U-17
Mladší dorost – SCM, Česká liga, skupina B

Trenér:Robenek Jan733 751 969
Robenek.Jan@gmail.com
Asistent trenéra:Husár Ernest 734 277 042
Vedoucí:Petr Kříž606 115 266
Kriz.Pe@seznam.cz
IMG_U 17.gif, 15kB

http://www.admira1999.estranky.cz/

24.10.2016

Vyšehrad U 17- Admira U 17 6:0 (3:0)

Sestava: Štefan, Kareš, Heřman (71. Kukol), Votlučka (41. Krejčí), Zbořil D. (62. Šír), Skalický, Rudolf, Zbořil P. (62. Procházka), Jung (54. Liška), Kwrbou (35. Trnka), Marcinčik.


Nedělní dopolední zápas na Vyšehradě nám vůbec nevyšel. Kluci vstoupili do utkání nekoncentrovaně a během úvodních 26 min. jsme inkasovali 2 branky po našich hrubých individuálních chybách. Domácí byli běhavějším i agresivnějším týmem, který kontroloval hru, a výsledkem byla ve 37. min. třetí branka domácích po střele z dálky.

V podobném duchu se bohužel odehrál i 2. poločas, ve kterém jsme inkasovali z dvou rohů a autu další tři branky. Dnešní přístup hráčů je pro mě obrovským zklamáním, přesto věřím, že nás to nakopne správným způsobem do dalších podzimních zápasů. Tým se pozná v těžkých momentech a někdy i taková porážka může být v budoucnu pro tým velmi důležitá. Pevně věřím, že kluci mají bojovný duch a v dalším zápase se vrátíme k znovu k daleko kvalitnějšímu hernímu projevu. Série 5 zápasů bez porážky nám skončila a stojí před námi velká výzva v podobě dalšího zápasu s Kladnem.

Věřím v pozitivní reakci celého týmu na tento zápas a doufám, že tato fotbalová facka na Vyšehradě bude pro nás velkým poučením! Domácím gratuluji k tomuto jasnému a zaslouženému vítězství.

Coach M. Jíra


17.10.2016

Admira U 17 - Písek 3:2 (0:2)

Branky:

44. Marcinčik

65. Skalický

82. Jung


Sestava: Štefan, Kareš, Heřman, Krejčí ( 41. Votlučka), Zbořil D., Rudolf, Zbořil P. ( 67. Procházka), Jung, Liška ( 41. Trnka), Kwrbou ( 52. Skalický), Marcinčik


Sobotní domácí zápas proti Písku měl od začátku tempo a kluci začali velkým náporem. Předvedli jsme několik krásných rychlých kombinačních akcí, ale bohužel jsme opět nebyli ve vápně soupeře dostatečně přesní či důrazní. Dokonce jsme orazítkovali i tyče hostující branky. V 27. min. jsme nepohlídali odražený míč po RK Písku a prohrávali jsme prakticky z první střely na naši branku 0:1. Za minutu obešel hostující útočník našeho stopera a stav byl již 0:2. Přestože jsme byli lepším týmem, tak jsme šli do kabin s dvougólovým mankem.

O poločasové přestávce se nám podařilo kluky znovu pořádně nabudit do 2. poločasu a výsledkem byla již ve 44. min. naše kontaktní branka zásluhou křídelního útočníka Marcinčíka, který z úhlu propálil se štěstím hostujícího brankáře. Kluci dál diktovali tempo hry a postupně náš tlak na soupeře sílil.

Výsledkem byla v 65. min. naše vyrovnávací branka zásluhou důrazného záložníka Skalického. Kluci vycítili velkou šanci k obratu v zápase a dál se tlačili dopředu i za cenu neustále hrozícího brejku hostujícího mužstva. Závěr jsme měli fantastický, neboť jsme dokázali v poslední minutě zápas rozhodnout díky chytrému lobu Junga, který přehodil hostujícího hráče na brankové čáře.

Kluci dnes předvedli výkon, který měl kvalitu, a přesvědčili se, že vše je o jejich přístupu k tréninku a o vůli v zápase. V týdnu pracovali velmi tvrdě a dnes se jim to vrátilo v podobě nádherného vítězství. Nicméně musíme stát nohama pevně na zemi a dál s pokorou vyhlížet další těžký zápas na Vyšehradě, kde to nebude vůbec jednoduché.

Coach M. Jíra


Ostatní výsledky a tabulka ČL U17:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez2.php?id_soutez=11035


10.10.2016

Chrudim U17 - Admira U17 0:3 (0:2)

Branky:

16. Marcinčik

18. Liška

50. Rudolf


Sestava: Štefan, Kareš, Heřman ( 75. Kukol), Krejčí, Zbořil D., Rudolf, Zbořil P. ( 66. Skalický), Marcinčik, Liška ( 71. Chocholouš), Trnka ( 60. Šír), Kwrbou.


Sobotní venkovní zápas jsme odehráli na hřišti Chrudimi a vstup do zápasu jsme měli opět velmi špatný. Nedařila se nám kombinace a byli jsme hodně nepřesní. Přesto se nám v 16 min. povedla rychlá akce, na jejímž konci byl záložník Marcinčik, který nechytatelnou střelou za vápnem otevřel skóre zápasu. Za 2 min. nacentroval Marcinčik na útočníka Lišku a vedli jsme již o 2 branky. Pak jsme opět přešli do pasivní hry a jen se štěstím jsme neinkasovali.

Ve 2. poločase se naše hra zlepšila. Kluci začali chodit více do soubojů a začali jsme lépe kontrolovat hru. V 50 min. jsme sehráli nejhezčí akci zápasu, kdy nádherným centrem do vápna soupeře našel pravý obránce Kareš záložníka Rudolfa a ten prudkou hlavičkou vsítil naší třetí branku.

V následujících minutách se již skóre zápasu nezměnilo, takže jsme si odvezli ze hřiště soupeře další 3 venkovní body.

Jsem rád, že jsme dnes neinkasovali a dokázali předvést ve 2. poločase lepší a kombinační fotbal.

Coach M. Jíra


Ostatní výsledky a tabulka ČL U17:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez2.php?id_soutez=11035


3.10.2016

Admira U 17 - Čáslav U 17 2:2 (1:1), pk 1:3

Branky:
23. Trnka
73. Marcinčik PK


Sestava: Záhora ( 53. Štefan), Kareš, Heřman, Krejčí, Šír ( 41. Zbořil), Rudolf (72. Procházka), Zbořil P., Jung, Liška, Trnka ( 61. Kwrbou), Marcinčik.


Sobotní domácí zápas proti fyzicky silnému soupeři jsme nezačali dobře. Hned v 15. min. jsme z našeho autu ztratili míč a soupeř se dostal po rychlém brejku do vedení. Prohrávali jsme osobní souboje a neměli odražené míče. Přesto jsme dokázali po výborně zahrané standardní situaci Marcinčikem dohrát situaci ve vápně soupeře zásluhou Trnky do gólu a srovnali jsme na 1:1. Dokázali jsme si vypracovat některé zajímavé příležitosti ke skórování po křídelních akcích, ale bohužel jsme je nedotáhli ke skórování. Především šance Lišky po centru od Marcinčika volala po gólu.

Do 2. poločasu se tak vstoupilo za stavu 1:1. V 61. min. se nechal předskočit před vápnem Trnka, čehož využil obránce soupeře a zacentroval do našeho pokutového území. My jsme nedůsledně neobsadili hráče soupeře, který se tak znovu dostal do vedení. Naší hře hodně pomohl příchod útočníka Kwrboua, který hýřil pohybem a aktivitou. V 73. min. pak byl právě Kwrbou stažen ve vápně Čáslavi na zem a kopali jsme penaltu. Tu proměnil útočník Marcinčik a zavelel tak k našemu náporu. V závěrečných minutách jsme dostali Čáslav pod tlak, který jsme však nepřetavili v rozhodující branku, a tak skončil zápas zaslouženou remízou. Mrzí mě, že jsme herně nenavázali na naše dvě povedená utkání v týdnu, přesto si vážím toho, že i když jsme v zápase 2x prohrávali, kluci se vždycky dokázali dostat do zápasu a nakonec jsme byli i blízko vítězství. Na penalty měla více štěstí hostující Čáslav, která je vyhrála v poměru 3:1.

V tomto týdnu jsme tedy neprohráli, což nás určitě může těšit do dalších zápasů, přesto věřím, že se naše hra bude ještě zlepšovat.

Coach M. Jíra


28.9.2016

Admira U 17- Motorlet 4:0 (2:0)

Branky: 31. Marcinčik PK

36. Liška

43. Trnka PK

68. Jung


Sestava: Záhora, Kareš, Heřman, Krejčí, Zbořil D. ( 65. Šír), Rudolf, Zbořil P., Jung ( 70. Kwrbou), Liška ( 60. Procházka), Trnka, Marcinčik


Anglický týden pokračoval středečním domácím zápasem s Motorletem. A nutno přiznat, že se nám úvod zápasu vůbec nepovedl. Hosté byli důraznější, pohyblivější a aktivnější. Byli jsme pod tlakem, ale naštěstí jsme neinkasovali a postupně se naše hra zvedala. Přesto to byl spíše boj a k vidění byla celá řada osobních soubojů. Ve 31. min. jsme však sehráli rychlou akci, na jejímž konci byl faulován ve vápně útočník Trnka a zahrávali jsme pokutový kop. Svou penaltu s přehledem proměnil Marcinčik. O 5 min. později unikl na levé straně krajní útočník Marcinčik, po jehož střele se dostal k dorážce útočník Liška a šli jsme do dvougólového vedení. Tak skončil i 1. poločas.

Do 2. poločasu jsme šli s cílem více kombinovat, držet míč na zemi a pokusit se být dál aktivním týmem. Ve 43. min. se pustil odvážně do vápna soupeře znovu aktivní Marcinčik, který obešel individuálně protihráče a pokusil se vystřelit pravačkou na branku soupeře. Jeho střela byla zablokována rukou protihráče a kopali jsme znovu penaltu. Tentokrát se nemýlil Trnka a vedli jsme již 3:0. V 68. min. pak pečetil náš výsledek střelou levačkou z dálky ofenzivní záložník Jung.

Přestože jsme do utkání nevstoupili dobře, tak jsme nakonec těžký zápas s velmi dobře připraveným soupeřem zvládli výborně. Kluci pracovali výborně do defenzívy a makali na hřišti jeden za druhého. Jsem rád, že se zlepšuje herně-taktické myšlení hráčů a kluci dokáží být i směrem dopředu nebezpeční a dnes i efektivní. Záhora v brance podal opět velmi spolehlivý výkon a vychytal další nulu.

Před námi je poslední zápas anglického týdne, ve kterém nás čeká Čáslav, a pevně věřím, že na tento zápas budeme opět dobře připraveni.

Je třeba tento týden odmakat až do konce a v sobotu dnešní domácí výhru znovu potvrdit vítězným zápasem!

Coach M. Jíra

26.9.2016

Sokolov - Admira U 17 0:2 (0:2)

Branky: 7. min. Marcinčik
20. min. Jung


Sestava: Záhora, Kareš, Heřman, Procházka (51. Krejčí), Zbořil D. (77. Šír), Rudolf, Zbořil P., Jung, Švarc ( 41. Liška), Trnka, Marcinčik (74. Kwrbou)


Sobotní venkovní zápas v Sokolově jsme začali výborně. Aktivním pojetím hry jsme soupeře dostali od úvodních minut pod tlak a přišly hned šance. Svým důrazem se v pokutovém území soupeře prosadil hned v úvodu utkání útočník Trnka, který byl faulován brankářem domácích, ale penalta se nekopala. V 7. min. se situace opakovala a tentokrát byl již faul domácího obránce na Trnku odpískán. K penaltě se postavil Marcinčik a chladnokrevně ji proměnil.

Náš tlak pokračoval a po nádherné křídelní akci ve 20. min. se po přesném centru Marcinčika prosadil ve vápně záložník Jung.

Postupně jsme však začali polevovat, chybovat v defenzívě a soupeř nás přehrával. Se štěstím jsme přežili závěr 2. poločasu bez inkasované branky.

Druhý poločas jsme hráli kompaktně s cílem především neinkasovat a nepouštět soupeře do šancí. Chvílemi se nám to příliš nedařilo, ale brankář Záhora byl tentokrát v brance jistotou a podržel nás. Naše příležitosti po brejkách měl především aktivně hrající Marcinčik, ale bohužel nepřihrával či nestřílel přesně.

Přesto jsme si nakonec odvezli naše první podzimní 3 body, kterých si nesmírně vážíme, a doufám, že bude tento vítězný zápas pro kluky tím správným hnacím motorem do jejich další tréninkové i zápasové činnosti. Celý realizační tým klukům moc gratuluje k výhře!

Coach M. Jíra


3.5.2016

30.4.2016 - 21.kolo Liga MD
FK KOLÍN,a.s. - FK ADMIRA PRAHA
7 : 2 (3:0)

Branka : 16.,(p.) Rosendorf, 20., Novák M., 27., Exner, 46., Uher, 51., Novák O., 54., Novák M., 60.min. Plandor - 53., Lupač, 71.min. Egrt


Sestava Kolín :

Karban, Exner(C), Bukač, Nekolný(41.Dohanič), Uher, Rosendorf, Novák O., Ceral, Salva, Plandor, Novák M.

Lavička - Dohanič, Trnečka, Vlášek, Hrdinka.


Sestava Admira :

Hájek - Heinzel(65.Egrt), Lupač, Mucha, Čížek(C), Honzíček(46.Baraník), Karel, Šindelář(40.Grozdanič), Rybín, Kodýtek(65.Rabinský), Blažejovský .

Lavička - Egrt, Rabinský, Grozdanič, Baraník, Šanda.


25.4.2016

23.4.2016 - 20.kolo Liga MD
FK ADMIRA PRAHA - FK MOTORLET PRAHA s.r.o
1 : 1 (1:0) na penalty 2:4

Branky : 23.min. Kodýtek(a.Heinzel) - 59. min. Michalec

Penalty za Admiru : Karel, Čížek proměnili (Šindelář, Heinzel ne)

Penalty za Motorlet : Hůlka, Múller, Sedůláček, Fiedler proměnili (Bedrna ne)


Sestava Motorlet :

Mitinko, Bedrna(C), Sedláček, Kněžínek(51.Michalec(75.Bažant), Mencl, Sloup(60.Horák), Rada, Múller, Moser(54.Horák), Kordač (54.),Dvořák(70.Fiedler).

Lavička - Bažant, Fiedler, Jíra, Michalec, Horák, Hůlka, Novosad.


Sestava Admira :

Hájek - Rybín, Šindelář, Čížek(C), Kříž(73.) - Blažejovský, Heinzel - Novotný(40.Želízko), Karel, Kodýtek(55.Jelínek) - Lupač(68.Honzíček).

Lavička - Zeman, Rabinský, Želízko, Honzíček, Baraník, Farkaš, Jelínek.


18.4.2016

16.4.2016. - 19.kolo Liga MD
FK ÚSTÍ NAD LABEM, a.s. - FK ADMIRA PRAHA
1 : 1 (0:1) na penalty 4:5

Branky : 51.min. Řehák - 13.min. Lupač(a.Mucha)

Penalty za Admiru : Mucha, Egrt, Lupač, Čížek, Kříž proměnili

Penalty za Ústí : Šimurda, Řehák, Aubrecht, Čonka proměnil (Král ne)


Sestava Ústí :

Homolka, Tipan, Bechyně)40.Řehák), Šupík, Příhonský, Drahoňovský(50.Ridl), Aubrecht, Vít(C), Řezníček(56.Šimurda), Čonka, Vondryska(48.Král).

Lavička - Řehák, Mrázek, Král, Ridl, Pelc, Šimurda.


Sestava Admira :

Hájek - Rybín(54.Egrt), Mucha, Čížek, Kříž - Blažejovský, Heinzel - Honzíček(40.Kodýtek), Karel, Lupač - Šindelář(61.Jelínek).

Lavička - Egrt, Želízko, Novotný, Jelínek, Kodýtek, Šanda.


10.4.2016

9.4.2016 - 18.kolo Liga MD
FC MAS TÁBORSKO - FK ADMIRA PRAHA
4 : 1 (1:0)

Branka :.b 14., Hrubý, 50., Laszák, 59., Radosta, 79.min. Zvára - 66.min. Želízko(a.Karel)


Sestava Táborsko :

Zadražil, Bláha, Hofbauer, Laszák, Hrubý, Anděl(C), Dvořák, Větrovský, Mikulaštík, Radosta, Švec.

Lavička - Kmeťo, Postřihač, Kubec, Kocour, Kolář, Zvára, Stashko.


Sestava Admira :

Zima - Kříž, Mucha, Čížek(C), Kodýtek - Blažejovský, Heinzel(65.Želízko) - Baraník(60.Jelínek), Karel, Novotný(50.Egrt) - Honzíček(70.Rabinský).

Lavička - Egrt, Rabinský, Želízko, Jelínek, Šanda.


5.4.2016

2.4.2016 - 17.kolo Liga MD
FK ADMIRA PRAHA - FK VIKTORIA ŽIŽKOV a.s.
2 : 2 (0:1) na penalty 3:4

Branky : 46., Baraník(a.Kříž) , 56.min. (p.) Mucha(a.Jelínek) - 32.,45.min. Tesař

Penalty za Admiru : Lupač, Jelínek, Heinzel proměnili (Mucha, Novotný ne)

Penalty za Žižkov : Bejbl, Livora, Obermajer, Tesař proměnili (Kravčík ne)


Sestava Žižkov :

Dlabola, Kaisler, Bejbl, Krivosheev(77.Chudomel), Obermajer(C), Pollák, Manhart, Livora, Tesař, Melnikau(69.Zima), Pinkas(40.Kravčík) .

Lavička - Zima, Kravčík, Chudomel, Konečný.


Sestava Admira :

Zima - Grozdanič(65.Novotný), Mucha, Šindelář(51.Egrt), Kříž - Blažejovský, Heinzel(C) - Baraník, Lupač, Kodýtek(40.Karel) - Honzíček(40.Jelínek).

Lavička - Zeman, Egrt, Želízko, Karel, Farkaš, Novotný, Jelínek.


28.3.2016

26.3.2016 - 16.kolo Liga MD
MFK CHRUDIM - FK ADMIRA PRAHA
3 : 0 (1:0)


Branky : 39.Pecina, 70.Hellinger, 78.min. Švec


Sestava Chrudim :

Zahradník, Rompotl, Klenor(73.Čapek), Zikmunda, Švec, Friček, Unger, Doležal(C), Rožek, Pecina(46.Hellinger), Klika.

Lavička - Krčil, Čapek, Balog, Hellinger.


Sestava Admira :

Zima - Grozdanič(77.Baraník), Čížek(C)(46.Jelínek), Šindelář, Kříž -Blažejovský, Heinzel - Lupač, Karel(59.Rybín) Kodýtek(24.Novotný/68.Egrt) - Honzíček(40.Mucha) .

Lavička - Mucha, Egrt, Baraník, Novotný, Jelínek, Rybín, Hájek


20.3.2016

19.3.2016 - 15.kolo Liga MD
FK ADMIRA PRAHA - FK SLAVOJ VYŠEHRAD
1 : 0 (0:0)

Branky : 55.min. Šindelář (a.Heinzel)

Sestava Vyšehrad :
Štika(C),Gabriel, Čermák, Jireček, Ratner(77.Toman J.), Vilímek, Souček(71.Kulifaj), Siruček(40.Novák), Toman O., Škurek, Hňup.
Lavička - Bajkai, Mužík, Toman J., Kulifaj, Novák.

Sestava Admira :
Zima - Grozdanič(40.Mucha), Čížek(C), Šindelář(80.Farkaš), Kříž - Blažejovský(79.Baraník), Heinzel - Lupač(71.Egrt), Karel, Kodýtek(53.Novotný) - Honzíček(65.Rybín) .
Lavička - Mucha, Egrt, Baraník, Farkaš, Novotný, Rybín, Šanda


9.11.2015

7.11.2015 - 1.kolo Liga MD
FK ADMIRA PRAHA - FAŠV VARNSDORF
3 : 1 (2:0)

Branky : 20., Jelínek, 27., Lupač, 68.min. Baraník - 41. min. Dinžík


Sestava Varnsdorf :

Burda, Ryšavý, Zabilka, Práchenský(C), Musílek(40.Jirásek), Holubek, Lisý, Štěpánek(40.Křivohlavý), Dinžík, Šindelář(59.Son Nguyen), Vyčítal(40.Rusín).

Lavička - Son Nguyen, Jirásek, Křivohlavý, Rusín, Palme, Vaňák.


Sestava Admira :

Hájek - Kratochvíl, Mucha, Čížek(C), Kodýtek - Heinzel, Blažejovský(49.Farkaš) - Lupač(63.Novotný), Karel(72.Egrt), Honzíček(59.Baraník) - Jelínek(54.Šindelář).

Lavička - Egrt, Rabinský, Baraník, Farkaš, Šindelář, Novotný, Rybín .


2.11.2015

1.11.2015 - 13.kolo Liga MD
SK KLADNO - FK ADMIRA PRAHA
4 : 1 (4:0)

Branky : 1., Kubů, 5., Procházka, 17., Kubů, 30.min. Holub - 80. min. Farkaš

Rohy: 5 - 2

Střely na branku: 12 - 4

Střely mino branku: 6 - 4

Fauly: 13 - 9

Ofside: 4 - 7


Sestava Kladno :

Řehák, Haifler, Kubů, Kalousek, Hudousek(66.Abrhám), Čech(51.Sekanina), Procházka(C), Holub(58.Šulc), Kopačinský, Michalec, Richter.

Lavička - Šulc, Sekanina, Abrhám, Kárník, Vokoun.


Sestava Admira :

Hájek - Kratochvíl, Mucha, Šindelář(23.Baraník), Kodýtek - Heinzel(C)(72.Rabinský), Blažejovský - Lupač(58.Honzíček), Karel, Novotný(50.Egrt) - Jelínek(56.Farkaš).

Lavička - Zima, Egrt, Rabinský, Honzíček, Baraník, Farkaš .


26.10.2015

24.10.2015 - 12.kolo Liga MD
FK ADMIRA PRAHA - SK BENEŠOV 0 : 0 (0:0) na penalty 3:5

Penalty za Admiru : Jelínek, Kratochvíl, Čížek proměnili (Mucha ne)

Penalty za Benešov : Rataj, Zoubek, Vondrák, Horák, Srb proměnili


Sestava Benešov :

Plocek, Zahradníček(79.Rataj), Kořínek, Tůma(67.Kuželka), Popelka(76.Horák), Baariev(78.Kabíček), Hampl, Vilímek, Vondrák(C), Srb, Pazdera(36.Horák).

Lavička - Kuželka, Rataj, Horák, Zoubek, Kabíček, Malík.


Sestava Admira :

Zima - Kratochvíl, Mucha, Čížek(C), Kodýtek - Blažejovský(66.Baraník), Heinzel - Egrt(33.Novotný), Karel, Lupač(74.Rybín) - Šindelář(53.Jelínek).

Lavička - Baraník, Novotný, Jelínek, Rybín, Hájek.


19.10.2015

18.10.2015 - 11.kolo Liga MD

FC PÍSEK - FK ADMIRA PRAHA
0 : 1 (0:0)

Branka : 43. min. Čížek


Sestava Písek :

Váverka, Václavík(C), Kulík, Němeček(41.Žurek), Staněk, Hrala(41.Viták), Votava, Říha(52.Řežábek), Sigmund(60.Fürbach), Dan, Stráský(50.Petřík).

Lavička - Žurek, Fürbach, Petřík, Viták, Řežábek, Štiak.


Sestava Admira :

Zima - Kratochvíl(78.Rabinský), Mucha, Čížek(C), Kodýtek - Blažejovský(69.Želízko), Heinzel - Lupač(69.Rybín), Karel, Egrt(50.Baraník) - Šindelář(60.Jelínek) .

Lavička - Rabinský, Želízko, Baraník, Jelínek, Rybín, Hájek .


12.10.2015

10.10.2015 - 10.kolo Liga MD

FK ADMIRA PRAHA - FK BANÍK MOST 1909 0 : 0 (0:0) na penalty 5:3

Penalty za Admiru : Mucha, Lupač, Kratochvíl, Čížek, Heinzel proměnili

Penalty za Most : Tesař, Rusó, Rubeš proměnili (Vaněk ne)


Sestava Most :

Hodina, Blaško(53.Tesař), Drobný, Rubeš(C), Longauer(48.Gábor/66.Pöschl), Rusó, Šedivý J., Šedivý L., Duong, Klíma, Vaněk.

Lavička - Wälzer, Tesař, Pöschl, Gabčo, Gabor,Cafourek.


Sestava Admira :

Zima - Kratochvíl, Mucha, Čížek(C), Kodýtek - Blažejovský(70.Farkaš), Heinzel - Egrt(43.Baraník), Karel, Lupač - Šindelář(66.Novotný).

Lavička - Rabinský, Želízko, Baraník, Farkaš, Novotný, Rybín, Hájek.


3.10.2015

3.10.2015 - 9.kolo Liga MD
FK METEOR PRAHA VIII - FK ADMIRA PRAHA
3 : 0 (1:0)

Branky : 22., Krob, 66., Vetešník, 75.min. Vetešník


Sestava Meteor :

Mareš, Kubík, Hrnčíř, Gregor O.(67.Ješko), Beneš(75.Arnošt), Přibyl, Krob, Šimeček, Vetešník(C), Mírek(77.Jeníček), Šebek.

Lavička - Jeníček, Arnošt, Šusta, Ješko, Lončák.


Sestava Admira :

Hájek - Kratochvíl, Mucha, Čížek(C), Kodýtek - Blažejovský(71.Farkaš), Heinzel - Novotný, Lupač(60.Karel), Egrt(69.Rybín) - Šindelář(60.Jelínek).

Lavička - Zima, Rabinský, Karel, Baraník, Farkaš, Jelínek,Rybín .


29.9.2015

26.9.2015. - 8.kolo Liga MD
FK ADMIRA PRAHA - FK KOLÍN,a.s.
1 : 5 (1:3)


Branka : 24.min. Šindelář - 7., Rosendorf, 13., Uher, 22., Salva, 62., Ceral, 76.min.(p) Foršt


Sestava Kolín :

Dejmek, Exner(C), Bukač, Nekolný, Uher(56.Matějka), Mužík(74.Foršt), Novák, Ceral(69.Vojtíšek), Salva(71.Richter), Novák, Rosendorf.

Lavička - Karban, Foršt, Matějka, Richter, Vojtíšek.


Sestava Admira :

Hájek - Rybín(14.Baraník/54.Jelínek), Mucha, Čížek(C), Farkaš(23.Rabinský) - Heinzel - Lupač, Karel, Blažejovský, Egrt(50.Novotný) - Honzíček(21.Šindelář).

Lavička - Rabinský, Baraník, Šindelář, Novotný, Jelínek.


20.9.2015

19.9.2015 - 7.kolo Liga MD
FK MOTORLET PRAHA s.r.o - FK ADMIRA PRAHA
4 : 1 (2:0)

Branky : 29., Rambousek, 31., Palečko, 50., Sloup, 64.min. Dvořák - 51. min. Honzíček

Rohy: 1 - 8

Střely na branku: 7 - 3

Střely mino branku: 5 - 7

Fauly: 11 - 8

Ofside: 2 - 5


Sestava Motorlet :

Novosad, Bedrna(C), Sedláček(68.Rada), Hůlka(62.Horák), Rambousek(76.Fehrens), Sloup, Palečko, Moser(78.Bažant), Kordač, Dvořák(72.Jíra) Múller.

Lavička - Bažant, Fehrens, jíra, Rada, Horák, Mítinko.


Sestava Admira :

Zima - Rybín(52.Baraník), Šindelář, Čížek(C), Kodýtek - Heinzel - Lupač(65.Blažejovský), Karel(67.Želízko), Farkaš(47.Jelínek), Novotný(40.Egrt) - Honzíček(58.Mucha).

Lavička - Mucha, Egrt, Blažejovský, Želízko, Baraník, Jelínek, Hájek .


17.9.2015

16.9.2015 - 6.kolo Liga MD
FK ADMIRA PRAHA - FK ÚSTÍ NAD LABEM, a.s.
0 : 0 (0:0) na penalty 3:1

Branky :

Penalty za Admiru : Mucha,Heinzel,Novotný proměnili (Čížek,Kodýtek ne)

Penalty za Ústí : Šimurda proměnil (Hudec,Vít,Husák ne)


Rohy: 4 - 6

Střely na branku: 2 - 6

Střely mino branku: 3 - 4

Fauly: 13 - 13

Ofside: 2 - 2


Sestava Ústí :

Homolka, Tipan, Husák, Šupík, Šich(29.Dušek), Ridl, Šimurda(C), Aubrecht, Řezníček(26.Molek/59.Král), Řehák(69.Hudec), Vít.

Lavička - Král, Molek, Dušek, Hudec, Mrázek.


Sestava Admira :

Zima - Rybín(23.Baraník), Mucha, Šindelář(40.Želízko), Kodýtek - Lupač(23.Novotný), Čížek, Heinzel, Kratochvíl(57.Farkaš) - Jelínek(40.Karel), Honzíček(57.Egrt).

Lavička - Egrt, Želízko, Karel, Baraník, Farkaš, Novotný, Hájek


7.9.2015

5. 9. 2015 - 5. kolo Liga MD
FK ADMIRA PRAHA - FC MAS TÁBORSKO 0 : 1 (0:0)

Branka: 50. min. Kubec

Rohy: 3 - 6

Střely na branku: 2 - 6

Střely mino branku: 4 - 6

Fauly: 16 - 8

Ofside: 0 - 2


Sestava Táborsko :

Matoušek - Hofbauer, Postřihač (66.Hrubý), Kubec (79.Kocour), Anděl, Dvořák, Větrovský (71.Radosta), Mikulaštík, Císař, Švec (76.Bláha), Kolář.

Lavička - Bláha, Hrubý, Kocour, Radosta, Panský, Zadražil .


Sestava Admira :

Hájek - Rybín, Mucha, Čížek (C), Kodýtek – Heinzel (65.Šindelář) – Novotný (62.Baraník), Želízko (44.Farkaš), Blažejovský (19.Karel), Lupač (54.Jelínek) – Honzíček (70.Rabinský).

Lavička - Zima, Rabinský, Karel, Baraník, Farkaš, Šindelář, Jelínek.


31.8.2015

29.8.2015 - 4.kolo Liga MD
FK VIKTORIA ŽIŽKOV a.s. - FK ADMIRA PRAHA 3 : 1 (2:1)

Branky : 13. Manhart , 19. Melnikau, 72. Obermajer - 15. min. (p) Mucha

Sestava Žižkov : Dlabola, Grozdanič, Kaisler, Krivosheev, Obermajer(C), Pollák, Zima(60.Pillmann T.), Manhart(52.Zavřel)(80.Chudomel), Klouček(75.Kareš), Melnikau(79.Hradil), Pillmann L. .

Lavička: Hradil, Kubr, Chudomel, Zavřel, Kareš, Pillmann T., Hofman.


Sestava Admira : Hájek – Baraník (22. Rybín), Mucha, Čížek (C), Kratochvíl – Heinzel (52. Farkaš) – Lupač (67. Jelínek), Blažejovský, Želízko (27. Karel), Novotný – Honzíček (65.Rabinský).

Lavička: Zima, Rabinský, Karel, Farkaš, Jelínek, Rybín.


26.8.2015

22.8.2015 - 3.kolo Liga MD
FK ADMIRA PRAHA - MFK CHRUDIM
2 : 2 (0:2) na penalty 3:5

Branky : 52., 77.min. Honzíček - 27., Doležal(p.) 37.min. Janyš

Penalty za Admiru : Mucha,Kratochvíl,Čížek proměnili (Novotný, Jelínek ne)


Sestava Chrudim :

Krčil, Rampotl, Švec, Friček, Unger, Myška(58.Klenor), Doležal(C), Rožek(60.Zikmunda), Pecina(63.Hellinger), Klika, Janyš(77.Balog).

Lavička - Klenor, Zikmunda, Balog, Hellinger, Zahradník.


Sestava Admira :

Zima - Baraník(47.Rybín), Mucha, Čížek(C), Kratochvíl - Kodýdek(40.Farkaš) - Novotný, Želízko(40.Šindelář), Blažejovský, Heinzel(23.Karel)(47.Jelínek) - Honzíček.

Lavička - Rabinský, Karel, Farkaš, Šindelář, Jelínek, Rybín, Hájek


18.8.2015

15.8.2015 - 2.kolo Liga MD
FK SLAVOJ VYŠEHRAD - FK ADMIRA PRAHA
2 : 0 (2:0)

Branky : 5., Niederle, 27.min. Jirůšek


Sestava Vyšehrad :

Štika(C), Novák, Niederle, Jireček, Gabriel, Janouch, Čermák, Jirůšek, Toman, Škurek, Ratner.

Lavička - Mužík, Uher, Preissller, Alshinbaev, Bačovský, Hňup.


Sestava Admira :

Zima - Rybín(40. Šindelář)(60.Rabinský), Čížek(C), Mucha, Kratochvíl - Kodýtek - Lupač(40.Honzíček), Blažejovský, Želízko, Farkaš(25.Baraník) - Novotný.

Lavička - Rabinský, Honzíček, Baraník, Šindelář, Hájek