka si postavil míč na značku pokutového kopu a s přehledem vyrovnal. To se nelíbilo hlavnímu rozhodčímu, a nechal opakovat pokutový kop. Berka bez nervů a naprosto v klidu i napodruhé překonal hostujícího golmana do stejného místa.
Poločas 1:1.
I druhý poločas přinesl stejný obrázek, až na jeden rozdíl, my jsme více drželi míč pod kontrolou, dostávali jsme se přes střed hřiště rychlou kombinací, ale….. veškeré naše snahy končili na velkém vápně Kladna.
Oživení přinesl Pavlata, který Kladenským obráncům motal hlavy, snažil se najít před brankou spoluhráče.
Pak přišla 60 minuta a hlavní rozhodčí svým verdiktem hrubě ovlivnil výsledek dnešního utkání.
Kladenský útočník vystřelil uvnitř velkého vápna prudkou střelu, náš stoper se snažil střelu zblokovat, bohužel se do míče netrefil, pouze změnil směr míče a Dvořák musel zasahovat. K překvapení všech odpískal hlavní rozhodčí „malou domů“ ze které Kladno vstřelilo vítěznou branku dnešního utkání.
V posledním minutách jsme se snažili o vyrovnání, změnili rozestavení, avšak Kladno to už „dokopalo“ do konce.
Nám nezbývá než soupeři pogratulovat k pěknému vítězství, ze kterého má určitě radost.

Sestava : Dvořák – Šálek,Čajka,Kvapil,Dobrovolný – Plechatý,Klimt © - Bouguetouta, Vojtkovský, Berka - Gajdasz

Náhradníci : Prebsl,Volrlíček,Němec,Kyliánek,Pavlata,

Střídali :
20.min.Čajka (Vorlíček)
44.min.Bouguetouta (Kyliánek)
50.min.Gajdasz (Pavlata)
65.min.Berka (Němec)

S pozdravem asistent trenéra Stanislav Votoček

9.3.2015

FK Admira Praha U17 – FK Motorlet Praha 2 : 1 (0 : 0)

Zimní liga Motorlet Neděle 8.3.2015 v 16.30 hod.Aritma UMT

Včerejší dohrávkou ZL Motorletu jsme uzavřeli kapitolu zimní přípravy. V tomto utkání jsme hráli o 2 místo v případě vítězství, o 3 místo v případě remízy a o 4 místo v případě prohry. Náš soupeř z Jinonic SK Motorlet chtěl také vyhrát.
Podle toho vypadal úvod utkání, kdy nás domácí přehrávali ve všech směrech a nebýt Prebsla v naší brance, mohlo být v 10.minutě po utkání, do toho ještě soupeř nastřelil tyč.
My jsme se do utkání dostávali pomalu, ale za to viditelně.
12 minuta –Plechatý střelou z 25 m vyzkoušel bdělost domácího golmana
14 minuta – Plechatý střela z hranice velkého vápna
Ve 38 minutě se řítil sám na branku domácích Kyliánek, bohužel nezakončil přesně.
V první polovině utkání byl Motorlet lepším týmem a rozhodně si zasloužil skórovat.
Začátek druhé půle nám vyšel lépe. Ihned po rozehrávce jsme se zakousli do soupeře a vytvářeli si častým napadáním tlak, který přinášel ovoce.
44 minuta –Klimt sám na brankáře hostí
56 minuta a naše první branka po krásné kombinaci na jeden dotek. Plechatý 1:0 střelou z hranice vápna.
Klasická situace – po třech minutách inkasujeme!!!!!!!!!!!! 59 minuta 1:1
V této fázi utkání se hrálo nahoru dolu, a utkání mělo skutečně ligový náboj, kluci z obou týmů si nedali metr hřiště zadarmo.
A nakonec přišla 76 minuta, Černý se uvolnil ne levé straně, vlítl do vápna a nekompromisní střelou prostřelil domácího brankáře.

Dnešní utkání odmakali naprosto všichni.

Branky : Plechatý,Černý

Sestava : Prebsl – Šálek,Vorlíček,Kvapil,Dobrovolný – Černý,Klimt© - Bouguetouta, Plechatý,Berka - Gajdasz

Střídali : Uher,Kyliánek,Pavlata,Procházka,

Trenér Stanislav Votoček


5.3.2015

FK Admira Praha U17 – FA Praha U17 2 : 0 (1 : 0)

Zimní turnaj Ďáblice Středa 4..3.2015 v 16.00 hod. Ďáblice UMT

V odvetných zápasech ZL Ďáblic jsme hráli proti FA Praha, kterou jsme v prvním utkání porazili 4:0. Ovšem včerejší utkání mělo zcela jiné parametry. Pokud srovnáme obě utkání tak v prvním utkání byli hosté odvážnější a více zaměstnávali naší obranu. Ve druhém utkání jsme dovolili hostům pouze 2 x vystřelit na naší branku a my si vytvořili 11 tutovek, které zneškodnil výborný gólman hostí. To co nedokážeme proměnit je nepochopitelné..
V neděli nás čeká generálka na ligu, ve které poměříme síly s Motorletem.

Branky : Gajdasz,Němec

Sestava : Dvořák – Šálek,Vorlíček,Kvapil,Uher – Černý,Klimt© - Bouguetouta, Němec, Berka - Gajdasz

Střídali : Prebsl,Renda,Pavlata,Juklíček,Egrt99,

Trenér Stanislav Votoček


27.2.2015

FK Admira Praha U17 – SK Aritma Praha U17 4 : 2 (1 : 1)

Zimní liga Motorlet Čtvrtek 26.2.2015 v 18.30 hod. Aritma UMT

V předposledním vystoupení na turnaji O.T.E.C Cupu jsme nastoupili proti „17“ z Vokovic.
Prvních 20 minut hra bez nápadu a bez pohybu .Až konec prvního poločasu přinesl výrazné zlepšen.
Druhá půle byla již v naší režii.V tomto utkání jsme si utvrdili 2 místo ve finální skupině.
To ovšem musíme potvrdit v posledním kole kde se v generálce na ligu utkáme v neděli 8.3 od 16.30 hod na Aritmě s Motorletem

Branky : Němec 3x,Černý

Sestava : Prebsl – Uher,Čajka,Kvapil,Dobrovolný – Plechatý,Klimt© - Bouguetouta, Černý,Procházka - Berka

Střídali : Dvořák,Gajdasz,Němec,Kyliánek,Šálek

Trenér Stanislav Votoček

22.2.2015

FK Admira Praha – SK Benešov 2 : 3 (1 : 1)

Zimní liga Motorlet Sobota 21.2.2015 v 16.00 hod. Motorlet UMT

V prvním zápase finálové skupiny jsme narazili na jediný mimopražský celek, který postoupil do závěrečné fáze turnaje.

Hned od začátku se do nás Benešov pustil a prvních 15. minut nás k ničemu nepustil. Pak teprve se naši probudili a hra se postupně vyrovnávala a toto zlepšení naší hry jsme v 26. min. korunovali krásným gólem O. Plechatého, který z 20 ti metrů trefil šibenici 1:0. Bohužel jsme se neradovali dlouho a hned ve 28.min.po chybě kraje naší obrany soupeř vyrovnal na 1:1 a tak skončil první poločas.

Do druhého poločasu jsme prostřídali a na hrot se posunul Němec, který hru výrazně oživil a po jeho sklepnutí nás v 50. min Černý poslal opět do vedení 2:1. Historie se ovšem opakovala a v 54. min. opět po chybě kraje naší obrany si P. Kvapil ve skluzu dal vlastňáka 2:2 a když v 60.min.po krásném centru vyskočil útočník Benešova ve vápně nejvýš ,neměl náš brankář šanci a prohrávali jsme 2:3. V tu dobu trenér Mikolanda výrazně zvýšil hlas a hned to bylo na hře vidět. Najednou kluci zlepšili pohyb, zkvalitnili přihrávku a v tu chvíli se i zkvalitnila kombinace a začali jsme být výrazně lepší. Bohužel šance, které jsme si vypracovali , zůstali nevyužité a zápas jsme prohráli.

Branky : Plechatý, Černý

Sestava : Dvořák – Dobrovolný, Kvapil, Čajka, Berka – Plechatý, Klimt© - Bouguetouta , Černý, Procházka - Vít

Střídali : Prebsl, Němec, Traxmandl, Mathauser

Vedoucí týmu Oldřich Vít


8.2.2015

FK Admira Praha U17 – FA Praha U17 4 : 0 (1 : 0)

Zimní turnaj Ďáblice Sobota 7..2.2015 v 10.00 hod. Ďáblice UMT

V pátém utkání na turnaji v Ďáblicích jsme narazili na doposud neporažený tým FA Praha.
Začátek utkání nám vyšel na 100%, ve 4. minutě se na pravé straně uvolnil Mário Gajdasz a střelou podél brankáře hostí otevřel skóre 1:0. Jenže…….. to bylo z naší strany v prvním poločase vše, začali jsme zbytečně kupit chyby a být nervózní. První poločas z naší strany bez nasazení, pohybu a přesných přihrávek.
Druhý poločas a opět střílíme rychlou branku. Je 45. minuta a Dan Černý zvyšuje střelou z velkého vápna na 2:0. Od této branky se hrálo spíše ve středu hřiště a střížkovští kluci si začali vytvářet brankové příležitosti, naštěstí bez přesného zakončení. Do 20 minuty druhého poločasu si trenéři obou týmů doslova rvali vlasy, protože hráči ani jedno družstva nedokázali podržet míč na delší dobu.
Naštěstí kluci pochopili co chceme a trpělivou hrou začali ovládat střed hřiště a tak jsme ke konci dnešního utkání hráli většinou na polovině hostí a začalo se nám dařit i střelecky. V 65. minutě dal svou druhou branku dnešního utkání Mário Gajdasz a konečný účet uzavřel Martin Procházka v 75. minutě.
I přes velkou marodku jsme dnešní zápas zvládli a upevnili si tak na zimním turnaji v Ďáblicích 1 místo v tabulce.

Branky : Gajdasz 2x,Černý,Procházka

Sestava : Prebsl – Uher,Vorlíček,Kvapil,Dobrovolný – Procházka,Černý – Šálek©, Bouguetouta, Gajdasz - Vít

Střídali : Dvořák,Juklíček

Trenér Stanislav Votoček


3.2.2015

FK Admira Praha U17 – SK Slavia Praha ženy 5 : 2 (3 : 0)

Přípravné utkání Pondělí 2.2.2015 v 18.30 hod. Eden UMT

Zpestření zimní přípravy bylo utkání se ženami SK Slavie Praha 1liga, které jsme odehráli na UMT v EDENU.
I přes naší výhru 5:2 není výsledek důležitý. Velmi důležité bylo zjištění, že někteří kluci začínají chápat co po nich požadujeme a tým se začíná pomalinku, ale jistě obrušovat .

Branky : Němec 3x,Černý,Traxmandl

Sestava : Vít – Šálek,Vorlíček,Čajka,Uher – Plechastý,Klimt© - Procházka, Černý, Traxmandl - Němec

Střídali : Prebsl,Berka,Kvapil,Mazur

Trenér Stanislav VotočekFK Admira Praha – SK Ďáblice 4 : 3 (3 : 1)

Zimní turnaj Ďáblice Sobota 31.1.2015 v 10.00 hod. Ďáblice UMT

Ve 4 utkání zimního turnaje pořádaného SK Ďáblicemi, jsme si změřili síly z domácími-SK Ďáblice. Bohužel musíme napsat, že nám dnešní utkání nevyšlo a kromě prvního poločasu, kde byli náznaky kombinací jsme hráli „kopanou“.
Za stavu 3:1 jsme ztratili koncentraci a přenechali iniciativu domácím. Druhý poločas byl opět „poločas hrůzy“.
Vůle po vítězství byla větší na naší straně a proto jsme toto utkání dotáhli i přes fatální chyby v obraně do šťastného konce.

Branky : Černý 2x,Pavlásek,Šimon

Sestava : Dvořák – Uher,Pavlásek,Mathauser,Juklíček – Plechatý,Klimt© - Kyliánek, Černý, Procházka - Šimon

Střídali : Prebsl,Kvapil,Traxmandl,Vít

Trenér Stanislav Votoček


27.1.2015

FK Admira Praha – FK Dukla Praha 2 : 4 (1 : 3)

Zimní liga Motorlet Sobota 24.1.2015 v 14.00 hod. Motorlet UMT

V posledním utkání ZL Motorletu jsme ve v naší B skupině odehráli proti Dukle Praha, která v dnešním utkání potvrdila roli favorita.
V první 20 minutovce jsme se rozkoukávali a tak Dukla diktovala jakým směrem se dnešní zápas odehraje.
-naše šance za první poločas měli Traxmandl a Kyliánek
- Klimt proměnil pokutový kop
-ve druhém poločase nás soupeř přehrával díky lepší kombinaci a důrazu
-Vít trefil 2x tyč
-naší druhou branku vstřelil po rohu Mathauser
Velmi kvalitní soupeř nám jasně ukázal, jaké mezery musíme rychle doplnit, a pokud přidáme větší důraz, který nám scházel i na podzim, věřím, že bude ligové jaro podstatně lepší.

Branky : Klimt,Mathauser

Sestava : Bartoušek – Šálek,Vorlíček,Čajka,Kvapil –Plechatý,Klimt© - Kyliánek, Procjázka,Berka - Němec

Střídali : Prebsl,Mathauser,Gajdasz,Dobrovolný,Vít,Traxmandl

Trenér Stanislav Votoček


19.1.2015

FK Admira Praha U17 – PRAGA Praha 5 : 0 (2 : 0)

Zimní turnaj Ďáblice Neděle 18.1.2015 v 14.00 hod. Ďáblice UMT

Nedělní utkání jsme odehráli proti soupeři hrající 1.A třídu PFS.
Nástup do utkání nám naznačoval, že budou hosté převážně bránit, což se potvrdilo, první branku jsme vstřelili poměrně brzy. Vstřelená branka nás zřejmě uspala a navíc urputně bránící soupeř nám nedával čas na klidné zakončení. V držení míče jsme byli sice lepším týmem, ale zakončení bylo nepřesné, a když letěla střela do branky, stál na správném místě Dvořák v brance Pragovky. Další branka padla až ke konci prvního poločasu, kdy se na křídle protáhla Kyliánek a ostrým centrem našel Plechatého, který zvýšil na 2:0.
Ve druhém poločase se kluci z Pragovky více osmělili a ze středu hřiště posílali míče za naší obranu kde byli v náběhu krajní záložníci. V 50 minutě vymetl Plechatý Dvořákovi šibenici. Naše hra byla místy velmi upracovaná a složitě jsme se dostávali za obranu domácích, když už se to povedlo jako Traxmandlovi v 55 minutě, vždy z toho byla gólová šance. Nejdříve sám Traxmandl proběhl kolem obránců, ale Dvořáka nepřekonal aby za minutu ze stejného místa volil místo střeli nahrávku a tak Berkovi nezbývalo nic jiného, než zakončit. Tečku utkání udělal Němec, který se z levé strany po narážečce dostal do pokutového území a chytře přehodil Dvořáka.

Branky : Plechatý 2x,Kyliánek,Berka,Němec

Sestava : Prebsl – Berka,Mathauser,Kvapil,Uher – Plechatý,Klimt© - Kyliánek, Šálek, Dobrovolný - Vít

Střídali : Krauz,Němec,Juklíček,Traxmandl,

Trenér Stanislav Votoček
FK Admira Praha U17 – SKK Hovorčovice 4 : 2 (3 : 0)

Zimní turnaj Ďáblice Sobota 17.1.2015 v 14.00 hod. Ďáblice UMT

V tomto utkání jsme odehráli výborně první poločas, ve kterém se klukům dařilo plnit taktické pokyny a výsledkem byli 3 branky v síťi soupeře. Hovorčovice ohrozili naší branku v prvním poločase pouze ze standardních situací, se kterými si Prebsl poradil.
Druhý poločas byl z naší strany opět velmi nepřesný a navíc bez pohybu. Tím pádem se Hovorčovice dostávali více do zakončení. V 52.minutě se oba naši stopeři rozestoupili a do volného prostoru si naběhl domácí Kaiser, který v pohodě překonal Prebsla. Už v 60. minutě dostali domácí opět šanci ve formě pokutového kopu, ale Prebsl kapitána domácích vychytal. Naše obrana se nepoučila a tak za dalších 5 minut vyrobila další „pětku“ kterou už Černý proměnil. Ve druhé půli jsme skórovali už pouze jednou.

Branky : Juklíček,Němec,Gajdasz,Plechatý

Sestava : Prebsl – Šálek,Pavlásek,Mathauser,Krauz – Plechatý,Klimt©, - Gajdasz, Němec,Juklíček - Traxmandl

Střídali : Kyliánek,Dobrovolný,Berka,Procházka

Trenér Stanislav Votoček


12.1.2015

FK Admira Praha – FK Meteor Praha U16 3 : 0 (2 : 0)

Zimní liga Motorlet Neděle 11.1.2015 v 11.30 hod.Motorlet UMT

Do utkání jsme vlítli a v 5 min. poslal mezi obránce kolmici Němec na Klimta, který nezaváhal 1:0.
Za další minutu se situace opakovala, tentokrát se v roli nahrávače proměnil Kyliánek, který naprosto ze stejného prostoru jako Němec, našel Šálka a ten zvýšil na 2:0.
V 8 min. zahrával Plechatý volný přímý kop a jeho střela orazítkovala břevno branky Meteoru. V této fázi utkání jsme byli ve všech směrech aktivnější a tak jsme si vytvářeli poměrně slušné střelecké příležitosti, avšak obrana Meteoru nám nedovolila zakončovat z bezprostřední blízkosti jejich branky. V 15 min. zahrával Plechatý roh, našel ve vápně Víta, který hlavičkou poslal míč opět do břevna branky Meteoru.
Od 30 minuty se kluci z Meteoru začali tlačit více dopředu a začali zaměstnávat i naší obranu, která si s většinou útočných akcí poradila, a když už se dostali hosté do šance, tak zasáhl Dvořák v naší brance. Poločas skončil 2:0.
Ve druhém poločase jsme hráli proti silnému větru a navíc proti úplně jinému týmu, Meteor byl všude dřív, lépe kombinoval a dostával se i do zakončení, ovšem naštěstí pro nás do nepřesného zakončení.
Naše 3 branka padla v 50 min. kdy atakoval Kyliánek obránce Meteoru tak šikovně, že ten poslal malou domů , kterou přehodil svého brankáře.
Poslední šanci dnešního utkání měl Němec, který dostal z naší poloviny hřiště milimetrovou nahrávku do běhu, běžel sám na branku , ale zakončil těsně vedle.
Pochvala pro všechny kluky za nasazení a plnění taktických povinností.

Branky : Klimt,Šálek,vlastní

Sestava : Dvořák – Dobrovolný,Čajka,Kvapil,Uher – Plechatý,Klimt© - Kyliánek, Šálek,Němec - Vít

Střídali : Prebsl,Mathauser,Krauz,Procházka,Berka

Trenér Stanislav Votoček

15.12.2014

FK Admira Praha – SK Union Vršovice 5 : 3 (2 : 1)

Zimní turnaj Ďáblice Neděle 14.12.2014 v 14.00 hod. Ďáblice UMT

Ve druhém turnaji zimních lig, jsme v prvním kole hráli utkání proti přeborovému Unionu Vršovice. V tomto utkání jsme potvrdili roli favorita, i když nás místy Vršovičtí kluci na malé umělce dost potrápili.
Vedení ročníku U 17 přeje všem klukům příjemné prožití vánočních svátků.

Branky : Vít 2x,Klimt,Němec,Dobrovolný

Sestava : Bartoušek – Uher,Syrový,Pavlásek,Berka – Dobrovolný, Černý, Němec, Klimt – Pavlata©,Vít

Střídali : Prebsl,Kyliánek,Kvapil

Trenér Stanislav Votoček


8.12.2014

FK Admira Praha – FK Králův Dvůr 2 : 3 (0 : 3)

Zimní liga Motorlet Sobota 6.12.2014 v 12.00 hod. Motorlet UMT

Série neproměněných šancí pokračuje, v dnešním utkání druhého kola zimní ligy Motorletu jsme hráli proti dorostu z Králova Dvora a musíme napsat,že jsme podali strašidelný výkon a přes snahu a bojovnost jsme na "Cábelíky" nestačili.
- velmi nepovedený výkon v dnešním utkání
- hosté vystřelili pouze 5 krát na branku
- - poslední utkáni hrajeme v letošním roce hrajeme v neděli proti Unionu Vršovice.

Branky : Gajdasz, Kyliánek

Sestava : Prebsl – Dobrovolný, Kvapil, Syrový, Krauz – Šálek, Klimt, Čajka, Gajdasz – Pavlata, Kyliánek

Střídali : Dvořák, Šimon, Berka

Trenér Stanislav Votoček

30.11.2014

FK Admira Praha – SK Aritma Praha U16 7 : 1 (4 : 1)

Zimní liga Motorlet Sobota 29.11.2014 v 15.00 hod. Aritma UMT

V prvním utkání zimní ligy Motorletu jsme nastoupili ve Vokovicích proti domácí Aritmě U 16. Výsledek vypadá sice jednoznačně, jenže nás domácí hodně trápili svým pohybem a aktivním napadáním. My jsme nastoupili s hráči, kteří neměli tolik příležitostí v domácí soutěži.
Příští utkání odehrajeme v Jinonicích proti " Cábelíkům" z Králova Dvora v sobotu 6.12 od 12:00.

Branky : Šimon 2x,Šálek,,Uher,Kvapil,Gajdasz,Čajka

Sestava : Dvořák – Juklíček,Kvapil,Pavlásek,Krauz – Šálek,Klimt,Čajka,Gajdasz – Berka,Šimon

Střídali : Bartoušek,Traxmandl,Uher

Trenér Stanislav Votoček


25.11.2014

FK Admira Praha – FC Tempo 7 : 3 (4 : 1)

1.přípravný zápas Neděle 23.10.2014 v 10.00 hod. Admira UMT

V první sérii přípravných zápasů jsme doma na UMT přivítali kluky z Tempa U 17 hrající Pražský přebor.
V našem týmu nastoupilo několik posil a myslím, že všechny se uvedli k plné spokojenosti.
Do utkání jsme nastoupili s cílem hrát po zemi s co možná nejmenším počtem doteků na míči. Pokud jsme takto hráli, vytvářeli jsme si šance, které jsme oproti lize dokázali proměňovat.
Kluci z Tempa nás nepříjemně potrápili při přechodu do útočné fáze, kterou mají nacvičenou a bylo to vidět.


Branky : Traxmandl 4x,Pavlata,Kyliánek,Berka

Sestava : Prebsl – Uher,Kvapil,Syrový,Krauz – Dobrovolný,Černý,Němec,Juklíček – Berka,Traxmandl

Náhradníci : Bartoušek,Kyliánek,Pavlata,


Trenér Stanislav Votoček


10.11.2014

FK Admira Praha – FK Varnsdorf 2 : 3 (1 : 1)

1.kolo ČLD U17 Sobota 8.11..2014 v 10.00 hod. Hovorčovická

Ani poslední podzimní utkání nám doma body nepřineslo

Poslední utkání podzimní části jsem odehráli doma s týmem Varnsdorfu, který byl pro nás velmi hratelným celkem. Začátek utkání patřil sice hostům, a již v 6. minutě šli do vedení, přesto jsem se snažili více kombinovat a od 20 minuty přebrali otěže prvního poločasu do svých rukou. Ve 24 .minutě měl dvojitou šanci ke skórování Pavlata, kterého našel z levé strany Kyliánek. Nadvakrát však hostujícího gólmana nepřekonal. Utkání se hrálo převážně před brankou Varnsdorfu, leč bez přesného zakončení. V poslední minutě prvního poločasu udržel míč ve středu hřiště Šálek, a kolmicí vyzval Pavlatu reparátu. Tentokrát se Tomáš nemýlil a tak skončil poločas 1:1.
Druhý poločas již nebyl tak fotbalový a více se bojovalo než hrálo. Klasický začátek druhého poločasu, nekoncentrovanost v obraně a inkasovaná branka. Tento scénář nás provází celou podzimní částí. Ve 46 minutě po chybě naší obrany zvýšili hosté na 2:1 a v 70 min. na 3:1. Naštěstí se kluci snažili o lepší výsledek a závěrečný tlak nám přinesl jen zkorigování výsledku na konečných 2:3 kdy obě naše branky vstřelili Pavlata.

Co na závěr: na hodnocení podzimní části je ještě daleko, mrzí mě jen, že někteří hráči přistupují k tréninkům i k zápasům velmi lehkovážně a z toho pak plynou naše zbytečné chyby, které soupeř tvrdě trestá. V každém utkání máme minimálně jednu 1000% šanci ke vstřelení branky, bohužel nám schází větší klid, důraz, přehled..

Branky : Pavlata 2x

Sestava : Bartoušek – Dobrovolný,Mathauser,Kvapil,Uher – Plechatý, Šálek,Klimt©,
Gajdasz – Kyliánek,Pavlata

Náhradníci : Prebsl,Čajka,Němec,Šimon,Pavlásek

Střídali :
41.min.Čajka ( Plechatý )
62.min.Čajka ( Uher )
76.min.Šimon ( Kyliánek )

Trenér Stanislav Votoček


3.11.2014

FC Písek - FK Admira Praha 1 : 2 (0 : 1)

13.kolo ČLD U17 Neděle 2.11..2014 v 14.00 hod. Písek

Dušičkový víkend nám přinesl 3 body

Nedělní dušičkové odpoledne jsme hráli na hřišti FC Písek, který je v tabulce před námi a tak toto utkání bylo tzv. „o šest“ bodů.
Jediná špatná zpráva z Písku je, že se v dnešním utkání zranili celkem 3 hráči-náš Vít a dva hráči Písku, kteří museli vyhledat lékařskou pomoc. Všem klukům přejeme brzké uzdravení a velmi rychlý návrat na hrací plochu.
Úvod utkání patřil domácím, kteří se snažili o střelení branky co nejdříve, naše obrana ovšem v tomto utkání pracovala bezchybně a za první poločas dovolila pouze jednu střelu mezi tyče, se kterou si Bartoušek poradil. Za to my jsme se pomalu osmělovali a začínali mít od 20 minuty navrch, první vyloženou šanci měl Němec, který ve 24 minutě vlítl do vápna, ale domácího Dvořáčka v brance nepřekonal.
V této fázi utkání se domácí tlačili hodně dopředu a zapomínali bránit, a my jsme měli více prostoru před brankou Písku, kterou jsme nesměle ostřelovali až do 38 minuty, kdy Mário Gajdasz vybojoval míč před vápnem domácích, proběhl kolem stopera a střelou po zemi otevřel skóre utkání 0:1.
Do poločasu jsme odešli s tímto výsledkem.
Ve druhém poločase jsme čekali nápor domácích, který ovšem nepřicházel a tak se velmi bojovné a místy nervózní utkání hrálo spíše ve středu hřiště. Pak přišla 72 minuta a rohový kop zahrával Klimt, který si všiml, že si domácí golman Hulínko ( Dvořáček pro zranění odstoupil) nepostavil na přední tyč žádného hráče a tak to Jonáš zkusil a svou střelu poslal ostře na přední tyč. Hulínko sice stačil zareagovat, ale míč mu proklouzl do branky. Vedeme 2:0. Infarktový závěr začal o minutu později, kdy domácí Musil v 74 minutě snížil na 1:2. Od této chvíle se do nás Písek doslova zakousl a ve vzduchu viselo vyrovnání, naši kluci jezdili po zadku a když míč propadl obranou, tak vše posbíral Bartoušek. Konec utkání byl hodně nervózní a tak musel hlavní rozhodčí rozdávat i žluté karty. Po závěrečném hvizdu šli naše ruce nahoru a cesta z krásného Písku nám příjemně utíkala.
V posledním utkání doma hostíme Varnsdorf, a toto utkání je pro nás stejně důležité jako bylo to Písecké.

Branky : Gajdasz,Klimt

Sestava : Bartoušek – Dobrovolný,Mathauser,Kvapil,Pittauer – Plechatý, Šálek, Klimt©, Gajdasz – Kyliánek,Němec

Náhradníci : Uher,Čajka,Pavlata,Šimon,Pavlásek,

Střídali :
41.min.Pavlata ( Němec )
50.min.Uher ( Plechatý )
75.min.Šimon ( Kyliánek )
77.min.Pavlásek ( Gajdasz )

Trenér Stanislav Votoček

30.10.2014

FK Admira Praha U17 : Makabi Hajfa FC ml.dorost 12 : 0 (3 : 0)

Středa 29.10.2014 v 9.30 hod Střížkov UMT

V přípravném utkání , které se hrálo na Střížkovské UMT jsme přivítali hosty z Izraele tým Makabi Haifa FC ,který den před tím potrápil naše U16 a prohrál s nimi jen těsně 3 : 2.
Utkání začalo naší šancí hned v 1.minutě, kterou jsme využili na 100% 1:0 Hosté se snažili o kombinaci ,ale my jsme hráli hodně vysoko a eliminovali hned v začátku útočné akce Makabi. V 10.minutě jsme vedli 2:0. Od této chvíle se hrálo jen na jednu branku a naši kluci si s chutí zastříleli a hlavně byla konečně vidět kombinace, které navíc přinášely zakončení.
Poměr střel na branku: 18-3
Mezi tyče: 4-1
Utkání s exotickým týmem bylo příjemným zpestřením před nedělním MU, které hrajeme na hřišti Písku od 14:00.

Branky : Vít 4x, Pavlata 3x, Klimt 2x, Plechatý 2x, Kyliánek

Sestava: Bartoušek – Dobrovolný,Čajka,Pavlásek,Traxmandl – Šimon, Šálek, Klimt©, Gajdasz – Pavlata,Kyliánek

Střídali : Uher,Mathauser,Němec,Kvapil,Vít,Plechatý

Střídalo se hokejovým způsobem.

Trenér Stanislav Votoček.


26.10.2014

FK Admira Praha – FK Ústí nad Labem 0 : 1 (0 : 1)

12.kolo ČLD U17 Sobota 25.10..2014 v 10.00 hod. Hovorčovická

Zase bez vstřelené branky a zase bez bodu.

Ve 12.kole jsme na Hovorčovické přivítali čtvrtý tým z Ústí nad Labem s jasným cílem bodovat! Bohužel hned v 1.min. musel kvůli nataženým tříslům střídat Dominik P. a trenéři museli sáhnout k nucenému střídání. Zápas se od začátku vyznačoval množstvím osobních soubojů a kombinace bylo pomálu. První šanci jsme si vypracovali ve 12. min my, když Němec prošel středem soupeřovi obrany, ale bohužel zakončení bylo nulové. Poté jsme ve 26.min. výjimečně po zemi vykombinovali krásnou akci po ose Šálek-Plechatý-Němec ,bohužel opět bez zakončení. Soupeř hrozil hlavně z rohových kopů a standardních situací, kterou také ve 27.min. proměnil ve vedení, když dva naši hráči šli do souboje ,který prohráli a za nimi samostatný hráč Ústí ve vápně nezaváhal a rázem jsme prohrávali 0 :1. Po této brance se již do konce poločasu nic významného nestalo a šlo se do kabin.

Druhý poločas byl jak přes kopírák. Naši se těžkopádně probíjeli k brance Ústí, ale jejich snahu nejvíce brzdilo velké množství našich zkažených přihrávek, které kluky stálo mnoho sil při návratu do obrany. Ovšem když už jsme se k brance dostali, tak jsme byli v zakončení tragický. Naopak Ústí hrálo pořád svojí hru a trpělivě čekalo na svojí šanci, která naštěstí už žádná nepřišla. Bohužel v 75.min došlo k zranění našeho T. Krauze, kterého soupeř po odehrání míče zbytečně dohrál a po nárazu do zábradlí vedle hřiště skončil Tomáš s rozbitou hlavou v sanitce směr nemocnice Bulovka. Pak už bylo posledních sedm minut i s nastavením hektické . Ústí kouskovalo hru střídáním a my jsme se už k žádnému tlaku do konce zápasu nedostali a již po čtvrté jsme doma prohráli o jeden gól !!!!!

Co říci na závěr : Snahu a bojovnost našim klukům rozhodně nelze upřít. Bohužel bez vstřelené branky se nejenom nedá vyhrát, ale nestačí to v lize ani na bod. Pokud jsme v 11.zápasech dali jen 7.branek a z toho dvě z penalty tak se nemůžeme divit kde se nacházíme v tabulce.

Sestava : Vít - Uher,Mathauser,Kvapil,Pittauer – Plechatý, ,Šálek,Klimt©,Pavlata – Kyliánek, Němec

Náhradníci : Bartoušek,Čajka,Krauz,Gajdasz,Šimon,Pavlásek,Traxmandl

Střídali :
1.min.Traxmandl (Pittauer)
50.min.Gajdasz (Pavlata)
65.min. Čajka (Šálek)
Šimon (Němec)
71.min Krauz (Traxmandl)

S pozdravem KLUCI DO TOHO Olda Vít.


18.10.2014

FK Meteor Praha VIII - FK Admira Praha 2 : 0 (1 : 0)

11.kolo ČLD U17 Sobota 18.10..2014 v 10.15 hod. Štěpničná UMT

Bez gólů se nevyhrává

Sobotní derby s věčným rivalem FK Meteor přineslo divákům zajímavé utkání plné osobních soubojů a konečným výsledkem 2:0 pro Meteor.
Poprvé mohu napsat, že toto utkání bylo z naší strany odmakané od první do poslední minuty. My jsme domácím nabídli jen dvě šance, a obě dokázal Meteor proměnit. Hned ve 3 minutě se domácí ujali vedení, od této chvíle jsme ale začínali vytvářet tlak a připravovali si možnosti k zakončení. Naše koncovka odpovídá postavení týmu v tabulce, protože s několika vyložených šancí nejsme schopni dotlačit míč za brankovou čáru. V dnešním utkání to bylo vidět snad nejlépe, nejdříve měl šanci v 11 . minutě Dobrovolný, 18. minuta Němec, 34.minuta Pavlata. První poločas skončil 1:0 pro Meteor.
Do druhého poločasu jsme vlétli stejně aktivně a hned ve 41. minutě měl opět Dobrovolný možnost vstřelit branku, bohužel selhal v koncovce. Veškeré úsilí o vstřelení branky vyvrcholilo v 62. Minutě, kdy jsme ani nadvakrát nedokázali z malého vápna skórovat. Naše snaha o vyrovnání vzala za své v 70.minutě, kdy domácí dokázali po našem nedůrazném odkopu zvýšit na 2:0.
Poměr střel na branku 6-4 , mezi tyče 4-3
Přesto musím kluky za nasazení pochválit a věřit, že díky zlepšující se hře to odnese Ústí. Ročník U 17 děkuje výborným FANS OLD BOY´Z z Admiry, kteří nás přišli v derby podpořit.

Sestava : Vít – Uher, Mathauser, Kvapil, Pittauer – Plechatý, Klimt©, Šálek, Dobrovolný – Pavlata, Němec

Náhradníci : Bartoušek,Čajka,Krauz,Kyliánek,Pavlásek

Střídali :
50.min.Kyliánek ( Uher )
65.min.Čajka ( Šálek )

Trenér Stanislav Votoček


DSC00730.gif, 18kB DSC00731.gif, 18kB DSC00738.gif, 18kB
DSC00745.gif, 18kB DSC00748.gif, 18kB DSC00751.gif, 18kB
DSC00753.gif, 18kB DSC00754.gif, 18kB DSC00780.gif, 18kB
DSC00783.gif, 18kB DSC00785.gif, 18kB DSC00799.gif, 18kB
DSC00803.gif, 18kB DSC00809.gif, 18kB DSC00821.gif, 18kB
DSC00853.gif, 18kB

Foto: Michal Jalovec


13.10.2014

FK Admira Praha – FC MAS Táborsko 1 : 4 (1 : 1)

10.kolo ČLD U17 Sobota 11.10..2014 v 10.00 hod. Hovorčovická

Druhý strašidelný poločas rozhodl o další porážce

Sobotní utkání s týmem FC MAS Táborsko bylo pro naše barvy nesmírně důležité, přesto jsme opět nezvládli druhý poločas.
Hned v první minutě se díky naší nekoncentrované obraně prosadili hosté a ujali se vedení 1:0. Přesto jsme to byli, kteří drželi v první polovině utkání taktovku a většinu prvního poločasu odehráli na polovině soupeře. Za zmínku stojí velká šance Dobrovolného z 16 minuty. Ač jsme byli opticky lepším týmem, žádné vážnější nebezpečí jsme pro Táborskou defenzívu nepředstavovali. Přesto jsme se i my dočkali a to po samostatné akci Němce , který se uvolnil ve vápně přes dva bránící hráče, a třetí z obránců jej musel faulovat.
Pavlata se ujal pokutového kopu a nemýlili se. První poločas končí za stavu 1:1.
To co se dělo na hřišti ve druhém poločase se snad ani nedá popsat. Naši chlapci přestali mít zájem o dění na hřišti, Táborsko nás zcela vymazalo. Hrůzostrašný druhý poločas nám jasně ukázal, že pokud se dostaneme do brankové příležitosti, a nedáme, nemůžeme čekat slitování soupeřů, že se zachovají stejně. V lize se každá chyba nekompromisně trestá, což my neumíme. Za tímto utkáním uděláme hodně tlustou čáru.

Branky : Pavlata

Sestava : Vít – Uher,Pavlata,Kvapil,Klimt© – Šálek, Plechatý,Dobrovolný – Kyliánek, Němec, Šimon

Náhradníci : Bartoušek,Čajka,Mathauser,Krauz,Pavlásek,Traxmandl,Pittauer

Střídali :
41.min.Pavlásek ( Šimon )
58.min.Čajka ( Kvapil )
60.min.Traxmandl ( Kyliánek )

Trenér Stanislav Votoček


6.10.2014

FK Admira Praha – FK Slavoj Vyšehrad 1 : 2 (1 : 1)

9.kolo ČLD U17 Sobota 4.10..2014 v 10.00 hod. Hovorčovická

Derby bez bodu

Druhé derby jsme odehráli doma proti Slavoji Vyšehrad, kterému se letos daří a svědčí o tom i postavení soupeře v naší tabulce.
Nám vyšel úvod utkání a Vyšehrad jsme naší hrou zaskočili, bohužel bez přesného zakončení. První střelu na branku Dvořáka vyslal až v 15. minutě Šálek, naopak hosté měli dvě po sobě jdoucí šance v 18. a v 19. minutě, kdy hostující útočníci nepřesně zakončili mimo naší branku. Během prvního poločasu si obě mužstva vytvořila několik možností, šancí, ale branky padali až na konci poločasu. Nejdříve se v 39. minutě nejlépe zorientoval na velkém vápně Němec, který zakončil tak šikovně, že byla jeho střela tečována jedním z obránců Vyšehradu a tak vedeme 1:0. Do konce poločasu zbývala minuta, ale my jsme v této fázi utkání naprosto selhali, zbytečné fauly nás dostali pod tlak a v nastaveném čase zahrával Vyšehrad volný přímý kop, ostrý centr si ve vápně našel Brože, který za přispění své ruky zpracoval míč a vyrovnal na 1:1.
Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit stejně aktivně, bohužel se nám přestalo dařit ve středu hřiště, a už ve 43. minutě se hostům povedla akce, na jejímž konci byl Mandík a zvyšuje na 2:1. Do konce utkání se stav nezměnil, bohužel náš pokus o tlak vyšel naprázdno a tak můžeme gratulovat soupeři ke 3 bodům.
Kluci se snaží, jezdí po zadku, ale jako by na nás byla uvalena „kletba“ nedokážeme se prosadit v zakončení, na jednu branku se moc nadřeme. Opticky nejsme horším soupeřem zkušenějších týmů z naší skupiny ( vyjma Sokolov, který patří jinam) přesto máme jak se říká „ deku“. Chlapci, výsledky přijdou jen vydržte!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sestava : Vít – Dobrovolný,Pavlata,Kvapil,Klimt© – Šálek, Plechatý, Čajka, Gajdasz – Kyliánek, Němec

Náhradníci : Bartoušek,Uher,Mathauser,Krauz,Šimon,Pavlásek,Traxmandl

Střídali :
50.min.Traxmandl (Němec)
62.min.Šimon (Kyliánek)
71.min.Pavlásek (Čajka)

Trenér Stanislav Votoček


29.9.2014

FK Kolín - FK Admira Praha 4 : 1 (2 : 0)

8.kolo ČLD U17 Sobota 27.9.2014 v 10.00 hod. Kolín UMT

Zbytečná a vysoká prohra

Sobotní ráno jsme cestovali do Kolína, k dalšímu soupeři naší B skupiny. Kdo toto utkání neviděl, neuvěří, že jsem hráli velmi dobře, přesto vysoko prohráli. Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a nápaditě a proto jsme zaměstnávali domácí obranu, která si jistě představovala úvod utkání jinak. Prvních 20 minut se hrála velmi vyrovnaná partie pak přišla naše první chyba v obraně a my jsme poslali Kolín do vedení. Tato branka nás zastavila v naší hře a kluci ač se snažili měli zataženou „ruční brzdu“. Druhou branku vstřelili domácí po centru a opět po velmi závažné chybě naší obrany, která si nepohlídala domácího útočníka. 2:0 – tak skončil poločas.
Do druhého poločasu jsme na Kolín opět vlítli a už za minutu jsme kopali pokutový kop za faul na Němce. K míči se postavil kapitán Klimt a snížil na 2:1. Pomýšleli jsme na lepší výsledek, jelikož jsme dnes cítili jak moc kluci chtějí, bohužel fatální chyby v naší obraně rozhodli toto utkání v náš neprospěch. Můžeme se celý týden na utkání připravovat, můžeme kluky upozorňovat na různé herní situace, které má soupeř nacvičené, můžeme ledacos, ovšem, když nám někteří hráči nebudou plnit taktické pokyny je vše zbytečné. Za dnešní nasazení a přístup zaslouží kluci pochvalu. Příští týden nás čeká Vyšehrad.

Branky : Klimt

Sestava : Bartoušek – Šálek,Mathauser,Kvapil,Pittauer – Klimt©,Plechatý,Čajka, Dobrovolný - Němec,Kyliánek

Náhradníci : Uher,Pavlata,Šimon,Vít,Pavlásek,Traxmandl

Střídali :
50.min. Pavlata (Mathauser)
65.min. Vít (Němec)
78..min. Šimon (Kyliánek), Traxmandl (Šálek)

Trenér Stanislav Votoček


21.9.2014

FK Admira Praha – FK Motorlet Praha 0 : 1 (0 : 1)

7.kolo ČLD U17 Sobota 20.9.2014 v 10.00 hod. Hovorčovická

Opět bez bodů.

V dnešním derby jsme hostili SK Motorlet a věřili, že už konečně....
Bohužel bylo dnešní utkání bez naší střelecké potence a hosté vstřelili jedinou branku kdy volný přímý kop zahrál hostující Kulhánek velmi precizně i když za přispění špatně postavené zdi!!!!!!
Hosté měli v prvním poločase ještě jednu šanci a to ve 34 minutě kdy chťěl hráč hostí Laurenc dloubáčkem nachytat na švestkách našeho Prebsla, který vše naštěstí dobře vyřešil.
Jinak během prvního poločasu si žádné z týmů už brankovou příležitost nevytvořilo.
Druhý poločas byl spíše v naší režii přesto jsme nedokázali ohrozit branku Drumeckého. Z rohového kopu z 58 minuty mohl vyrovnat Šimon, ovšem nedůrazným zakončením nedokázal vyrovnat. My jsme otevřeli hru a hosté si nacházeli skulinky v obraně přesto podvědomě začali bránit a my jsme druhou polovinu utkání odehráli před vápnem Motorletu. I přes tlak jsme již brankáře hostí neohrozili.
Za povšimnutí stojí dvakrát zahraná ruka ve vápně hostí, přesto zůstala píšťalka hlavního tichá. I tak se hraje liga. Ve druhém poločase kluci makali přesto jsme kýžené branky nedosáhli.
Kluci hlavu vzhůru!!! Čeká nás Kolín.

Sestava : Prebsl – Šálek,Pavlata,Kvapil,Pittauer – Plechatý, Gajdasz, Němec, Klimt© - Kyliánek,Vít

Náhradníci : Bartoušek,Uher,Čajka,Krauz,Dobrovolný,Šímon,Traxmandl

Střídali :
24.min. Dobrovolný (Pittauer)
41.min. Šimon (Němec)
53.min. Traxmandl (Vít)
67.min.Čajka (Klimt)

Trenér Stanislav Votoček

15.9.2014

MFK Chrudim - FK Admira Praha 5 : 2 (3 : 2)

6.kolo ČLD U17 Sobota 13.9.2014 v 12.45 hod. Chrudim UMT

Odevzdané body Chrudimi !

V 6 kole naší B skupiny jsme zajeli do Chrudimi, kde nás čekalo utkání s týmem,který byl do dnešního dne bez bodů.
Domácí se do nás pustili od první minuty a dali jasně najevo, že chtějí vyhrát. Během pěti minut měl 100% šance domácí Zelenka,naštěstí mířil vždy vedle Bartouškovi branky.
Naše hra bez nápadu a nasazení dávala domácím jistotu, kterou zužitkovali ve 13.minutě 1:0.
Ve 22. minutě se Chrudimští radovali podruhé 2:0. Bylo nutné zasáhnout do sestavy. Ve 23 minutě jsme posílili zálohu kdy odstoupil Uher a Gajdasz šel na pravou stranu zálohy. Za minutu ve 24. Minutě jsme vybojovali míč na levé straně a po faulu na Plechatého zahrával sám Plechatý volný přímý kop,poslal ostrý centr před branku domácích kde nejvýše vyskočil Čajka a jeho střelu hlavou Vymazal neudržel a tak snižujeme na 2:1.
37. minuta a naši stopéři si opět vybrali volno a tak domácí zvyšují na 3:1.
Opět jsme zasáhli do sestavy a ve 38.minutě na hřiště poslali po zranění Kyliánka, který se odměnil tím nejlepším a po minutě na hřišti snížil na 3:2 po kombinaci Gajdasz-Němec - Kyliánek když se dostal sám před Vymazala.
Všichni jsme věřili v obrat, ale přicházíme o spousty míčů ve středu zálohy a když začala hořet obranná fáze nebylo se čemu divit,že domácí vstřelili rozpětí 13 minut dvě branky.
Skóre utkání mohlo být v náš neprospěch větší nebýt zbrklosti domácích v koncovce a několika zákroků Bartouška,který svými zákroky tým podržel.
Opět jsme katastrofálně selhali ve fázi bránění. I přes přípravu na dnešní utkání nás někteří hráči neslyšeli a neplnili své taktické povinnosti. Příští týden nás čeká derby s Motorletem. Dnešní nasazení a přístup k utkání je neomluvitelný!!!!

Hodnocení kapitána : Dnešní utkání se nám nepovedlo úplně podle představ, chtěli jsme bodovat. Dělali jsme zbytečné chyby v obraně a nevzali si rady od trenéra k srdci (že si musíme dávat hlavně pozor na dva rychlé útočníky). Nefunguje nám komunikace mezi hráči, vázne nám stoperská dvojice a jsme málo důrazní v osobních soubojích. V dnešním zápase nás podržel brankář Milan Bartoušek, i přestože dostal 5 gólů. Hoši nesmíme se vzdávat, i když se nedaří a musíme makat dál a oni se výsledky dostaví, třeba už příští zápas s Motorletem.


Branky : Čajka,Kyliánek

Sestava : Bartoušek – Dobrovolný,Mathauser,Kvapil,Uher – Klimt©,Čajka – Plechatý,Šálek,Pittauer - Němec

Náhradníci : Prebsl,Krauz,Gajdasz,Kyliánek,,Šímon,Traxmandl,Vít

Střídali :
23.min. Gajdasz (Uher) 38.min. Kyliánek (Kvapila)
42.min. Šimon (Němec)
3.min.Krauz (Pittauer ) Vít (Šálek)

Trenér Stanislav Votoček

6.9.2014

FK Admira Praha – FK Baník Sokolv 0 : 6 (0 : 4)

5.kolo ČLD U17 Sobota 6.9.2014 v 10.00 hod. Hovorčovická

V 5 kole naší B skupiny jsme přivítali velmi silný a kompaktní tým Baník Sokolov.
Hosté potvrdili svou kvalitu, kdy kromě 3 minuty zaváhali v obraně a Pavlata, který se dostal k zakončení Štrunce v brance Baníku nepřekvapil.
Od 4 minuty až do 20 jsme jeli na "kolotoči".
Lattisch si s naší obranou za její zdatné pomoci dělal co chtěl. A tak není divu,že jsme v rozmezí 15 minut inkasovali 4 branky. Druhou polovinou prvního poločasu jsme sice odehráli na půlce Baníku, ale bez vážnějšího ohrožení Štrunce.
První poločas tragédie hlavně v obranné části.
Ve druhého poločase už hrál Baník jen to co potřeboval .
Na konečných 6:0 upravili hosté skóre v rozmezí 67 až 70 minuty.
Sokolov má na to aby hrál A skupinu, my si musíme ujasnit některé priority. Bez důrazu a nasazení se liga nedá hrát.
Dnes jsme propadli ve všech fázích utkání.

Sestava : Prebsl – Dobrovolný,Klimt©,Mathauser,Krauz – Šálek, Plechatý, Gajdasz – Junek,Němec - Pavlata

Náhradníci : Bartoušek,Uher,Čajka,Kvapil,Šimon,Vít,Pittauer

Střídali :
25.min. Bartoušek (Prebsl)
52.min. Šimon (Šálek), Vít (Pavlata)
70.min.Kvapil (Němec)

Trenér Stanislav Votoček

31.8.2014

SK Benešov - FK Admira Praha 0 : 1 (0 : 1)

4.kolo ČLD U17 Čtvrtek 28.8.2014 v 15.30 hod. Benešov

První body!!!!!

V předehrávce naší B skupiny jsme ve čtvrtek odjeli do Benešova na utkání s místním SK Benešovem U 17.
V Benešově nás přivítalo nádherné počasí a výborně připravený zelený pažit.
Do utkání jsme vstoupili aktivně a už ve 2 minutě měl po centru Gajdasze šanci Němec, ale jeho slabá střela domácí branku neohrozila. Za čtyři minuty se na rohu velkého vápna uvolnil Gajdasz a jeho střela minula branku domácích. Domácí se snažili o kombinaci v zadních řadách a poté posílali dlouhé míče za naší obranu. Ta si ovšem věděla rady a tak jsme Benešov do vážnější šance nepustili. Jediné nebezpečí hrozilo ze standardních situací z rohů a volných přímých kopů, na které jsme byli připraveni.
Ovšem ve 21 minutě jsme propadli ve středu hřiště a domácí nás "přechytračili"ve středu hřiště a tak se na našeho Prebsla řítil domácí Korecký z poloviny hřiště. Naštěstí vše vyřešil Prebsl včasným vyběhnutím. Ve 28 minutě posílá svou vizitku z 25 m Dobrovolný na branku domácích bohužel nad.
31 minuta- Gajdasz a jeho velká šance, která volala po gólu, i když v úhlu střílí vedle.
34 minuta a Pavlata proměňuje šanci, když se dokázal uvolnit a sám před Šimáčkem zachoval chladnou a překonává domácího gólmana 0:1.
První poločas jsme dohráli mírně pod tlakem.
Do druhého poločasu na nás Benešov vlítl a chtěl otočit vývoj utkání. Do 50 minuty jsme byli pod tlakem a nevěděli kam dřív skočit, přesto domácí vyloženě naší branku neohrozili až v 56 minutě si našel na malém vápně prostor Korecký, naštěstí dává nad.
Čas letí a my se začínáme prosazovat na brejky kdy to Benešov začíná otvírat. Zlom utkání přichází kolem 65 minuty kdy měl 100% šanci Pavlata a minul prázdnou branku domácích aby se v 70 minutě prosadil na levé straně Šimon, ustál souboj a sám před domácím brankářem přestřelil branku.
Domácí dohrávali utkání v křeči, bylo cítit jak moc chtějí aspoň pokutové kopy, ale kluci konec utkání dojezdili po zadku a tak máme zasloužené první Ligové body.
Kluci Velká gratulace!!!!!!!!!!!!!

Branky : Pavlata

Sestava : Prebsl – Dobrovolný,Mathauser,Klimt©,Uher – Šálek,Plechatý,Gajdasz – Vít, Němec – Pavlata

Náhradníci : Bartoušek,Čajka,Krauz,Kvapil,Šimon,Juklíček

Střídali :
52.min. Čajka ( Uher )
66.min. Šimon ( Šálek )
72.min. Kvapil ( Vít )

Trenér: Stanislav Votoček

23.8.2014

FK Admira Praha – FK Baník Most 1 : 2 (0 : 1)

3.kolo ČLD U17 Sobota 23.8.2014 v 10.00 hod. Hovorčovická

První ligová branka nám body nepřinesla.

Utkání proti Baníku Most opět rozhodli naše zásadní hrubky v obraně. My jsme stejně jako hosté během prvního poločasu nic zásadního nevymysleli, přesto šel Baník do vedení ve 20. minutě po dvou prohraných soubojích v rohu hřiště a nedůsledným krytím našich stoperů ve vápně!!!!!.
Naší jedinou šanci v prvním poločase promarnil Němec,který svou hlavičku ve 38 minutě poslal do středu branky.
Druhý poločas začal v naší režii, ve 44 minutě se po kolmici od Gajdasze uvolnil Němec, obešel tři obránce Baníku a z boku podél brankáře vyrovnal. 1:1.
O tři minuty se po pravé uvolnil opět Němec,tentokrát v roli nahrávače a poslal nádherný centr na rozhraní malého vápna a desítky. Ovšem Pavlata,který mohl skórovat nám z nepochopitelných důvodů před míčem uhnul. V tuto chvíli jsme se nadechovali k tlaku, ovšem Baník jasně naznačil,že je proti a naší nedisciplinovaností zejména v zadních řadách jsme mu přenechali otěže utkání. Poslední naší šancí v tomto utkáni byla v 61 minutě marná snaha Gajdasze dopravit míč do branky hostí z malého vápna. Prakticky z protiútoku se naši oba stopéři vytratili ze středu hřiště a umožnili hostům zvýšit na 2:1.
Ke konci utkání nám už Baník nic nedovolil a v 74 minutě mohl zvýšit na 3:1, naštěstí trefili v naprosto odkryté brance Dobrovolného.
Baník Most je velmi silný tým, přesto si myslím že bod by byl spravedlivý.
Příští utkání hrajeme ve čtvrtek v Benešově.
Kluci hlavu vzhůru.

Branky: Němec

Sestava: Vít – Uher,Mathauser,Kvapil,Dobrovolný – Čajka – Šálek, Klimt©,Němec, Gajdasz - Kyliánek

Náhradníci: Prebsl,Krauz,Pavlata,Šimon,Juklíček

Střídali:
41.min Pavlata (Kyliánek
60.min Šimon ( Pavlata)
70.min. Šálek (Juklíček
75.min Gajdasz ( Krauz)

Trenér Stanislav Votoček


18.8.2014

SK Kladno - FK Admira Praha 2 : 0 (0 : 0)

2.kolo Česká liga dorostu U17 Neděle 17.8.2014 v 10.00 hod. Kladno

Na úvod ligy U17 , jsme zavítali do Kladna, kde nás čekalo srovnání 1. třídy ml. dorostu v Praze,(kterou jsme hráli vloni)se 7. celkem loňského ročníku ligy U16.

Od začátku byla hra hodně vyrovnaná a naši kluci se snažili plnit taktické pokyny z kabiny. Dokonce jsme to byli první my , kdo zahrozil, když v 6. min. krásná kombinace po ose Šálek-Dobrovolný- Traxmandl , byla zakončena střelou v šestnáctce, kterou domácí brankář s námahou vyrazil na roh. Pak zase zlobilo Kladno, ale ani jedna jejich šance neskončila brankou. Tak jsme to zase zkusili my, ale bohužel po tyči a následném závaru před brankou jsme ve 24. min nebyli schopni ani z metru dopravit míč do branky. Prostě první poločas se hrál zajímavý fotbal se šancemi na obou stranách 0:0.

Druhý poločas ovšem začalo velkým náporem Kladna a hrnulo se to na nás ze všech stran. V tu dobu jsme nebyli schopni podržet míč a zmohli jsme se jen na odkopávání. Výsledkem toho byla 55. min, když jsme ve středu pole lacino ztratili míč a soupeř po rychlé akci vnikl vlevo stranou do šestnáctky a pod břevno zavěsil 1:0. Pak v 62. min. soupeř předvedl povedenou akci z druhé strany a po centru hezkým gólem hlavou zvýšil na 2:0. Krátce na to se trenéři pokusili střídáním změnit obraz hry a podařilo se. Po prostřídání jsme začali ve středu více kombinovat a pomalu jsme se dostávali k jejich brance. Bohužel ani třetí tutovku v podání Šimona jsme v 74. min. neproměnili.

Co říci na závěr: Kluci bojovali , snažili se ale liga je rychlá na vše je málo času a každé zaváhání se trestá. Ovšem , hlavně musíme zlepšit kromě jiného dvě věci. První dotek s balónem a produktivitu.

Sestava: Vít – Uher, Mathauser, Kvapil, Pittauer – Čajka, Klimt – Dobrovolný, Šálek, Gajdasz - Traxmandl

Náhradníci: Bartoušek,Krauz,Pavlata,Šimon,Juklíček

Střídali:
41.min. Pavlata (Traxmandl)
67.min Vít (Bartoušek) ,Kvapil (Krauz)
72.min Uher (Juklíček ) Šálek ( Šimon)

S pozdravem KLUCI DO TOHO Olda Vít


10.8.2014

FK Chlumec nad Cidlinou (dorost) - FK Admira Praha U17 1 : 4 (1 : 2)

Neděle 10.8. v 10.00 hod. Chlumec nad Cidlinou

Na zcela nově zrekonstruovaném stadionu v Chlumci nad Cidlinou jsme odehráli další přípravný zápas s s místním dorostem, který hraje Krajský přebor. Utkání se hrálo ve velkém horku, přesto předváděli oba týmy plné nasazení a místy se hrálo pěkně od "podlahy".
Do zápasu jsme vstoupili lépe a vytvořili si mírnou převahu. Ve 12 minutě dostal Martin Němec míč za obranu a otevřel skóre dnešního utkání. 0:1. Domácí se prosazovali zejména ve středu hřiště a snažili se pomocí kombinace překonat naší obranu. Naše chvíle přišla až v 18 minutě, kdy dostal na levou stranu přesný míč do běhu, odcentroval před branku a Marek Čajka z voleje zvyšuje na 0:2.Domácí přidali na obrátkách a naše hra dostávala trhliny ze kterých těžili rychlonozí domácí útočníci. Ovšem bez přesné koncovky. Ke konci prvního poločasu si naši stopéři vybrali zřejmě volno a tak dovolili domácímu hráči aby prošel středem hřiště a zakončil ve 42. minutě gólovou střelou na 1:2.
Do druhého poločasu na nás Chlumec vlítl a z tlaku jsme se dostávali velmi těžko, když už se zdálo, že přežijeme úvodní nápor tak přišla chyba Marka Čajky a ve vápně zastavil domácího útočníka za cenu faulu. V 59 minutě zahrával Chlumec pokutový kop, naštěstí mířil domácí borec vedle. Z okamžitého protiútoku jsme zahrávali rohový kop. Míč poslal do vápna Jarda Šálek s takovou přesností, že míč proletěl vápnem, na druhý konec kde čekal Mario Gajdasz a po dvou kličkách poslal v 52.minutě ostrou střelu přímo do šibenice na 1:3.
Domácí se po inkasované brance už na nic nezmohli a tak za 3 minuty v 55 minutě po rychlé rozehrávce a dlouhým nákopem za obranu hostí se stejně jako při první brance řítil na domácího gólmana Martin Němec a opět přesně zakončil a uzavřel účet dnešního utkání na 1:4 z pohledu domácích.
Dnešní utkání bylo z naší strany výrazně lepší. Kluci ukázali svou bojovnost, která je provázela loňskou sezónu.
Hráno 2×45 minut.

Branky: 2x Němec,Gajdasz,Čajka

Sestava: Vít – Bukač,Pavlata,Mathauser,Uher – Dobrovolný,Čajka,Šálek,Gajdasz – Němec,Kyliánek

Střídali: Prebsl,Krauz,Šimon,Holas

Nebyli nominováni: Pavlásek,Procházka,Juklíček

Zraněni: Klimt,Traxmandl,Kvapil,Pittauer,Bartoušek

Trenér: Stanislav Votoček.
Ligový výběr U17 (Ukrajina) - FK Admira Praha U17 5 : 2 (2 : 0)

Pátek 8.8. v 18.00 hod. TCM Strahov

V přípravném utkání jsme na Strahově hráli proti týmu složeného z ligových klubů Ukrajiny U17. Ve velkém vedru se hrálo velmi náročné utkání, ve kterém byli domácí ( Admira byla hostující) lepším týmem. Už v 10 minutě se prosadil domácí útočník a po nedorozumění při ofsajdové pasti prostřelil zblízka našeho Prebsla. My jsme v prvním poločase domácí branku ohrozili zcela zporadicky.
Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním zlepšit hru a pohyb na hřišti. Hra se začala vyrovnávat a v 53 minutě poslal vizitku Dobrovolný. 60. minuta a hosté zahrávali roh, ze kterého hlavičkoval domácí útočník do branky ale Prebsl svým skvělým zákrokem neumožnil skórovat. Za dalších pět minut jsme se usadili na polovině domácích, které jsme začali postupně přehrávat. Ovšem bez zakončení. V tuto chvíli se hrálo nahoru dolu a v 78 minutě přišla naše chvíle. Míč se po levé straně dostal k Pavláskovi, který se řítil sám na brankáře hostí, ten jeho střelu pouze vyrazil před sebe a ve druhé vlně dorazil míč do branky Gajdasz.
Velmi těžké utkání s kvalitním soupeřem, přesto musíme spoustu věcí přehodnotit.......


Sestava: Prebsl – Bukač,Čajka,Mathauser,Krauz – Dobrovolný, Němec,Pavlata , Gajdasz – Kyliánek,Šimon

Střídali: Vít,Procházka,,Šálek,Pavlásek

Nebyli nominováni: Bartoušek,Uher,Klimt,Juklíček,Traxmandl,Kvapil


Trenér: Stanislav Votoček.


8.8.2014

FK Admira Praha U17 : Fotbalová akademie (Rusko) 3 : 2 (1 : 1)

28.7.2014 v 11.00 hod.Hovorčovická

V prvním přípravném utkání jsme narazili na velmi těžkého soupeře, a to tým Fotbalové akademie z Ruska,který je v Čechách na soustředění.Naše sestava byla hodně kombinovaná,protože jsme na začátku přípravy a zkoušíme nové hráče v sestavě. Soupeř byl velice zdatný a jejich záloha byla herně velice kvalitní. Přesto jsme se první prosadili my a D.Šimon nás v 11.min.přivedl do vedení 1:0.Výsledkem soupeřovy převahy v prvním poločase,byla v 31.min. penalta za naší ruku ve vápně a bylo to 1:1.S tímto výsledkem skončil i první poločas.
V druhém poločase se hned v 47.min. soupeř dostal do vedení krásnou střelou po zemi z 18ti metrů 1:2. Naši ovšem s odpovědí nečekali dlouho a důrazný V.Kyliánek srovnal v 57.min na 2:2 a vzápětí po chybě soupeřovy obrany nás opět V.Kyliánek poslal v 59.min. do vedení 3:2.Do konce poločasu se hrálo hodně nahoru dolu,ale přes šance na obou stranách se už skóre neměnilo.

Co říci na závěr: V dusném počasí se hrál kondičně náročný zápas pro obě strany.Ruský soupeř byl fyzicky vyspělý a nedaroval nám metr hřiště zadarmo.V dalším zápase nás ve čtvrtek 31.8.na Hovorčovické prověří Benešov.

Branky: 2x V.Kyliánek,D.Šimon

Sestava: Bartoušek – Jindra,Čajka,Dvořák,Krauz – Šálek, Pavlásek, Klimt© ,Gajdasz – Kyliánek,Šimon

Střídali: Prebsl,Uher,Vít,Pittauer,Juklíček,Kaiser,Dobrovolný,

Nebyli nominováni do zápasu: Pavlata, Bukač, Mathauser, Oktábec, Kvapil, Traxmandl, Němec

S pozdravem KLUCI DO TOHO OLDA VÍT


SK Střešovice 1911 U19 - FK Admira Praha U17 5 : 2 (2 : 0)

Středa 6.8. v 17.00 hod.hod.Střešovice UMT

V dalším přípravném utkání jsme zajeli do Střešovic, kde nás čekala místní U19 loňský vítěz Pražského přeboru.
Celé utkání se odehrálo ve velmi vysokém tempu. Domácí měli sice místy více ze hry,ale naše bojovnost a nasazení hasili šance domácích. Naše hra byla místy neurovnaná, ale zkoušíme nové hráče. Šance Admiry: 34 minuta Pavlata sám před brankářem hostí, 44 minuta Gajdaz střela z vápna těsně vedle.
55 minuta Kyliánek pronikl do vápna, ale nestihl zakončit.
63 minuta a na centr Traxmandla si naběhl za obranu domácích Kyliánek a střílí branku.
75 minuta si svým důrazem udělal prostor ve vápně Kyliánek a jeho střelu vyrazil domácí gólman před sebe, kam dobíhal Traxmandl a střílí druhou branku.
Za dnešní nasazení musíme všechny kluky pochválit.
Po utkání jsme kopali pokutové kopy na které jsme zvítězili 5:3 kdy jednu penaltu domácí kopli nad a druhou chytil náš Vít.


Sestava: Prebsl – Pittauer,Mathauser,Čajka,Dobrovolný – Gajdasz, Pavlásek, Němec, Rohlík – Kyliánek,Traxmandl

Střídali: Vít,Uher,Pavlata Šimon,Klimt,Kvapil

Nebyli nominováni: Krauz,Juklíček,Procházka,Kaiser,Jindra,Bukač

Nemocní: Bartoušek,Šálek

Branky: Kyliánek,Traxmandl

Trenér: Stanislav Votoček.


31.7.2014

FK Admira Praha U17 : SK Benešov U17 0 : 2 (0 : 2)

31.7.2014 v 16.00 hod.Hovorčovická

V přípravném utkání se soupeřem z naší skupiny B jsem zaslouženě prohráli 2:0.
K utkání jsme nastoupili s příliš velkým respektem a hlavně bez pohybu. Prakticky ve všech fázích utkání jsme byli bohužel horším týmem. Každopádně je to stále příprava, přesto si musí všichni uvědomit,že i v přípravě se jezdí po zadku. Kluci hlavu vzhůru.

Sestava: Vít – Bukač,Čajka,Dvořák,Dobrovolný – Šálek,Pavlata,Klimt©,Gajdasz – Kyliánek,Šimon

Střídali: Bartoušek,Uher,Krauz,Pavlásek,Kvapil,Pittauer

Nebyli nominováni do zápasu: Prebsl, Mathauser, Oktábec, Traxmandl, Němec, Juklíček, Jindra, Kaiser

Trenér Standa Votoček.