Partner neprofesionálního fotbalu
fortuna.gif, 1,1kB

logo PT.jpg, 13kB

DISdata.jpg, 14kB

DSC03926.JPG, 23kB

Michal Jalovec šedesátníkem!
Věrný admirák, fotograf klubu, řidič autobusu při utkáních venku a občas zastupující hlasatel, se v minulých dnech dožil ve zdraví a dobré náladě šedesátky. Tu oslavil na stadionu Admiry v restauraci s kytarou v ruce a s písní na rtech (na snímku vlevo).
Michale, hodně zdraví, vše dobré a zůstaň takový, jak tě známe!
Admiráci

Sirius.jpg, 6,7kB

Správa firemních sítí a serverů. Opravy a prodej notebooků a PC. Společnost Sirius Computers zajišťuje pro FK Admira Praha výpočetní techniku a její údržbu.

certina.jpg, 2,8kB

Praha_logo.gif, 16kB


Program 12.6. – 18.6.2017, (PDF) NarozeninyV červnu 2017 blahopřejeme

5.8.2018

Admira vysoko v Alpách

Alpy, Rakousko, kraj Kaprun - Zell Am See. Pan Radek Machata, příznivec Admiry (jeho syn Martin kdysi za Admiru hrával a střílel góly), vystoupal v Alpách hodně vysoko, a to v tričku našeho klubu! Dokumentují to dvě zaslané fotografie.
Sám pan Machata nám k tomu napsal: "Jedna fotka je přehrada Mooserboden, výška hladiny 2.000 m.n.m., druhá cesta na Grossglockner, foceno okolo 2.400 m.n.m., ale to tričko bylo až na Kitzsteinhornu, 3.029 m.n.m. Na fotkách mám přes něj mikinu. Snad to Admiře pomůže."
Tedy věřme, že opravdu pomůže... :-)

M. Jalovec

11.jpg, 47kB
22.jpg, 56kB
*Předkolo MOL Cupu se nám vydařilo, postupujeme

*Olympie Březová – Admira 0:4

*Ve středu 15. srpna hostíme třetiligový Králův Dvůr


1.8.2018

*Vydařená příprava: Admira - Meteor VIII 3:0

*Trenér Admiry Peřina: Spokojenost, jen gólů jsme měli dát víc

*Trenér Meteoru Tichai: Od 15. minuty byla Admira ve všem lepší


29.7.2018

*Sobotní příprava: plichta a prohra

*Štěchovice - Admira A 1:1

*Újezd Praha 4 - Admira B 2:0

*V úterý v 18:30 přivítá A-tým na Admiře Meteor

Čtěte v příslušných sekcích


26.7.2018

*Výhra nad Českým Brodem 2:1

*Velmi dobrá příprava, říká trenér Peřina

Více v sekci A-mužstva


21.7.2018

Za rok bude mít ČFL dvě skupiny po 16 týmech

"Za rok se bude hrát ČFL skutečně ve dvou skupinách po šestnácti účastnících," potvrdil informaci sekretář FK Admira Jaroslav Moudrý.
Jaký je důvod této zásadní změny? Letos se naposledy bude hrát samostatná liga juniorů. Juniorky českých prvoligových klubů (Slavia, Plzeň, Sparta, Dukla, Bohemka, Příbram, Boleslav, Teplice, Liberec, Jablonec) budou od sezóny 2019/2020 zařazeny právě do ČFL.
Z té na jaře 2019 sestoupí pouze poslední mužstvo tabulky.
Vyjdeme-li z letošního modelu, do ČFL by sestoupil jeden český tým z Národní fotbalové ligy. Vítěz ČFL naopak postoupí nahoru. Bez jednoho, posledního sestupujícího zbude v ČFL 17 mužstev.
K nim přibude 10 prvoligových juniorek. Je otázkou, zda budou vystupovat pod názvem např. Slavia junioři, nebo Slavia B. To je tedy 27 mužstev.
Na celkový počet 32 (2 x 16) účastníků by ČFL doplnili tři vítězové divizních skupin A, B, C + dva nejlepší z 2. míst v divizích.
Do jednotlivých skupin ČFL by měly být týmy rozděleny podle územní příslušnosti, podobně jako je tomu v divizních skupinách.

Budoucnost juniorek: Ještě není jasno...

Historicky poslední ročník Juniorské ligy startuje již tento víkend. Zúčastní se jí i juniorka Dynama České Budějovice. Zatímco v minulých sezonách se hrálo v Juniorské lize hlavně o prestiž, v letošní sezoně budou mít týmy přeci jen o něco vyšší motivaci. „Zatím to vypadá, že týmy do desátého místa budou mít možnost hrát v příští sezoně ČFL, a to je právě náš cíl. Budeme chtít hrát tak, abychom v následující sezoně mohli hrát třetí ligu,“ řekl trenér juniorů Dynama Jaromír Plocek pro web www.jihoceskyfotbal.cz.
Nová informace? Jak rozhodne řídící komise FAČR? Počkáme a uvidíme...

-api-*Ještěže je to jen příprava...

*Loko Vltavín - Admira A 8:1

*SK Slaný - Admira B 7:2

Více v jednotlivých sekcích


16.7.2018

*Na turnaji v Dobrovízi 3. místo

*Bez devíti hráčů základu těsná prohra s Hořovickem

*Zápas se Střešovicemi se snad ani neměl hrát

*Hodnocení trenéra Františka Peřiny v sekci A-týmu


13.7.2018

Admira zahájila přípravu v úterý 10.7. v domácím areálu

Pod vedením trenérů Františka Peřiny a Pavla Máje začalo přípravu A i B mužstvo dohromady. Chtěli bychom rozšířit realizační tým minimálně o jednoho asistenta.
Změny: jisté jsou zatím pouze odchody Hrona, Strachoty (zpět Pardubice) a potěšující návrat Kureka z Německa.
Mezinárodní fotbalová akademie FC Liverpool

Místo konání kempu: FK Admira Praha


Program kempu 16.-18.7.2018

9:30 hod - přivítání na kempu a představení programu Akademie FC Liverpool

10:00 hod. - dopolední tréninková jednotka - část 1

11:15 hod. - svačina (bude k dispozici)

11:30 hod. – dopolední tréninková jednotka – část 2

12:30 hod. - čas na oběd.
Nezapomeňte si přinést svoje jídlo a pití, případně je možné využít restauraci v areálu.

13:15 hod – odpolední tréninková jednotka

15:00 hod - vyhodnocení dne a konec tréninku
Program kempu bude stejný každý den, jenom poslední den bude už od 14:30 hod. probíhat vyhodnocení celého kempu a slavnostní zakončení.


Nezapomeňte si vzít s sebou:

tréninkové oblečení (raději i náhradní, kdyby náhodou pršelo), láhev s pitím, kopačky, chrániče, brankáři rukavice


Další informace naleznete na domovské stránce nebo na adrese
post@liverpoolfootballschool.com

Těšíme se na vás!

Mezinárodní fotbalová akademie FC Liverpool
Oficiální partner pro mezinárodní fotbalovou akademii v Liverpoolu v Evropě
Tel .:
+420 603 250 342 (Česká republika)
Rozpis přípravných utkání najdete v příslušných sekcích A-týmu a B-týmu

10.7.2018

Turnaj v Dobrovízi

Sobota 14. 7.

Program zápasů:

10:00 FC Přední Kopanina - SK Střešovice1911

11:45 FK Admira Praha - FK Hořovicko

14:30 zápas o 3.místo

16:15 zápas o 1.místo

17:45 slavnostní ukončení turnaje


7.7.2018

MOL Cup - pojedeme do Březové na Sokolovsku

Předkolo se hraje 5. 8. 2018 v 17 hodin. Přivítá nás Olympie Březová, účastník Divize B. Admira v případě postupu přes Březovou bude hostit doma účastníka ČFL FK Králův Dvůr.


2.7.2018

Admirák mezi hrochy a slony

Michala Jalovce zná spousta admiráků. Už léta na Admiře funguje jako fotoreportér, příležitostný hlasatel, zastupující redaktor webu či řidič autobusu při cestách fotbalistů mimo Prahu. Řídit autobus je jeho profese. Jezdí z Prahy přes Písek, České Budějovice do Českého Krumlova a zase zpátky.

Teď v létě ho můžeme potkat v pražské ZOO. A zase za volantem! Řídí v rámci brigády návštěvnický vláček. Na klubový web o tom napsal těchto pár letních řádek.

„S vláčkem začínám u pavilonu hrochů při severním vchodu do pražské zoo. Projíždím okolo antilop k údolí slonů, po levé ruce pobíhá hyena. Za zatáčkou směrem k soše Radegasta míjím vlky, posléze točím vpravo okolo stáda koní Převalského a u horní konečné lanovky pokračuji k velbloudům a bizonům. Vlevo mám krásný výhled na Prahu. Po zastávce u Obory - bývala tam rozhledna, sežral ji bohužel kůrovec, museli ji rozebrat - jedu jinou cestou zpět. A to kolem zubrů a praturů, opět se zdravím s koňmi Převalského, mají malé hříbě. Blížím se ke klokanům a vpravo mávám na kasuáry přilbové ("pštrosi" s hlavou jak pankáč). A to už mě vítá smečka prérijních psů se třemi štěňaty. Kroutím volant doleva a zdravím se s vydrami. No a už začínám brzdit u pavilonu »Afrika zblízka«, kde sídlí mimo jiné pavouci, dříve to býval pavilon malých šelem. Pak už zastavuji na svém štaflu, těsně před pavilonem hrochů. Krásná projížďka v horní části pražské ZOO končí.

Tak to je moje relaxační brigáda, která mi snad vydrží až do podzimu. Myš“

P.S. Barevná shoda mých vozítek je opravdu, ale opravdu čistě náhodná ;-)

IMG_9225.JPG, 94kB
IMG_20170529_115909.jpg, 104kB


1.7.2018

Gratulace: Náš Lupas v přeborové TOP 11!

Jakub Lupínek, kapitán našeho úspěšného B-týmu v Pražská teplárenská přeboru, na Admiře známý jako Lupas, se svými stabilními a spolehlivými výkony propracoval do TOP 11 sezóny 2017/2018. Zaslouženě! Kdyby se uděloval titul „admirácký srdcař“, je dost takových, kteří by hlasovali právě pro usměvavého Jakuba. Pro klubový web zodpověděl Lupas několik otázek.

*Jakube, jsi v Admiře už od mládežnických časů, ale tvoje fotbalové začátky jsou spojeny s Viktorkou 8, která už dnes neexistuje. V kolika letech jsi přišel do Admiry? A proč právě do našeho klubu?

„Abych řekl pravdu, je to už nějaký pátek, takže mi mohlo být 14, 15 let? Viktorka 8 sídlící na Hovorčovické skončila a my jsme měli možnost odejít do Admiry, která byla vlastně kousek. Takže jsem ani nepřemýšlel, že bych šel do jiného klubu.“

*Bylo vás tehdy víc... Kdo ještě?

„Nejspíš si nevzpomenu na všechna jména, protože nás bylo víc, ale vybavuju si Lukáše Beníška, Dominika a Lukáše Němce, Michala Másílka a určitě mnoho dalších. Jelikož je to pár let zpátky, už se opravdu nepamatuji na všechny.“

*Jaká je tvoje profese a kolik času můžeš týdně věnovat fotbalu?

„Pracuji jako osobní trenér ve fitku ve Vršovicích. Snažím se chodit dvakrát týdně na trénink a o víkendu je zápas. Už nebydlím na Ládví, ale na Libuši, takže občas je to časově náročné, vše skloubit dohromady. Ale snažím se, abych alespoň ty dva tréninky zvládl.“

*S kým si na hřišti nejlépe rozumíš?

V kabině si nejvíc rozumím se Šindym (Daniel Šindelář) a Benym (Lukáš Beníšek), protože jsme spolu v béčku už nějaký čas a patříme už asi k nejstarším, kromě "aktivního hráče" Pavla Máje, asistenta trenéra. Na hřišti už se to nedá moc popsat a ani nemohu říct jednoho hráče. Každý vyniká v něčem jiném, proto nemohu určit konkrétní jméno.“ (úsměv)

*Béčko, jehož jsi kapitánem, dělalo zejména na jaře admirákům dost radosti. Které týmy vám daly nejvíc zabrat?

„Každý zápas je jiný a záleží samozřejmě na tom, jestli se jedná o podzimní, nebo o jarní část sezony. Také nemohu přesně určit tým, který nám dal zabrat nejvíce. Některé zápasy jsme měli výpadky, kdy jsme po dobrém začátku usnuli do konce poločasu a druhý poločas jsme dohráli s odřenýma ušima. A nezáleželo na tom, jestli hraje tým o první nebo o poslední místo. V situaci, kdy hrál každý tým o udržení, protože padala čtyři mužstva, nám dal zabrat skoro každý zápas.“

*Jaká je v béčku vlastně parta?

„Béčko prošlo změnou. Někteří hráči přišli, někteří odešli. Vlastně se vše dávalo dohromady a chtělo to čas. Teď můžu říct, že si to opravdu sedlo, a myslím, že se to projevilo i v tabulce. Každopádně k tomu přispěli i kluci z áčka, kteří nám chodili pomáhat a hráli na sto procent (za to jim osobně děkuji). Takže vznikla parta spojená z A a B-týmu, která prostě šlapala, a bylo to znát.“ (úsměv)

*Letošní třetí místo v pražském přeboru a k tomu zařazení do TOP 11 této soutěže je asi tvým dosavadním vrcholem kariéry. Co bys k tomu řekl?

„TOP 11 samozřejmě těší. Toto hodnocení hodně ovlivňuje, když trenér zvolí jednoho z nás za Hráče utkání. V některých zápasech bych určitě zvolil někoho jiného, víc hráčů nebo i celý tým. Každý dá do zápasu něco, co rozhodne. Takže bych to nebral jen jako svůj úspěch, ale úspěch všech, kteří tuto část sezony absolvovali.“ (znovu úsměv)

*A jak vidíš svoje další působení v Admiře?

„Já jsem na Admiře spokojený. Vlastně kromě Meteoru, kde jsem začínal, a krátkého působení na Viktorii 8 jsem nebyl v jiném klubu. Teď začnu přípravu, jako každý půl rok, a pokud nedostanu vyhazov, tak žádný odchod zatím neplánuji.“

Za admiráky poblahopřál a za rozhovor poděkoval Aleš Pivoda
Foto: www.fotbalpraha. cz/Pavel Jiřík st.

Lupinek1.jpg, 51kB
Jakub Lupínek v obklíčení tří modrých hráčů Královic


23.6.2018

Týmy Divize A - ročník 2018/19

1.) SK KLATOVY 1898

2.) FK ADMIRA PRAHA

3.) FK HOŘOVICKO

4.) FK Jinřichův Hradec 1910

5.) Český lev-Union Beroun

6.) FK Spartak Soběslav

7.) MFK Dobříš

8.) Fotbalový klub Tachov

9.) TJ TATRAN SEDLČANY

10.) FC VIKTORIA Mariánské Lázně

11.) SK Rakovník

12.) SK SENCO Doubravka

13.) TJ Sokol Čížová

14.) Tělovýchovná jednota Přeštice

15.) SK Aritma Praha

16.) FC MAS Táborsko

V tabulce Divize skupiny A došlo k několika změnám na postech č. 4., 6., a 16., týmy ze západu Čech a západopražské Zbuzany nahradily týmy z jihočeského kraje.

První utkání na domácí půdě bude sehráno v neděli 12.8.2018 tradičně od 10:15 hod. a naším soupeřem bude SK Aritma Praha.


22.6.2018

Na otázky tiskového mluvčího, pana Pivody, odpovídá sekretář klubu, pan Jaroslav Moudrý.

Divizní A-tým se po vcelku obstojném podzimu musel na jaře zachraňovat v předposledním kole remízou na trávníku Vysokého Mýta. Kde byla příčina poklesu formy a slabších jarních výsledků? A kdy bude jasno o obsazení postu trenérů A-týmu a B-týmu pro nový ročník soutěží?

Samozřejmě, spokojenost s výkonností Á-týmu nebyla a zachraňovat se v 15. kole bylo určitě na hraně.
V důsledku překotných změn, se vedení klubu rozhodlo, že nechá oba týmy pod vedením trenéra Franty Peřiny. Asistovat budou Pavel Máj a Petr Mašek.
V této přípravové fázi se ještě bude jednat o doplnění realizačního týmu.

Béčko obsadilo po mizerném začátku Pražská teplárenská přeboru nakonec znamenité třetí místo. Lze čekat, že se někteří hráči úspěšné rezervy na podzim objeví v divizním A-týmu?

Spokojenost s výsledky B- týmu je díky trenérovi Frantovi Peřinovi a jeho asistentovi Pavlovi Májovi veliká. Je předpoklad, že dva – tři hráči půjdou do přípravy s Áčkem.

Jak vedení klubu hodnotí letošní působení admiráckých dorostenců a žáků v republikových soutěžích?

Úspěchem je záchrana mužstev v soutěžích dorostu a u žáků je velká spokojenost díky práci šéftrenéra SPSM Standy Krejčíka, který od příští sezony přebírá šéftrenérskou funkci celé mládeže FK Admira Praha.

Kdy začne přípravné období pro naše týmy dospělých a kdy pro týmy mládeže?

Týmy A a B začínají přípravu 10. 7.
Týmy U – dorost 16. 7.
Ostatní týmy v srpnu 2018


17.6.2018

* V Divizi C končíme na 12. místě

* Střeleckou prémii bere Mošna

* Béčko obsadilo v přeboru 3. příčku

* Starší dorostenci U19 se udrželi v České lize

Podrobnosti v příslušných sekcích


10.6.2018

Celkový stav tipovačky

Po 29. kole

Výsledek Vysoké Mýto - Admira 0:0 netipoval nikdo hrosik007 a Bernys tipovali aspoň 3 jiné remízy. Osm tipérů předpovídalo jinou plichtu v jednom ze svých tří tipů.

Nick Body
Alios 32
Yetti 25
hrosik007 24
Fany 22
Pan Josef 22
Ivkozul 21
HanS 21
jalha 20
Ilvo 19
Jitka Borovská 18
Tě.kej hákes 17
Máslo 15
Doktor72 13
Bernys 12
Romario 11
motormys 11
KADY 10
mygymauz 3

Děkujeme všem zúčastněným a sponzorům a gratulujeme výhercům.

8.6.2018

TIPOVAČKA KONČÍ! Poslední tipy:
Vysoké Mýto - Admira

Poslední zápas, který budeme letos na jaře tipovat, je utkání Vysoké Mýto - Admira. Hraje se v sobotu od 17.00, tak.e do 16.59 toho dne posílejte tipy na adresy vondrajdailona@centrum.cz nebo jalmich@seznam.cz.

Celkový stav tipovačky
Po dohrávce 28. kola
Nick Body
Alios 31
Yetti 24
hrosik007 21
Fany 21
Pan Josef 21
Ivkozul 20
HanS 20
jalha 19
Ilvo 18
Tě.kej hakes 17
Jitka Borovská 17
Máslo 15
Doktor72 13
Romario 11
motormys 11
KADY 10
Bernys 9
mygymauz 3

4.6.2018

*Domácí výprask od Vykáně 1:4

*Aktuálně nám hrozí sestup do přeboru!

*Béčko vyhrálo nad Újezdem nad Lesy 2:0

*V tabulce už je třetí!

*U19 prohrála na Bohemce B 1:2

*S výkonem ale byl trenér spokojen

Čtěte v příslušných sekcích


30.5.2018

pozvVykan.jpg, 39kB Výkop: 10.15 hodin


POZOR! FK Admira B - FK Újezd nad Lesy, utkání Pra.ského přeboru se hraje v neděli 3. června od 14.00 na stadionu! Přijďte na?e úspě?né béčko povzbudit!
Vyjádření FK Admira Praha k nezařazení na?í .ákovské kategorie do středisek mláde.e (SpSM)

Před několika dny rozhodl Tribunál talentované mláde.e FAČR, .e na?emu klubu neudělí statut SpSM, a upřednostnil na roky 2018/20 před námi klub FC Háje-Ji.ní Město.

Ná? klub, který má ve fotbalovém světě u. určité jméno, byl doposud dr.itelem obou licencí jak SCM, tak i SpSM. Díky tomu jsme měli profesionální trenéry v obou střediscích a klubu se tak dařilo vytvořit dobrý a perspektivní systém ve výchově mladých nadějných fotbalistů, co. se kladně projevuje i na výsledcích v daných soutě.ích. Rozhodnutím Tribunálu talentované mláde.e FAČR nám v?ak byla tato střediska na období roku 2018-20 odebrána. Kdy. systém středisek byl před několika roky FAČR zaveden, měly mo.nost se o střediska přihlásit jen kluby, kde dospělí hrají nejméně soutě.e ŘKČ. V následujících letech v?ak tato povinnost v tichosti odpadla, kdy. středisko dostal i pra.ský klub Tempo Praha, který nikdy soutě.e ŘKČ nehrál. V leto?ních podmínkách byla mo.nost po.ádat o SCM pouze u klubů hrajících profesionální soutě.e. Naopak pro získání SpSM byl letos zřejmě důle.itým faktorem počet registrovaných .áků. V porovnání s provinčním klubem FC Háje Ji.ní Město z.s., který byl upřednostněn vůči na?emu klubu, to v daném případě bylo v rozdílu 24 .áků !!! Nechápeme, jak klub FC Háje mů.e dostat přednost, kdy. je bez travnatého hři?tě a vlastní pouze 1 UMT stáří cca 10 let, oproti na?im podmínkám, kde vyu.íváme 2 travnatá hři?tě a UMT stáří 2 roky a stav areálu má takové parametry, .e se v něm odehrávají i mezistátní utkání mláde.e, která pořádá FAČR. Po osobní náv?těvě stadionu FC Háje-Ji.ní Město z.s. je mo.no konstatovat, .e vý?e uvedená utkání by tam asi uspořádat ne?lo! Nebo je to tím, .e jejich zástupce pan Otmar Mansour je členem komise mláde.e FAČR? Ná? klub platí členství poctivě pouze za členy, kteří jsou aktivní, nebo? dle regulí FAČR odevzdané peníze na FAČR zpět nedostává, na rozdíl od klubů hrajících ni.?í krajské a okresní soutě.e, kde se jim vydané finanční prostředky z členství vrací i s příplatkem. Proč by nenavy?ovaly základnu i fiktivními hráči, kdy. ty peníze dostanou zpět i s příplatkem. A na to teď ná? klub doplácí! Kam mizí děti z FC Háje, kdy. tento klub má jen jedno dru.stvo mlad?ího dorostu a star?í dorost museli z probíhající soutě.e odhlásit pro nedostatek hráčů??

Ná? klub se mů.e py?nit tím, .e má na úrovni celostátních soutě.í ŘKČ 8 dru.stev mláde.e a 1 dru.stvo dospělých, co. stojí nemalé finanční prostředky, včetně nákladů na dopravu. Proč nemá .ádný klub dospělých z Přeboru Prahy, na?í tramvajové ligy, chu? postoupit do soutě.e ŘKČ? Aby při?el o příspěvky z FAČR a byl zařazen do nejméně oblíbené divizní skupiny C a musel shánět prostředky na dopravu? Není to jeden z podstatných důvodů jejich nezájmu? Ná? klub, ani. by měl výrazného sponzora, musí tyto prostředky sehnat, proto.e chce reprezentovat a ne si hrát na mno.ství zaregistrovaných .áků. Chápeme, .e nábor je důle.itý, ale v mláde.i se musí vychovávat i touha po vítězství.

Proto.e rozhodnutí tribunálu je konečné bez mo.nosti odvolání, obrátil se ná? klub o pomoc ve věci zaji?tění finančních prostředků pro trenéry na PFS a zároveň hledá i dal?í mo.nosti. Nezařazení do střediska by nemělo mít vliv na účast dru.stev v současných soutě.ích. Dáváme v?em hráčům, trenérům i rodičům včetně na?ich příznivců na vědomí, .e zachováme strukturu soutě.í ve v?ech kategorií jako v současné době, od ?količky, kategorií U-8 a. U-19 i do dal?ího období. Mů.eme se pochlubit, .e v současné době máme v dru.stev dospělých 8 hráčů ve věku 18 - 21 let!!! Musíme upozornit i na skutečnost, .e FAČR nám k dne?nímu dni ji. dlu.í za výplaty trenérů středisek dotaci za 5 měsíců, cca 400 tisíc Kč, které jsme museli zajistit zatím z vlastních prostředků!!!!

Rozhodně se nechceme vzdát současné dobré úrovně na?ich mláde.nických dru.stev, chceme pokračovat ve stejné intenzitě i nadále, aby mláde. v Kobylisích byla na?í chloubou, udr.ela si stávající úroveň a dobře reprezentovala ná? klub. Abychom nemuseli shánět posily odjinud, ale dokázali doplňovat dru.stva dospělých z vlastních odchovanců, případně jim dát příle.itost hrát ve vy??ích soutě.ích.

Výkonný výbor FK Admira Praha z.s.


27.5.2018

*V ?ivanicích jsme na lídra Divize C nestačili

*Prohráli jsme 0:2, oba góly byly laciné

*Béčko plichtilo na Uhelných skladech 3:3

*Vyrovnalo půl minuty před koncem!

*U19 rozstřílela Varnsdorf 5:1

Najdete v příslu?ných sekcích
TIPOVAČKA: Na Admiru přijede Vykáň

Středočeský tým, za který kopou slavní Luká? a David Jarolímové, se v neděli představí na Admiře. Výkop v 10.15. Do 10.14 hodin posílejte tipy na adresy vondrajdailona@centrum.cz a jalmich@seznam.cz.


Pořadí po utkání v ?ivanicích:
Nick Body
Alios 31
Yetti 24
hrosik007 21
Fany 21
Pan Josef 21
Ivkozul 20
HanS 19
jalha 18
Ilvo 17
Tě.kej hakes 17
Jitka Borovská 17
Máslo 15
Doktor72 13
Romario 11
motormys 11
KADY 10
Bernys 9
mygymauz 3

23.5.2018

Trenér Hru?ka v Admiře skončil, A-tým přebírá Peřina

Sekretář a mana.er FK Admira Jaroslav Moudrý sdělil pro klubový web tuto důle.itou informaci: "Trenér A-týmu Jiří Hru?ka u nás skončil. Důvodem je jeho značné pracovní vytí.ení v zaměstnání. Divizní mu.stvo přebírá dosavadní trenér béčka Franti?ek Peřina. Ten povede mu.stvo do skončení soutě.ního ročníku. Pak se bude situace ře?it. B-tým nadále povedou Franti?ek Peřina s asistentem Pavlem Májem. Rozpis zbývajících divizních a přeborových utkání to umo.ňuje. S Jiřím Hru?kou se Admira rozchází přátelsky, děkuje za odvedenou práci a přeje mu mnoho zdaru v dal?ím .ivotě."

Pod Hru?kovým vedením Admira jen dvakrát vyhrála za tři body. Čtyřikrát vyhrála po penaltách. Pětkrát prohrála za tři body, dvakrát prohrála na penalty. Znamenalo to zisk 16 bodů.


První přípravný zápas s Ukrajinou nemá vítěze

První přípravné utkání odehrál český výběr do 15 let na hři?ti Admiry Praha, utkání v?ak nezná vítěze, remízu zařídil na konci utkání David Jambor.

ČR U15 - Ukrajina U15 1:1 (0:1)

Branky: 80. Jambor - 2. Shostak

Sestava ČR: Nalezinek - Hodou?, Drozd, |rejber (59. Jambor), |imoník (50. Fukala) - |imeček (50. Hada?), Langhamer (59. Nízký), Kocůrek (50. Brejcha) - Černák (50. Daněk), Hampl (50. Kollek), Stropsa (50. Uriča).


IMG_20180522_165949.gif, 18kB IMG_20180522_173148.gif, 18kB IMG_20180522_173152.gif, 18kB
IMG_20180522_173223.gif, 18kB IMG_20180522_180027.gif, 18kB IMG_20180522_180801.gif, 18kB

21.5.2018

*A-tým padl překvapivě doma s týmem Kratonoh

*Béčko rozstřílelo Braník 5:1

*U19 přivezli cenný bod z Hradce Králové

Více najdete v příslu?ných sekcích


TIPOVAČKA: Jedeme na trávník lídra Divize C

Tipujeme utkání Sokol ?ivanice - Admira. Hraje se v sobotu 26. května, výkop v 17.00. Tipy posílejte na adresy vondrajdailona@centrum.cz nebo jalmich@seznam.cz


Pořadí po 26. kole
Nick Body
Yetti 22
Alios 22
hrosik007 18
jalha 17
HanS 16
Fany 16
Pan Josef 16
Ilvo 16
Ivkozul 15
Tě.kej hakes 15
Jitka Borovská 11
Doktor72 10
KADY 9
Romario 8
motormys 7
Bernys 7
Máslo 6
mygymauz 3

18.5.2018

ČR U15 - Ukrajina U15

Přátelské mezinárodní utkání na stadionu Admiry.

Úterý 22.5.2018, výkop v 17.00.


Přijďte povzbudit české fotbalové naděje!

17.5.2018

PozvankaFKKratonohy.jpg, 41kB

15.5.2018

*Z Pardubic jsme přivezli aspoň bod

*U. sedmá jarní remíza

*Na penalty to tentokrát nevy?lo

*Béčko vyhrálo nad Duklou JM 3:1

*Vrátilo jí tak podzimní domácí prohru

*U19 rozstřílela Varnsdorf 7:0

*Karel zaznamenal hattrick

Více v jednotlivých sekcích


TIPOVAČKA: Do Kobylis míří Kratonohy!

V neděli 20. května se na Admiře představí SK Kratonohy, východočeský venkovský klub, který úzce spolupracuje s Olympií Hradec Králové. Hraje se od 10.15, proto své tipy na adresy
vondrajdailona@centrum.cz či jalmich@seznam.cz posílejte do nedělního rána.
Konec tipování je v 10.14 hodin.


Remízu 1:1 v Pardubicích si tiplo celkem ?est tipérů.


Celkový stav Tipovačky

Po 25. kole

Nick Body
Yetti 22
Alios 22
Hrosik007 18
Jalha 17
HanS 16
Fany 16
Pan Josef 16
Ilvo 16
Ivkozul 15
Tě.kej hakes 15
Jitka Borovská 11
Doktor72 10
KADY 9
Romario 8
Motormys 7
Bernys 7
Máslo 6
Mygymauz 3

7.5.2018

*Plichta A-týmu doma s Čáslaví 3:3

*Dostat doma tři góly je trochu moc

*V penaltách jsme byli stoprocentní.

*. a tak máme bod navíc

*Béčko doma jen remizovalo s Vr?ovicemi

*U19 zabojovala a vyhrála v Pardubicích

Více v příslu?ných sekcích


TIPOVAČKA: Jedeme do Pardubic!

Utkání FK Pardubice B - Admira se hraje v sobotu 12. 5., výkop v 10.15. Tipy posílejte na adresy vondrajdailona@centrum.cz či jalmich@seznam.cz do soboty, 10:14 hodin.


Celkový stav Tipovačky

po 24. kole: Yetti v trháku!


Výsledek Admira - Čáslav 3:3 netipoval nikdo. Jalha a Romário tipovali aspoň dvě jiné remízy. Devět tipérů předvídalo jinou plichtu v jednom ze svých tří tipů.

Nick Body
Yetti 21
Alios 17
HanS 16
Fany 16
Jalha 16
Ivkozul 15
Pan Josef 15
Hrosik007 13
Ilvo 12
Tě.kej hakes 11
KADY 8
Doktor72 8
Romario 8
Motormys 7
Jitka Borovská 7
Máslo 6
Bernys 5
Mygymauz 3

5.5.2018

Jarda Kuti? nositelem Ceny dr. Václava Jíry - blahopřejeme!

Ná? hlavní pořadatel, stále aktivní rozhodčí, dobrý par?ák a admirák tělem i du?í JARDA KUTI| převzal Cenu dr. Václava Jíry 2017. Zaslou.eně!

Jardo, v?ichni admiráci Ti upřímně blahopřejí!

Jarda-1.jpg, 4,5kB

V?e podstatné najdete zde:

https://facr.fotbal.cz/ceny-dr-vaclava-jiry-2017-jiri-danek-oldrich-rott-a-dusan-zovinec/a7724


1.5.2018

PozvankaCaslav.jpg, 48kB
TIPOVAČKA: Tipujeme utkání Admira - FK Čáslav.

Hraje se v neděli 6. 5., výkop v 10.15. Do té doby mů.ete posílat své tři tipy na adresy vondrajdailona@centrum.cz či jalmich@seznam.cz .

V Brandýse si hodně polep?il Hrosik007, získal 6 bodů. O dva body méně si připsali Yetti a Pan Josef.

Pořadí po utkání Brandýs - Admira je následující:

Nick Body
Yetti 20
Alios 17
HanS 15
Fany 15
Jalha 14
Ivkozul 14
Pan Josef 14
Hrosik007 13
Ilvo 11
Tě.kej hakes 10
KADY 8
Doktor72 8
Motormys 7
Romario 6
Máslo 6
Jitka Borovská 6
Bernys 5
Mygymauz 3

29.4.2018

*Úspě?ný admirácký víkend

*A-tým přivezl dva body z Brandýsa

*Béčko zdolalo v sousedském derby Dolní Chabry

*U19 porazili těsně, ale zaslou.eně Čáslav

Najdete v příslu?ných sekcích


25.4.2018

TIPOVAČKA: Jedeme hopsa, hejsa do Brandejsa!

Tipujeme utkání FK Brandýs - Admira, které se hraje v sobotu 28. 4. Začátek je v 10.15, konec tipování je v 10.14 hod. Tipy posílejte na adresy vondrajdailona@centrum.cz nebo jalmich@seznam.cz.

Celkový stav tipovačky

Po odehrání 22. kola

Nick Body
Alios 16
Yetti 16
HanS 15
Fany 14
jalha 13
Ivkozul 13
Ilvo 10
Pan Josef 10
Tě.kej hakes 9
motormys 7
KADY 7
hrosik007 7
Doktor72 6
Romario 6
Jitka Borovská 5
Máslo 5
Bernys 5
mygymauz 3

23.4.2018

*Divizní áčko rozstřílelo Trutnov 6:1

*Mo?na nastřílel hattrick

*Béčko prohrálo doma s Královicemi

*U19 těsně podlehla domácímu Jablonci

Více najdete v příslu?ných sekcích


19.4.2018

PozvankaTrutnov.jpg, 40kB


16.4.2018

Fotbalový kemp FK Admira Praha 2018 (PDF)
*A-tým podlehl ve M?eně vysoko 1:4

*Béčko přivezlo cenný bod z Přední Kopaniny

*U19 prohrála těsně s favorizovaným Libercem

Více v příslu?ných sekcích


15.4.2018

TIPOVAČKA: Tipujeme zápas Admira - Trutnov.

|ance posílat tipy na adresy vondrajdailona@centrum.cz nebo jalmich@seznam.cz máte do neděle 22. dubna. Uzávěrka bude v 10:14 hodin.


Průbě.ná tabulka Tipovačky po utkání ve M?eně
Nick Body
HanS 14
Alios 14
Yetti 13
jalha 12
Fany 12
Ivkozul 11
Ilvo 10
Pan Josef 8
Tě.kej hakes 7
motormys 5
Jitka Borovská 5
KADY 4
Máslo 4
hrosik007 4
Doktor72 3
Romario 3
Bernys 2
mygymauz 0

12.4.2018

TIPOVAČKA: Tipujeme sobotní utkání Jiskra M?eno - Admira

|anci poslat své 3 tipy na zápas ve M?eně máte do soboty 14. dubna, do 10.14 hodin. Tipujte na mailové adresy vondrajdailona@centrum.cz nebo jalmich@seznam.cz .

Celkový stav tipovačky
Po dohrávce 18. kola
Nick Body
Yetti 13
HanS 12
Alios 12
Jalha 11
Fany 11
Ilvo 10
Ivkozul 10
Pan Josef 7
Motormys 5
Tě.kej hakes 5
Jitka Borovská 4
KADY 4
Máslo 2
Bernys 2
Doktor72 1
Hrosik007 1
Romario 1
Mygymauz 0

A kdo byl úspě?ný v Kolíně?
Nick Skóre Body
Yetti 1:1, 2:0, 3:0 4
Ilvo 1:1, 1:2, 1:2 4
Fany 2:1, 1:0, 1:1 4
Alios 2:0, 2:0, 1:1 4
Ivkozul 2:1, 1:1, 0:1 4
KADY 1:2, 1:1, 2:1 4
Jalha 3:2, 2:4, 3:3 1
Máslo 2:1, 1:2, 2:2 1
Pan Josef 2:2, 1:2, 3:1 1
Jitka Borovská 1:0, 0:0, 2:0 1
Bernys 2:2, 1:3, 4:2 1

11.4.2018

Če?tí mladíci v úterý na Admiře podlehli Belgii
Future U17 ČR - Future U17 Belgie 0:1 (0:0)

"V začátku druhého poločasu jsme byli přesněj?í a nebezpečněj?í," hodnotil trenér ČR Radek Bejbl.

Future tým U17 odehrál na stadionu Admiry Praha první ze dvou přípravných utkání s Belgií, ve kterém jeho soupeř vyhrál těsně o jediný gól 1:0.

"V dne?ním utkání byl tým Belgie dominantní v individuálních dovednostech i týmovém výkonu. V prvním poločase jsme měli problémy i s odvahou na?ich obránců pokusit se o konstruktivní rozehrávku. V přechodové fázi jsme po několika slibných ziscích míče, bohu.el tyto situace nevyu.ili na?imi nepřesnostmi," hodnotil první půli utkání trenér Radek Bejbl.

"V začátku druhého poločasu jsme se zlep?ili a po několika změnách v sestavě jsme byli přesněj?í a nebezpečněj?í. Měli jsme velkou ?anci po výborné, rychlé rozehrávce brankářem Trefilem, ale bohu.el Martiník tuto ?anci neproměnil. Branku jsme obdr.eli po rohovém kopu hlavou. Vstřelil ji Kocsi. V závěru měl soupeř převahu a několik ?ancí, které nevyu.il. Vítězství Belgie bylo zaslou.ené," dodal Bejbl.

Sestava ČR: Trefil - Dudek, Waltr, Nejeschleba (67. Jeřábek), Podsadlo (52. Hausknecht) - Rollinger (52. Janas), Sychra (41. Rolinek), Martiník (52. |míd) - Hapal (67. Kozel), Zemánek (41. |krabal), Sláma (41. Černý).

V hlasatelně fungovali za pořádající Admiru Michal Jalovec (česky, zároveň autor fotografií) a Tereza Jiravová (anglicky)-

DSC04602.gif, 18kB DSC04610.gif, 18kB DSC04620.gif, 18kB
DSC04624.gif, 18kB DSC04637.gif, 18kB DSC04640.gif, 18kB
DSC04647.gif, 18kB DSC04650.gif, 18kB DSC04661.gif, 18kB
DSC04673.gif, 18kB DSC04686.gif, 18kB

9.4.2018

*A-tým získal dva body z utkání s Turnovem

*Po plichtě 2:2 si druhý bod vystřílel v penaltách

*Béčko porazilo v derby Ďáblice 3:1

*U19 utrpěli tě.ký úder v Ústí nad Labem - 0:5

Více v příslu?ných sekcích


Tipovačka - do čela se prodral tipér HanS

Za remízu 2:2 v utkání Admira - Turnov si připsal 4 body tipér HanS. Kromě toho přidal 2 body za remízové tipy jiným výsledkem. Plichtu 2:2 a tedy 4 body mají na kontě i Jalha a Yetti. Tipér Ilvo získal 2 body za dva tipy 1:1, jednou si tento výsledek tipli i Doktor72 a Fany.


Upozornění - stále lze tipovat mač FK Kolín - Admira!

A to do středy 11. dubna, do 16.59 hodin.


Celkový stav tipovačky
Po 20. kole Divize C
Nick Body
HanS 12
Jalha 10
Yetti 9
Alios 8
Fany 7
Ilvo 6
Pan Josef 6
Ivkozul 6
Motormys 5
Tě.kej hakes 5
Jitka Borovská 3
Máslo 1
Doktor72 1
Hrosik007 1
Romario 1
Bernys 1
Mygymauz 0

Admira pogratulovala svému čestnému sekretáři k devadesátce

Před divizním utkáním Admira - Turnov klub veřejně poblahopřál svému dlouholetému a dnes čestnému sekretáři Josefu Vavru?kovi. Ten se 28. března do.il úctyhodných devadesáti let a stále je pravidelným náv?těvníkem admiráckých zápasů. Za v?echny admiráky panu Vavru?kovi blahopřáli předseda klubu Josef Přitasil, sekretář a mana.er Jaroslav Moudrý a členka výkonného výboru Helena Sobotková.

-api-


Video: Miroslav KosmataFoto: Michal Jalovec

DSC04100.gif, 18kB DSC04122A.gif, 18kB DSC04126.gif, 18kB
DSC04136.gif, 18kB DSC04137A.gif, 18kB DSC04159.gif, 18kB
DSC04409.gif, 18kB DSC04417.gif, 18kB DSC04422.gif, 18kB
DSC04496.gif, 18kB

6.4.2018

Tipovačka: Do 11.4., do 16:59 lze je?tě tipovat odlo.ený zápas 18 kola Kolín - Admira


5.4.2018

Pozvanka_8-4-2018b.jpg, 38kB
Tipovačka: Tipujeme utkání Admira - Turnov!

Na adresy vondrajdailona@centrum.cz nebo jalmich@seznam.cz tipujeme do neděle 8. dubna, a to do času 10:14 hodin, utkání Admiry s Turnovem. Na va?e tipy se tě?íme!

A co zápas ve Zbuzanech? Zbuzanskou remízu 1:1 trefili Ivkozul, Fany, Yetti, Pan Josef, Ilvo, Motormys a taky Alios, který se prozatím vy?vihl do čela .ebříčku. Plichtu jiným poměrem tipovali také Jalha, Jitka Borovská, Máslo, Yetti a Pan Josef.

A takto vypadá momentální pořadí:
Heslo Body celkem
Alios 8
HanS 6
Ivkozul 6
Pan Josef 6
Fany 6
jalha 6
motormys 5
Tě.kej hakes 5
Yetti 5
Ilvo 4
Jitka Borovská 3
Bernys 1
Romario 1
hrosik007 1
Máslo 1
Doktor72 0
mygymauz 0

3.4.2018

*A-tým prohrál v Chrastavě 0:2

*Béčko zvítězilo na Čafce 4:2

*U19 utrpěli tě.ké K.O. doma s Chrudimí - 1:5

*U12 - druhé místo v jarním turnaji

Čtěte v příslu?ných sekcích


28.3.2018

Poslední zpráva ze Severu - hraje se v Chrastavě!

Sobotní utkání Divize C Chrastava - Admira se bude hrát 31. března od 16.30 hodin v Chrastavě na taměj?í trávě. Informoval o tom sekretář FK Admira Jaroslav Moudrý.
Legendární Vavru?ka slaví 90 let

Vavruska.jpg, 3,4kB

Významného .ivotního jubilea se dnes do.ívá Josef Vavru?ka: čestný sekretář kobyliské Admiry slaví 90. narozeniny. Známá postava pra.ského fotbalu nastoupila do Admiry v roce 1965 a zůstala jí věrná přes 50 let! Vavru?ka jako funkcionář skončil a. na začátku roku 2017. Díky své práci se stal legendou klubu, ale i celého fotbalového hnutí v Praze. Admira se Vavru?kovi chystá popřát před divizním zápasem Admira - Turnov, který se hraje 8. dubna. V?ichni admiráci a také pra.ský fotbalový svaz přejí panu Vavru?kovi v?echno nejlep?í, pevné zdraví a hodně radosti nejen s fotbalem.V Chrastavě se hrát bude! Nebo ve Frýdlantu...

Kdo zná drsné podnebí v severočeském pohraničí, ten se ptá - bude se divizní mač mezi domácí Chrastavou a Admirou v sobotu 31. března od 16.30 hod. hrát, nebo bude zase odlo.en? Nehráli u. jsme ve Zbuzanech, v Kolíně, co na severu Čech?

Odpověď zná sekretář FK Admira Jaroslav Moudrý: "Jsem v kontaktu s domácím klubem a mů.u odpovědět - ano, hrát se v sobotu bude. Pokud bude odpovídat trávník na hři?ti v Chrastavě, sehrajeme mistrovské utkání tam. Pokud ne, mají domácí připravenou náhradní variantu. Ve stejném čase by se hrálo na UMT v patnáct kilometrů vzdáleném Frýdlantu, kde taměj?í klub hraje krajský přebor. Má to být dobrá umělka vět?ích rozměrů. Pokud tedy nepřijde nějaká vysloveně .ivelní pohroma, na sever Čech odjedeme a zápas tam odehrajeme."

-api-


26.3.2018

*A-tým nehrál, v Kolíně nebyl způsobilý terén

*Béčko prohrálo na Tempu 1:2

*Dorost U19 nezvládl zápas v Teplicích

*Mlad?í .áci U12 vybojovali 3. místo na turnaji v Polsku

Najdete v příslu?ných sekcích


23.3.2018

V Kolíně se v neděli hrát nebude, zápas je odlo.en

Zápas 18. kola Divize C FK Kolín - FK Admira, který se měl hrát v Kolíně v neděli 25. března od 15.00, je definitivně odlo.en pro nezpůsobilý terén. Klubový web o tom informoval sekretář FK Admira Jaroslav Moudrý.
Náhradní termín zatím není určen, jedná se o středě 11. dubna. Včas budeme informovat!
Z tohoto důvodu se posouvá uzávěrka tipovačky na tento zápas.


19.3.2018

Pozor, nepřehlédněte, tipovačka! Tipujeme dal?í utkání!

Do výkopu utkání lze mailem tipovat tři výsledky utkání FK Kolín - Admira, a to na adresy

vondrajdailona@centrum.cz nebo jalmich@seznam.cz.

A proto.e byl odlo.en zápas Zbuzany - Admira, a to na 4. dubna, lze podle pravidel soutě.e je?tě stále tipovat i tři výsledky na toto utkání.

Zvolte si nick a posílejte své tipy!


Ceny pro nejlep?í tipéry na konci soutě.e:

1.večeře za 500 Kč v restauraci Admira

2.suvenýry FK Admira

3.?ála FK Admira
Admira Praha U12 bude reprezentovat český, respektive pra.ský mláde.nický fotbal na turnaji v Polsku. Hodně zdaru, admiráci!


12.3.2018

Přijďte fandit Admiře na |těpničnou!

Admira - TJ Dvůr Králové

utkání Divize C, 17. kolo

sobota 17. března, UMT |těpničná, výkop 10.00


Béčko hraje na domácí UMT

Admira B - SK Zbraslav

Pra.ská teplárenská přebor, 17. kolo

neděle 18. března, výkop 14.30


Pozor, nepřehlédněte, tipovačka! Tipujeme dvě utkání!

Do výkopu utkání lze mailem tipovat tři výsledky utkání Admira - Dvůr Králové, a to na adresy

vondrajdailona@centrum.cz nebo jalmich@seznam.cz.

A proto.e byl odlo.en zápas Zbuzany - Admira, a to na 4. dubna, lze podle pravidel soutě.e je?tě stále tipovat i tři výsledky na toto utkání.

Zvolte si nick a posílejte své tipy!


Ceny pro nejlep?í tipéry na konci soutě.e:

1.večeře za 500 Kč v restauraci Admira

2.suvenýry FK Admira

3.?ála FK Admira


*A-tým vyhrál přátelský mač v Bene?ově

*Béčko porazilo favorizované Třeboradice

*A-dorost nestačil na pra.skou Duklu

Více čtěte v příslu?ných sekcích


8.3.2018

Ve Zbuzanech se nehraje - odlo.eno!

První jarní utkání Divize C FK Zbuzany 1953 - Admira Praha je odlo.eno a v sobotu se do Zbuzan nejede. Důvodem je nezpůsobilý terén. Zápas musí být sehrán do konce dubna, termín se ře?í. Sledujte ná? web a klubový facebook.


Startuje Pra.ská teplárenská přebor

V neděli 11. března odstartuje jarní část přeboru. Admira B hostí na domácí UMT první tým tabulky SK Třeboradice vedený na?ím bývalým trenérem Jiřím Tesařem. Výkop: 14.30.

Přijďte fandit na?í rezervě!


5.3.2018

*Plichta na půdě lídra ČFL

*MFK Chrudim - Admira 1:1

*Dobrá hra, dobrý výsledek

*Béčko čepovalo Průhonicím desítku

*Hron a |tefan zaznamenali hattrick

Více v příslu?ných sekcích


27.2.2018

*Poslední mač Memoriálu Jiřího Kolína jsme zvládli

*Admira - SK Kladno 4:2

*Skončili jsme pátí.

* .co. předpokládalo jen 11 procent účastníků ankety

*Béčko rozstřílelo Modřany 6:0

*U19 v turnaji TJ Kyje udolalo Dolní Počernice 8:3

*Dorost bude hrát finále s dorostem Meteoru

*Pozor - je tu nová anketa!


Před prvním jarním kolem Divize C startuje na?e tipovačka

Informace pro v?echny admiráky, kteří si chtějí ověřit své tipérské schopnosti. Čtěte pozorně! Pojďme tipovat jarní divizní výsledky na?eho A-mu.stva. Na nejlep?ího tipéra po posledním kole čeká zajímavá výhra. A ani druhý a třetí tipér nepřijdou zkrátka.


1.místo : Poho?tění v restauraci Admira v hodnotě 500.- Kč

2.místo : Propagační předměty FK Admira Praha

3.místo : Velká klubová ?ála - věnují Old Boy´z


Soutě. startuje na www.fkadmira.info. Právě začínáme a první tipované utkání bude Zbuzany - Admira.

Od 5. března 2018 lze posílat tipy na první utkání Zbuzany - Admira. Tipy na konkrétní zápas tipující posílají mailem na adresu Ilony Vondráčkové, ředitelky leto?ní soutě.e - vondrajdailona@centrum.cz, popřípadě na adresu klubového fotografa a hlasatele Michala Jalovce - jalmich@seznam.cz .

Pravidla soutě.e

Účastníci soutě.e tipují postupně v?ech 15 jarních utkání Admiry v Divizi C.

Tipující si zvolí jméno, případně nick, pod kterým bude soutě.it, a bude pod ním veden po celou dobu trvání soutě.e. Mailové adresy soutě.ících nebudou nikde zveřejňovány.

Do soutě.e lze vstoupit i během rozehrané jarní části Divize C.

Není exaktně daná povinnost natipovat v?ech 15 utkání.

Ka.dý tipující má mo.nost poslat na jeden zápas v.dy tři tipy. Lze a. třikrát poslat stejný výsledek.

Tipuje se výsledek v řádné hrací době, penaltové rozstřely se neberou v potaz.

Uzávěrka tipů je v.dy minutu před úředně stanoveným výkopem zápasu. Rozhoduje čas odeslání emailu s tipy. Později odeslané tipy se neberou v potaz.


Jak by měl email s tipy vypadat?

Příklad: heslo TIPOVAČKA, (nick) Jára Mára, utkání ADM - DK, tipy 1:0, 2:0, 3:0


Hodnocení tipů:

za přesný tip - 4 body

za správné určení výhry domácích (hostí, nebo remízy), ale jiným výsledkem - 1 bod


Utkání skončí 3:0 - jak budou tipy vyhodnoceny?

Příklad soutě.ícím zaslaných tipů - 3:0, 2:1, 1:1

za přesný výsledek 3:0 dostane soutě.ící do tabulky 4 body;

za vítězství domácích, ale jiným skóre, mu bude připsán 1 bod;

za chybně tipovanou remízu nezíská samozřejmě nic.


Jiný příklad zaslaných tipů - 3:0, 3:0, 3:0 (třikrát stejný výsledek)

za správný výsledek 3:0 dostane odvá.ně riskující soutě.ící do tabulky 3 x 4 body, tedy 12 bodů.


Tabulka úspě?nosti

V týdnu po ka.dém odehraném utkání se na www.fkadmira.info a na klubovém facebooku zveřejní průbě.ná tabulka úspě?nosti jmen (nicků) tipérů podle získaných bodů.

Soutě. bude uzavřena a konečná tabulka bude zveřejněna na klubových stránkách a na Facebooku v týdnu po posledním kole.

Vítězem se stane tipující s největ?ím počtem získaných bodů.

POZOR! V případě bodové shody mezi dvěma (více) nejúspě?něj?ími tipéry jsou dal?í kritéria tato:

- vět?í počet přesně uhodnutých výsledků

- dále vět?í počet přesně uhodnutých výsledků ze zápasů hraných venku

- případně vět?í počet bodů získaných z utkání hraných venku

- pokud by v?echna kritéria byla shodná, rozhodne o vítězi los, a to v přítomnosti sekretáře FK Admira Jaroslava Moudrého.

Tak.e - neváhejte, je?tě jednou si přečtěte pravidla tipovačky a klidně u. teď tipujte!

25.2.2018

|éftrenér SCM Jíra odvolán, prozatímně ho nahradí Čermák

|éftrenér Sportovního centra mláde.e při FK Admira Praha Miroslav Jíra byl z rozhodutí výkonného výboru klubu odvolán. V jarní části soutě.í ho nahradí dosavadní trenér U17 Petr Čermák.


19.2.2018

*Kdo nedá gól, nemů.e vyhrát

*Admira - Český Brod 0:1

*Neproměnili jsme penaltu

*Béčko plichtilo

*Admira B - Čelákovice 0:0

Čtěte v příslu?ných sekcích


11.2.2018

*Nevalný výkon a selhání v samém závěru

*Admira - Čechie Vykáň 3:3

*Na?e branky: Horák, Vosický z pen., Pelikán

*Béčko konečně vyhrálo

*Admira B - SK Slaný 2:1

Čtěte v příslu?ných sekcích


4.2.2018

*A-tým prohrál v derby s Meteorem VIII 0:1

*Dát gól? Ani půltucet ?ancí nestačil

*Béčko prohrálo 1:2 v Újezdě Praha 4

Více v příslu?ných sekcích


27.1.2018

*Druhé leto?ní vítězství na Memoriálu Jiřího Kolína

*Po divizním Hořovicku jsme zdolali třetiligové Zápy 3:1

*Na?e branky: Mo?na, Michálek, Martinic

*V dal?ím kole na UMT |těpničná prověříme Meteor VIII

Najdete v sekci A-mu.stvo


21.1.2018

*Pokračoval Memoriál Jiřího Kolína na UMT |těpničná

*Na Králův Dvůr jsme nestačili střelecky, herně to nebylo zlé

*Třetiligovým "cábelíkům" jsme podlehli 0:2

*Rozdíl: Středoče?i proměnili dvě ?ance, my ani jednu

*Dal?ím soupeřem budou v sobotu třetiligové Zápy

Najdete v sekci A-tým

14.1.2018

*První zápas roku 2018 jsme vyhráli

*Admira - Hořovicko 3:2

*Na?e branky vstřelili Bielesz 2 a Panýrek

*Za týden nás čeká třetiligový Králův Dvůr

Více v sekci A-tým


17.12.2017

pf2018.jpg, 94kB

C&C_Liverpool Fotball Camp_ Admira_2018_final.jpg, 32kB

Zveme tě, mladý fotbalisto!

Chce? si zkusit zatrénovat stejně jako hráči FC Liverpool? Chce? obléknout stejný dres jako Vladimír |micer, Patrik Berger a Milan Baro?? Pak neváhej a přihlas se na kemp Akademie FC Liverpool, který se uskuteční v Praze ve dnech 16. - 18. 7. 2018 ve spolupráci s FK ADMIRA PRAHA.

Kemp povedou profesionální trenéři Akademie FC Liverpool, kterým budou jako asistenti pomáhat če?tí trenéři.

  • třídenní kemp je určený pro kluky a holky ve věku od 6 do 14 let,
  • pro účastníky kempu jsou kromě tréninků připravené i různé soutě.e a krátké předná?ky, jak pro hráče, tak i pro rodiče zúčastněných dětí,
  • v?ichni účastníci kempu dostanou od FC Liverpool certifikát o absolvování kempu a na památku drobné dárky
  • na konci kempu bude trenéry vybrán nejlep?í hráč, který dostane pozvání na kemp přímo do Akademie FC Liverpool
  • tréninky probíhají denně od 10 hodin do 15 hodin,
  • stravování není zahrnuto v ceně kempu. Strava se ře?í individuálně - buď vlastní z domova nebo je mo.né nav?tívit restauraci přímo v areálu klubu.
  • cena kempu je 5.555 Kč nebo 184 Liber

Registrujte se zde: http://www.liverpoolfootballschool.com/summer-training-camps/ .


15.12.2017

Admirácká dokopná aneb Loučení s fotbalovou sezónou 2017

DSC01844.gif, 18kB DSC01857.gif, 18kB DSC01863.gif, 18kB
DSC01895.gif, 18kB DSC01899.gif, 18kB DSC01909.gif, 18kB
DSC01917.gif, 18kB DSC01920.gif, 18kB DSC01931.gif, 18kB
DSC01938.gif, 18kB DSC01957.gif, 18kB DSC01976.gif, 18kB
DSC01979.gif, 18kB DSC01995.gif, 18kB DSC02005.gif, 18kB
DSC02010.gif, 18kB DSC02019.gif, 18kB DSC02044.gif, 18kB
DSC02048.gif, 18kB DSC02063.gif, 18kB DSC02076.gif, 18kB
DSC02096.gif, 18kB DSC02104.gif, 18kB DSC02117.gif, 18kB
DSC02126.gif, 18kB DSC02147.gif, 18kB DSC02154.gif, 18kB
DSC02189.gif, 18kB DSC02204.gif, 18kB

Fotil jako ji. tradičně osvědčený admirácký lovec okamžiků Michal Jalovec


11.12.2017

*A-tým bude v lednu hrát Memoriál Jiřího Kolína

*Startuje 13. ledna proti Hořovicku

*Všechny zápasy na UMT Štěpničná

*Rozpis utkání v sekci A-tým


*Béčko má zatím sjednaných pět utkání

*Třikrát na domácí UMT, dvakrát venku

*Přehled najdete v sekci B-tým


04.12.2017

Program 9. - 16. 12.

Sobota 9.12.2017

10.30 U 12 Admira – Aritma UMT

Pondělí 11.12.2017

18.00 U 19 a U18 rozlučka klubovna

Středa 13.12. 2017

17.00 U 15 rozlučka klubovna

Čtvrtek 14.12. 2017

17.00 vánoční Admirácký večírek v klubovně klubovna

Sobota 16.12. 2017

11.00 U 12 Admira – Loděnice UMT
Admiráci vzpomínali a bilancovali

"Stará garda" FK Admira Praha, neboli bývalí hráči a činovníci, se tradičně počátkem prosince setkávají v kobyliské restauraci U Hofmanů. Letos mohl "organizační pracovník" tohoto setkání, bývalý hráč Admiry Pavel Křeček uvítat zcela zaplněný sál. Největšími osobnostmi byli tentokrát kanonýr Robert Segmüller, který po skončení svého působení v pražské Slavii oblékal dres Admiry a střílel branky v kobyliském dresu, dále pak Ladislav Němeček a František Kasal. Tedy dva někdejší hráči Admiry, tehdy pod názvem Dynamo Kobylisy, z nejslavnějších druholigových časů. Bohužel, omluvil se Dušan Uhrin, před časem velmi úspěšný trenér národního týmu ČR, který první trenérské kroky podnikl právě u admiráckého dorostu.
Současné klubové vedení zastupoval člen výkonného výboru FK Admira Ing. Ladislav Čadský.
Svou aktivitu bude "stará garda" Admiry na jaře směřovat k připravovanému přátelskému exhibičnímu utkání se "starou gardou" Meteoru VIII. To by se mělo uskutečnit za spolupořadatelství Úřadu MČ Praha 8 v dobových retro dresech koncem června u příležitosti 100. výročí vzniku ČSR.

-api-

P1050300.gif, 18kB P1050302.gif, 18kB P1050303.gif, 18kB
P1050304.gif, 18kB P1050305.gif, 18kB P1050306.gif, 18kB
P1050307.gif, 18kB P1050308.gif, 18kB P1050309.gif, 18kB

28.11.2017

Sekretář Jaroslav Moudrý hodnotí podzim 2017

S jakým cílem vstupoval A-tým FK Admira do probíhajícího ročníku Fortuna divize C?

Hrát nahoře, tzn. do 5. místa, ale samozřejmě že by každý rád viděl Admiru co nejvýše.

Admira přezimuje jako pátá. Je to z tvého pohledu uspokojivé umístění?

Myslím, že 5. místo odpovídá realitě, škoda zápasů s posledními třemi týmy tabulky.

Který soupeř na tebe udělal nejsilnější dojem?

Velmi dobře na Admiře hrálo mladé „béčko“ Pardubic.

Nejvydařenější zápasy?

Trutnov, Živanice.

Největší propadáky?

Turnov, Mšeno

Uvažuje se o posílení kádru?

Tak to se uvažuje vždy (úsměv).

Cíl pro jaro 2018?

Zůstat minimálně mezi první pětkou.

Jak hodnotíš působení B-týmu v přeboru Prahy?

B-tým měl v úvodu soutěže ve většině zápasů neskutečnou smůlu. Závěr se povedl, a proto může být klidnější spaní před přípravou.

A co mládež? Kde může být Admira spokojena?

Myslím, že se udělalo kus práce, doplnilo se to trenérsky a mám pocit, že to šlape lépe. Je potřeba stále pracovat na náborech a podobných akcích, abychom měli na Admiře dostatek dětí a vychovali si sami vlastní fotbalisty.

Kde nás naopak tlačí bota?

Hodně kvalitní a samozřejmě i těžká je dorostenecká liga U19. Věřím ale, že si trenér Jíra poradí a jak ligu, tak divizi budou naše dorosty hrát i příští rok.


Jarda Moudry.jpg, 19kB


20.11.2017

*V Letohradu jsme se porazili sami

*Opět rozhodl kiks gólmana

*Letohrad – Admira 3:2

*Naše branky vstřelil Mošna

*Je taky nejlepším podzimním střelcem Admiry

*Přezimujeme na pátém místě, ale…

Čtěte v sekci A-tým


*V posledních čtyřech mačích čtyři výhry!

*Motorlet B – Admira B 1:2

*Šesté místo po podzimu…

*… a 23 bodů – kdo to čekal?

Najdete v sekci B-tým


*U18 a U16 spláchli Viktorku Žižkov!

*U19 a U17 prohráli se Spartou B

Výsledky dorostenců v příslušných sekcích


13.11.2017

*Konečně výhra za tři body!

*Fotbal měl logiku a spravedlnost nebyla slepá

*Admira – SK Vysoké Mýto 2:1 (0:1)

*Bojovat až do konce se vyplácí!

*Branky Vosický a Čácha

*Podzim 2017 zakončíme v Letohradě

Čtěte v sekci A-mužstvo


*Dvakrát doma na UMT, šest bodů

*Admira B – US Praha 2:1

*Admira B – SK Horní Měcholupy 2:0

*V obou mačích zachytal gólman Cingel

*Poskočili jsme do první poloviny tabulky

*Poslední mač sezóny hrajeme na Motorletu

Více v sekci B-mužstvo


*Výsledky dorostenců – pět víkendových bodů

*U19 vyhráli na penalty v Mladé Boleslavi

*U17 tamtéž vysoko prohráli

*U18 poraženi těsně v Benešově

*U16 u Konopiště hladce vyhráli

Blíže čtěte v jednotlivých sekcích


10.11.2017

VysokaMyto.JPG, 40kB

6.11.2017

Pražská teplárenská přebor - dohrávka

Admira B - Uhelné sklady

Středa 8. listopadu, hřiště UMT na stadionu
Výkop 18.00. Přijďte fandit Admiře!


*Prohra po nevalném výkonu

*Vykáň – Admira 1:0

*Rozhodla minela gólmana Víška…

*Za týden hostíme Vysoké Mýto

Čtěte v sekci A-mužstvo


*Cenné tři body zvenku

*Zatím vyhráváme jen na cizích hřištích

*Újezd nad Lesy – Admira B 0:1

*Gól vstřelil Vachoušek, Žulevič chytil penaltu

*Další dva zápasy doma na UMT

*Ve středu US Praha

*V sobotu SK Horní Měcholupy

Více v sekci B-mužstvo


*Dorostenci U19 i U17 prohráli s Bohemkou

*U18 a U16 naopak přehráli Nymburk

Najdete v sekci dorosteneckých týmů


31.10.2017

Novým trenérem A-týmu je JIŘÍ HRUŠKA

Po odchodu Jindřicha Tichaie do Meteoru a určitém provizorním období se novým trenérem A-mužstva stává známá postava pražského fotbalu Jiří Hruška.

Narozen 1. 7. 1960, jeho povoláním je hydrologie.

Jiří Hruška většinu svého sportovního života prožil na Vyšehradě, kde kopal od osmi do jedenatřiceti let. Válel tam mj. dorosteneckou ligu i II. národní ligu mužů, v podstatě dnešní ČFL. Poté si zahrál ještě v nižší soutěži za Měchenice.

Jako trenér působil na Vyšehradě v divizi i v ČFL. U příležitosti 100 let od založení klubu byl vyhlášen „Trenérem století Slavoje Vyšehrad“.

Ve třetí lize vedl Jiří Hruška taky Motorlet a Štěchovice. V druholigové Vlašimi působil jako asistent trenéra Kočího.

Ještě letos na jaře koučoval Hruška dorost Vyšehradu, s nímž náš dorost svedl úspěšný souboj o prvenství v Přeboru Prahy.

Hrajícím asistentem Jiřího Hrušky se stává Tomáš Majer.

Trenére, vítejte na Admiře, a mnoho úspěchů!

hruska.jpg, 11kB

30.10.2017

*Dva body z duelu s jednoznačným lídrem Fortuna divize C

*Vyhráli jsme penaltový rozstřel – konečně!

*Hvězdou mače gólman Víšek, chytil dvě penalty

*Admira – Sokol Živanice 1:1 (1:0), pk 4:3

*Turák po návratu z Aritmy vstřelil první gól

*V tabulce jsme pátí, na druhé Vysoké Mýto ztrácíme tři body

*Příště jedeme na trávník nováčka do Vykáně

Čtěte v sekci A-mužstvo


*Béčko, dorostenci U19 a U17 nehráli, mají odložené zápasy

*U18 ostudně prohráli v Nymburce 1:4

*U16 u stejného soupeře zvítězili 4:2

*U15 přivezli tři body z Písku za vítězství 2:1

Najdete v jednotlivých sekcích


27.10.2017
Ze soboty na neděli dojde ke změně času na zimní, čas se vrací o hodinu zpět.
Nezapomeňte si nastavit hodiny.

25.10.2017

PozvankaZivanice.jpg, 36kB

23.10.2017

*Cenný bod z východních Čech

*Kratonohy – Admira 2:2

*Cennou plichtu zařídil minutu před koncem Michálek

*Penalty jsme už tradičně prohráli…

*Příště hostíme lídra tabulky Živanice

Najdete v sekci A-mužstvo


*Hokejová plichta v Braníku

*ABC Braník – Admira B 3:3

*Dobrý bod, ale určitě bylo na lepší zisk

*Za týden přijedou na Hovorčovickou Uhelné sklady

Více v sekci B-mužstvo


*U19 dostala výprask 1:6 od Hradce Králové B

*Jinak ale dorostenci své zápasy vesměs vyhráli

Čtěte v příslušných sekcích


16.10.2017

*Doma jen plichta s Pardubicemi B

*Gól nepadl, na penalty jsme prohráli

*I tak se zatím držíme v popředí tabulky

*Za týden jedeme na hřiště favorizovaných Kratonoh

Více v sekci A-mužstvo


*S Duklou JM prohra 0:1

*Měli jsme víc šancí než hosté…

*… ale ti dokázali aspoň jednou skórovat

*Příště hrajeme na ABC Braník

Najdete v sekci B-mužstvo


*U19 vyhráli ve Varnsdorfu

*U18 překvapili lídra dorostenecké divize Duklu…

*… a vytěžili na jejím hřišti dva body

Výsledky dorostenců v příslušných sekcích


11.10.2017

Pozvanka_PardubiceB.jpg, 33kB

9.10.2017

*Z Čáslavi vezeme jeden bod

*Remízu 0:0 vychytal gólman Víšek

*Na penalty jsme prohráli 1:3

*Za týden hostíme Pardubice B

Najdete v sekci A-mužstvo


*Druhá výhra v přeboru

*Union Vršovice – Admira B 0:1

*Rozhodl gól Cejnara

*Horák navíc nedal penaltu

*Příště hostíme Duklu JM

Více v sekci B-mužstvo


*Černý víkend dorostenců

*U19 uhráli jediný bodík, ostatní poraženi…

Čtěte v sekcích dorosteneckých týmů


28.9.2017

Admira-Brandys.jpg, 33kB
logo PT.jpg, 13kB

Přebor Prahy

Admira B - SK Dolní Chabry

Neděle 1. října, výkop 14.00, hraje se na hlavním stadionu v Kobylisích!
Jde o sousedské derby dvou blízkých klubů, soupeře, nováčka přeboru, trénuje náš někdejší trenér Zdeněk Peclinovský.
Přijďte zafandit našemu béčku!


24.9.2017

*Reparát za nedávnou mizérii složila Admira v Trutnově

*Pavlata nastřílel v podkrkonošském dešti hattrick

*MFK Trutnov – Admira Praha 3:7!!!

*Za týden k nám přijede Brandýs nad Labem

Podrobnosti v sekci A-mužstvo


*Dobrý bodík z Královic – 0:0

*Kluci makali na sto pět procent

*Tak se hraje za Admiru

*Příště přivítáme sousedy s Dolních Chaber

Více v sekci B-mužstvo


*Dorost U19 prohrál doma s Jabloncem 2:3

*Severočeši rozhodli minutu před koncem

Výsledky našich dorostenců v příslušných sekcích


22.9.2017

Hodně zdraví a úspěchů, sekretáři!

Jarda Moudrý, sekretář a manažer FK Admira, se 24. září dožívá půlkulatin, tedy 45. narozenin. Tak Jardo, ať se Ti daří v osobním životě a ať Ti admiráci dělají hodně fotbalové radosti!


22.9.2017

ČR U16 - Francie U16 0:3 (0:2)

Přátelský mač na Admiře. Více zde:
https://repre.fotbal.cz/reprezentace-u16-podlehla-v-odvete-francii-0-3/a6357


DSC07389.gif, 18kB DSC07403.gif, 18kB DSC07410.gif, 18kB
DSC07418.gif, 18kB DSC07431.gif, 18kB DSC07435.gif, 18kB
DSC07441.gif, 18kB DSC07453.gif, 18kB DSC07458.gif, 18kB
DSC07461.gif, 18kB DSC07465.gif, 18kB DSC07475.gif, 18kB
DSC07478.gif, 18kB DSC07481.gif, 18kB DSC07517.gif, 18kB
DSC07524.gif, 18kB DSC07533.gif, 18kB DSC07541.gif, 18kB
DSC07547.gif, 18kB DSC07555.gif, 18kB DSC07570.gif, 18kB
DSC07594.gif, 18kB

19.9.2017

Trenér Tichai skončil, zatím A-tým povede Mašek

Po posledních nevýrazných výkonech Admiry v divizní soutěži, především po drtivé porážce 0:4 v Turnově a domácí prohře 1:3 se Mšenem, se vedení klubu rozhodlo ukončit působení trenéra Jindřicha Tichaie u A-týmu. Poděkovalo mu za dosažení 3. místa v C-skupině a znovu 3. místa v A-skupině i za veškerou odvedenou práci. Trenér Tichai odchází z Admiry v dobrém, po vzájemné dohodě.
A-tým nyní povede dosavadní asistent Petr Mašek, spolu s ním jako asistent a vedoucí mužstva Jan Kostrba a realizační tým doplní manažer klubu Jaroslav Moudrý.
Vedení tréninků i koučování zápasů bude průběžně konzultováno s trenérem Františkem Peřinou.
Vedení B-týmu přebírá dosavadní asistent Pavel Máj.
Toto řešení není definitivní, nýbrž prozatímní. O dalších změnách, pokud nastanou, bude klub včas informovat.


18.9.2017

*Po turnovském kolapsu další severočeská facka

*Náš propadák sledoval i šéf FK Jablonec Miroslav Pelta

*Admira Praha – FK Jiskra Mšeno 1:3

*Prohru zmírnil čestným gólem Mošna

*Za týden do Trutnova, zabereme už konečně?

Více v sekci A-mužstvo


*Exdivizní Kopaninu jsme měli na málem na lopatkách…

*Vedli jsme už 2:0 a Michálek spálil dvě loženky

*Nakonec: Admira Praha B – FC Přední Kopanina 2:2

*Příště jedeme do Královic

Podrobnosti v sekci B-mužstvo


*A-žáci rozstříleli Táborsko 6:0

Výsledky mládeže v příslušných sekcích


12.9.2017

AdmiraJiskaraMseno.JPG, 33kB

11.9.2017

*Kolaps ve druhé půli

*Turnov – Admira 4:0

*Vysvětlení se hledá jen těžko…

*Za týden možnost nápravy

*Přijede nováček Divize C Jiskra Mšeno

Najdete v sekci A-mužstvo


*Béčko vyhrálo derby v Ďáblicích

*Víc jsme tři body chtěli!

*Ďáblice – Admira B 2:3

*Příště hostíme exdivizní Přední Kopaninu

Více v sekci B-mužstvo


*Úspěšný víkend našich dorostů

Přečtěte si v příslušných sekcíchBlahopřání

Náš trenér A-týmu Jindřich Tichai oslaví 12. 9. své čtyřicátiny!!!

Blahopřejeme jménem všech admiráků.


4.9.2017

fronta.jpg, 31kB

Po dlouhé době se před divizním utkáním s Chrastavou tvořily u pokladen našeho stadionu fronty. Fandové přišli, přijeli a bylo na co koukat!

Foto: Ondra Charvát

3.9.2017

*Výhru zařídila bomba Marka Paťhy…

*… po vzoru reprezentanta Daridy

*Admira – Chrastava 2:1

*V čele střelců Jiří Mošna

*Ve druhé půli jsme Severočechy přejeli

*A teď do Turnova!

Více v sekci A-mužstvo


*Béčko: nejde to, nejde…

*Admira B – ČAFC 0:1

*Příště jedeme do Ďáblic

Najdete v sekci B-mužstvo


*U19: první prohra

*Chrudim – Admira 1:0

*Výsledky dalších dorostenců a A-žáků

V příslušných sekcích


1.9.2017

chrastava.JPG, 35kB


28.8.2017

*První prohra, byť na penalty

*Admira – Kolín 1:1, PK 2:4

*Vedení jsme drželi jen dvě minuty

*Víšek tentokrát žádnou penaltu nechytil

*Klesli jsme na čtvrtou příčku

*Za týden hostíme Chrastavu s Jiřím Štajnerem

Najdete v sekci A-mužstvo


*Béčko stále čeká na vítězství

*Admira B – Tempo 1:2

*První domácí gól vstřelil Cejnar

*Příště přijede Čafka

Více v sekci B-mužstvo


*A-dorost opět vítězně!

*Dvě další výhry dorostů, jedna porážka na penalty

Čtěte v sekcích dorosteneckých týmů


26.8.2017

admira-kolin.jpg, 41kB


20.8.2017

FullSizeRender.jpg, 53kB
Ondra Vosický ženáčem!

Dlouholetá opora A-týmu Admiry Ondra Vosický se vydal do manželského mače bok po boku s mladou paní Evou, aby vytvořili sehraný pár, v němž se jeden může spolehnout na druhého. Přejeme oběma hodně štěstí, zdraví a časem i malého admiráčka k posílení naší sestavy.

Admiráci

FB_IMG_1502778874625.jpg, 36kB
*Zopakovali jsme výhru 3:1

*Vedeme divizní tabulku!

*Dvůr Králové – Admira 1:3

*Nepříjemné zranění Tomáše Majera

Čtěte v sekci A-mužstvo


*Béčko remizovalo na Zbraslavi 1:1

*A-dorost U19 zvítězil v Hradci Králové 2:0

*Výsledky mládeže najdete v příslušných sekcích


17.8.2017

*Dobrý vstup do nové divizní sezony

*Admira - Zbuzany 3:1

*Mladík Pavlata se uvedl dvěma góly

Čtěte v sekci A-mužstvo


*Výrazná prohra na úvod

*Třeboradice - Admira B 4:1

Více v sekci B-mužstvo


*Vyhráli jsme 4:2 nad mistryněmi ČR!

*Admira - Slavia 4:2

Najdete v sekci U16


8.8.2017

pozvanka(002).jpg, 28kB

31.7.2017

Zemřel Wiki, věrný fanda ze sestavy OLD BOY´Z

Více v sekci FANS. Čest jeho památce!


23.7.2017

Informace pro návštěvníky našeho stadionu

V současné době cca do dne 1.9.2017 probíhají v těsné blízkosti našeho stadionu výkopové práce týkající se výměny teplovodního vedení a rekonstrukce tramvajové tratě v ulici Klapkova. Pro pěší návštěvníky doporučujeme cestu od stanice metra C Kobylisy parkem kolem Katastrálního úřadu ulicí Na pecích. Pak po cca 400 metrech dojdete pohodlně ke stadionu. Nebo jeďte od metra jednu stanici autobusem číslo 145, 162 nebo 169 do stanice Sídliště Kobylisy a pak přes park, ulicí Sedleckou a po cca 250 metrech jste u stadionu.
Motoristům je ke stadionu přístup pouze jedním směrem, a to od Kobyliského náměstí ulicí Horňáteckou směrem na Chabry. Za autobusovou stanicí Sídliště Kobylisy cca po 200 metrech odbočte druhou ulicí vpravo do ulice Předbořská a pak hned opět vpravo ulici Chaberskou a jste u stadionu, kde je dostatek míst k zaparkování.
Věříme, že vás tyto komplikace neodradí od návštěvy u nás. Těšíme se spolu s vámi na první mistrovské divizní utkání v neděli dne 13.8. od 10:15 hodin s atraktivním soupeřem, nováčkem Fortuna divize ze Zbuzan, v jehož týmu hraje řada známých bývalých internacionálů.
FK Admira Praha

30.7.2017

*Plichta s nováčkem ČFL

*Gól jsme ani na jedné straně neviděli

*Admira - Nymburk 0:0

28.7.2017

*Výrazná výhra nad Uhelnými sklady 5:2

*Dobrá ofenziva, ale…

*… zbytečné kiksy v defenzivě


25.7.2017

Výpis z rozpisu mistrovských soutěží ŘKČ 2017/2018


Dočasné vyloučení v utkáních mládeže

VV FAČR na svém zasedání dne 27.6.2017 schválil možnost používání „dočasného vyloučení“ v utkáních mládeže v soutěžích FAČR. Dočasné vyloučení znamená, že hráč, který se dopustil přestupku napomenutí ŽK, je potrestán okamžitým pozastavením účasti v probíhajícím utkání. Doba dočasného vyloučení: dorostenecké kategorie -10 minut, žákovská kategorie - 8 minut.

Po vyčerpání doby vyloučení se hráč vrací do hry na pokyn. Při opakovaném napomenutí ŽK stejného hráče, opustí hráč hrací plochu, po uplynutí dočasného vyloučení se již na hrací plochu nevrací a je střídán náhradníkem. V případě, že družstvo již využilo všechny možnosti střídání, dohrává potrestané družstvo utkání s menším počtem hráčů.


Postup pro určení vítěze utkání

V případě nerozhodného výsledku v řádné hrací době ve všech kategoriích, vyjma kategorie U12 a U13, po skončení utkání se budou střílet pokutové kopy z pokutové značky podle Pravidel fotbalu příloha A.


Počet střídajících hráčů

v utkáních dospělých je možno střídat 5 hráčů.

V utkáních staršího dorostu U19 je možno střídat 3 hráče

V utkáních mladšího dorostu U16 a U17 je možno střídat 4 hráče

V utkáních starších žáků U14 a U15 je možno střídat 7 hráčů.


Tradiční barvy dresů

Hostující družstvo musí respektovat tradiční barvy dresů domácího oddílu Nerespektování tohoto ustanovení STK trestá pokutou 2.000,-Kč. Dresy a trenýrky hráčů musí být označeny čísly.


Opakované napomínání hráče

Od soutěžního roč. 2017/2018 bude disciplinární komise ŘKČ evidovat ŽK v soutěžích mužů. Při udělení příslušného počtu ŽK se hráči budou trestat peněžitou pokutou.


23.7.2017

*Dvě sobotní výhry venku

*A-tým zdolal divizní Kladno 3:2

*B-tým přehrál středočeské Krhanice 5:0

Více v příslušných sekcích
DSC04382.JPG, 57kB

Tímto autobusem vozí v zaměstnání náš admirácký kamarád Michal Jalovec denně desítky Japonců a Jihokorejců do Českého Krumlova. Většina z nich, jak je známe, si dělá všemožná selfíčka včetně dopravního prostředku, kterým cestují. Stoupnou si před autobus a fotí a fotí a fotí... Takže naše klubová vlajka, kterou Michal vozí hrdě za čelním sklem, se tímto způsobem dostává do japonských a korejských rodin. Vidí ji spousta lidiček v Zemi vycházejícího slunce i v Zemi jitřní svěžesti, jak se těmto zemím poeticky říká. Admiře zdar - i v daleké Asii...


20.7.2017

*Dvě porážky v jeden den

*A-tým se Štěchovicemi 3:6

*B-tým s Přední Kopaninou 1:2

17.7.2017

*Na úvod sezóny jedna výhra a jedna prohra

*Třetiligový Loko Vltavín jsme zdolali 2:1

*Z MOL Cupu nás ale vyřadily Neratovice…

*…kterým jsme podlehli 1:2

*Příští mač: SK Kladno, přátelsky, sobota 22. 7.

Najdete v sekci A-mužstvo


10.7.2017

Začala letní příprava

Celkem 24 fotbalistů se na Admiře v pondělí 10. července pustilo do letní přípravy před divizní sezónou 2017/2018. Bližší podrobnosti najdete v sekci A-mužstvo.

DSC04304.JPG, 68kB


2.7.2017

Jindra Tichai získal trenérskou UEFA profi licenci!

Náš trenér A-týmu Jindra Tichai ukončil úspěšně studium, které mu vyneslo diplom držitele trenérské UEFA profi licence.
Spolu s ním absolvovali studium takoví matadoři, jak například Bohuslav Pilný, Martin Hyský, Petr Papoušek, Miroslav Holeňák, Martin Vozábal či Aleš Drsek.
Jindro, gratulace a hodně úspěchů s admiráckým fotbalem!

P1050163.JPG, 44kB

Více zde:
https://trenink.fotbal.cz/trenerska-uefa-profi-licence-diplom-ma-22-studentu/a5935


29.6.2017

Na úvod lahůdka – FK Zbuzany 1953 aneb samá liga!

Letos budeme v Divizi C bohužel ochuzeni o pražské derby, protože Uhelné sklady účast vzdaly a budou pokračovat „jen“ v přeboru.

Nevadí… Jako první soupeř k nám přijede FK Zbuzany 1953. Velká neznámá. Těžko bychom hledali atraktivnější tým na úvod sezóny!

Ve Zbuzanech mužstvo trénuje exligista Luboš Urban (mj. přivedl do 1. ligy Dynamo ČB), zbuzanský zelenobílý dres oblékají exligisté Kamil Čontofalský, Marek Kincl, Mario Lička, Radek Šírl a posilování týmu někdejšími ligovými hráči má pokračovat!

Více o klubu na stránkách http://www.fotbal-zbuzany.cz/


Los MOL Cupu 2017/2018


Předkolo: 16. 7. – výkop 17.00

FK Neratovice-Byškovice (Divize B) – FK Admira Praha

1. kolo: 22. 7. – výkop 17.00

vítěz Neratovice/Admira – Převýšov (ČFL)
25.6.2017

Vracíme se do Divize, skupiny C!

Divizní soutěž začneme doma, a sice v neděli 13. srpna od 10.15 hodin.

Losovací aktiv soutěží v Čechách (ČFL a Divizí) nám 24. června určil tyto soupeře (v závorkách umístění v uplynulé sezóně, tučně nováčkové Divize):


I. kolo: Admira (3. místo Divize A) – FK Zbuzany (3. místo Přebor Středočeského kraje )

II. kolo: Dvůr Králové (8. místo Divize C) – Admira

III. kolo: Admira – Kolín (5. místo Divize C)

IV. kolo: Admira – Chrastava (11. místo Divize C)

V. kolo: Turnov (9. místo Divize C) – Admira

VI. kolo: Admira – Mšeno (1. místo Přebor Libereckého kraje)

VII. kolo: Trutnov (12. místo Divize C) – Admira

VIII. kolo: Admira – Brandýs n. L. (1. místo Přebor Středočeského kraje)

IX. kolo: Čáslav (3. místo Divize C) – Admira

X. kolo: Admira – Pardubice B (10. místo Divize C)

XI. kolo: Kratonohy (13. místo Divize C) – Admira

XII. kolo: Admira – Živanice (2. místo Divize C)

XIII. kolo: Vykáň (2. místo Přebor Středočeského kraje) - Admira

XIV. kolo: Admira - Vysoké Mýto (4. místo Divize C)

XV. kolo: Letohrad (7. místo Divize C) – Admira


23.6.2017

Petr Víšek je nejlepším brankářem Prahy!

V hodnocení serveru www.fotbalpraha.cz je náš brankář Petr Víšek nejlépe hodnoceným pražským gólmanem všech soutěží dospělých. Gratulujeme a přejeme další skvělé výkony v nové sezóně!

Více zde:
http://www.fotbalpraha.cz/zpravodajstvi/nejlepsim-prazskym-strelcem-je-kotlik-a-brankarem-visek/


21.6.2017

Jackla, Ondrůška a Jerhota zlanařily Ďáblice

Naše hráče Petra Jackla, Jana Ondrůška a Michala Jerhota "zlanařil" bývalý vedoucí našeho A-týmu Ing. Štefan Krížo, dnes ve službách SK Ďáblice, k přestupu k rivalovi "přes kopec". Netají se tím, naopak. A protože pociťuje potřebu k záležitosti se vyjádřit, napsal na email tiskového mluvčího našeho klubu Aleše Pivody otevřený dopis, který najdete v závěru této informace.
Namístě je podotknout, že trojice zmíněných hráčů přestupuje bez souhlasu našeho klubu, což nyní platný přestupní řád umožňuje. SK Ďáblice přestupy podal prostřednictvím internetu, přičemž Ing. Krížo naše hráče oslovil za zády vedení a trenérů FK Admira Praha, s nikým předem tuto záležitost nekonzultoval.
Dlouholetá dobrá sousedská spolupráce Admiry a Ďáblic tím bohužel dostává nepříjemnou trhlinu.

Text otevřeného dopisu Štefana Kríža bez jakýchkoli úprav:

Milí Admiráci, přátelé,
dovoluji si tímto vás všechny oslovit a uvést na pravou míru některé výroky některých stávajících funkcionářů Admiry...

Byl jsem 3 roky na Admiře a dělal jsem vedoucího A mužstva v době, kdy se postupovalo do ČFL. Snažil jsem se pro Admiru udělat vše, co bylo v mých silách a samozřejmě také kam sahaly mé možnosti. No a myslím si, že něco se i povedlo...

Po Admiře jsem (opět v ČFL) dělal vedoucího mužstva v Louňovicích, pak jsem pomáhal 2 roky "budovat" postupový tým v Újezdě n/Lesy (povedlo se, kromě jiného jsem do Újezda přivedl hráče z Jiren, Velimi, Ostré, Vyšehradu, Říčan, Hodonína, Libuše, Sedmihorek, Neratovic...a také, to přiznávám, Mustedanagiče z Admiry). No a v zimě jsme byl požádán předsedou SK Ďáblice, abych jim pomohl se záchranou přeboru (opět se povedlo, sem jsem přivedl na poslední chvíli hráče z Motorletu, Klecan, Uhelek a také Slavie, ale také jsem zařídil v průběhu jara výměnu trenéra). A nyní společně řešíme (řekneme) opět "budování" nového nebo značně obměněného týmu...

Mnozí Admiráci asi vědí, že jsem více méně v neustálém kontaktu s některými hráči A i B mužstva, některé (konkrétně Petr Jackl a Honza Ondrůšek) jsem také zkoušel zlanařit do Újezda n/Lesy, 2x se to nepovedlo...a tak jsem to zkusil i potřetí, do Ďáblic...no a v tomto případě jsem měl úspěch. Byli to hráči o které jsem usiloval už 2x a pokaždé jsem jasně řekl, že co se nepovedlo dnes, může se povést příště. Dokonce teď se povedl ještě další hráč...vážení, ale ten tip (ty tipy byly dokonce 2), jsem dostal z Admiry a bylo mi řečeno, že ten kluk má nabídku z Čafky, tu že odmítl, ale že jedná ještě z Libiší. Tak jsem mu nabídl Ďáblice...a on to vzal! Žádn& aacute; válka, jen komunikace s lidma...

Jinak v rámci lanaření hráčů do Ďáblic jsem komunikoval a komunikuji s dalšími hráči z klubů jako např. Štětí, Hostouň, Neratovice, Kopanina, Podolí, Meteor, Jesenice, Jíloviště, Libiš, Ostrá, Rakovník, Zbuzany, Benátky n/J., Č. Brod, Jirny, Slavia, Byšice, Čakovice, Poříčí n/Sáz., Poříčany, Úvaly, Štěrboholy, Strašnice, ČAFC, Újezd, Nymburk, Velvary, Admira. Nechci se chlubit, to jen abych ukázal některým funcionářům Admiry, že nemám zase až tak omezený okruh svých kontaktů, jak tvrdí pan Moudrý...

No a teď to nejdůležitější - žádnou válku Admiře jsem nevyhlásil! To jen někteří lidé nedokáží pochopit, že se v první řadě musí rozhodnout hráči...a ti asi měli nějaký důvod se rozhodnout tak, jak se rozhodli. Nic více, nic méně...
Admiru a Admiráky mám pořád stejně rád, rád se tam budu vracet, přeji třeba další postup do ČFL, ale pokud chce někdo vést válku, tak ať mě laskavě do toho nezatahuje a hlavně...ať se nemstí na dětech, žácích a dorostencích...zainteresované osoby vědí o čem mluvím.

S pozdravem

Štefan Krížo


18.6.2017

Konečné umístění našich týmů v sezóně 2016/2017

Fortuna Divize A: 3. Admira 30 22 9 9 64:26 65 bodů
vítěz soutěže: Sokol Čížová

Pražská teplárenská přebor: 10. Admira B 30 12 6 12 62:63 42 bodů
vítěz soutěže: Motorlet B

U19 - Pražský přebor: 1. Admira 24 2 2 101:29 62 bodů
Admira je přeborníkem Prahy, postupuje do České ligy

U17 - Česká liga: 3. Admira 26 18 0 8 59:38 54 bodů
Vítěz soutěže: Mostecký FK

U16 - Česká liga: 10. Admira 26 10 0 16 68:62 32 bodů
Vítěz soutěže: Motorlet

U15 - Česká liga: 4. Admira
Vítěz soutěže: Liberec

U14 - Česká liga: 6. Admira
Vítěz soutěže: Dukla Praha

U13 - Česká liga: 8. Admira
Vítěz soutěže: Teplice

U12 - Česká liga: 4. Admira
Vítěz soutěže: Dukla Praha


12.6.2017

Divize, skupina A, ročník 2016/2017

XXX. kolo

16. 6., výkop 17.30

FK Admira Praha

MFK Dobříš

Rozhodčí Langmajer – Mudra, Cupl*****

Pražská teplárenská přebor Prahy, ročník 2016/2017

XXX. kolo

15. 6., výkop 18.00

FK Admira Praha B

Uhelné sklady Praha

Rozhodčí Kučera – Laštovička, Fazekaš


FK Admira Praha děkuje všem svým hráčům, trenérům i funkcionářům za úspěšné působení v právě končícím ročníku fotbalových soutěží. Současně vedení klubu děkuje za podporu sponzorům a příznivcům a těší se na zdárné pokračování v příští soutěžní sezoně 2017/2018.


15.6.2017

Rozlučka v restauraci Admira

Po skončení pátečního divizního utkání Admira - Dobříš se zhruba v 19.30 uskuteční rozlučka A-týmu se sezónou. Šéf restaurace Admira na stadionu, kde se rozlučka koná, pan Michal Bernášek, věnuje jako cenu nejlepšímu střelci skončené Divize A občerstvení, a to pro celý tým. Současně obdrží střelec A-týmu s nejpřesnější muškou tradiční finanční prémii, kterou už od roku 2002 věnuje tiskový mluvčí FK Admira pan Aleš Pivoda.
Účast fanoušků a příznivců našeho týmu je vítána!

Dorost U19 v přeboru Prahy kraloval

Vloni naši dorostenci U19 nevídaně sestoupili z 5. místa od konce (!) z ČLD, a to administrativně. Místo původně stanovené baráže, která se nakonec nehrála, totiž rozhodla ŘKČ FAČR, že se udržíme, nebo sestoupíme na základě baráže o 1. ligu. V té prohrál český Liberec se slezským Hlučínem po výsledcích 1:4, 3:1. Neměli jsme svůj osud ve svých rukou, byli jsme tudíž závislí na úspěchu či neúspěchu Liberce. A když Severočeši padli, "vytlačili" Admiru z ČLD do Pražského přeboru..
Ten jsme teď s přehledem vyhráli před Vyšehradem o 6 bodů, když ještě 7 kol před koncem tabulku vedl o bod náš největší konkurent. Pak ale začali šemíci ztrácet, kdežto Admira jela jako namazaný stroj a kosila všechny soupeře!
Tým, který od startu ročníku dvakrát prohrál a nepůsobil dojmem favorita přeboru, převzal 30. 10. 2016 trenér Miroslav Jíra. A za jeho působení Admira U19 skoro neuvěřitelně 15x vyhrála, 1x remizovala a ani jednou nenašla přemožitele! V posledním kole, kdy šlo už jen o čest a dobré jméno klubu, Jírův tým taky vyhrál, a to 2:1 nad béčkem Motorletu.
Navíc se někteří hráči U19 už objevují i v sestavě A-týmu či B-týmu dospělých.
Náš A-dorost se tedy po roce vrátil do České ligy, kde ho čekají béčka Pardubic, Hradce Králové, Teplic, Mladé Boleslavi, Sparty a dalšími soupeři tu budou Ústí nad Labem, Most, Liberec, Jablonec, Olympia HK, Dukla, Chrudim, Čáslav a Varnsdorf.
Tak kluci, hodně štěstí v ligové společnosti!
-api-


12.6.2017

*A-tým nestačil na Čížovou, postupující do ČFL

*Prohra 0:1 není ostudná, ale škoda jí

*Neproměnili jsme šance, přišel trest

*Poslední mač sezóny hrajeme s Dobříší

*Pozor! Koná se v pátek 16. 6. od 17.30

Najdete v sekci A-tým


*Ač jsme byli lepší, přesto jsme prohráli

*Horní Měcholupy – Admira B 3:2

*Se sezónou se rozloučíme ve čtvrtek 15. 6.

*Hrát se nebude v Hovorčovické, ale na stadionu!

*Přijedou Uhelné sklady a výkop bude v 18.00

Více v sekci B-tým


*Rozstříleli jsme Loko Vltavín 8:0!

*Vyhráli jsme zaslouženě přebor Prahy!

*Vracíme se do České ligy dorostu

*Poslední zápas s Motorletem B už jen o prestiž

*Přečtěte si v sekci U19


4.6.2017

*Další korálek navlečený na šňůru výher…

*… už sedmý v řadě za sebou

*Admira – Doubravka 2:1

*Branky: Paťha z přímého kopu…

*… a Zahálka přímo z rohu!

*Předposlední zápas sezóny odehrajeme v Čížové

Více v sekci A-tým


*Porazili jsme Újezd nad Lesy 3:1

*Slavného exsparťanského gólmana Blažka pokořili:

- Zolotuchin, Ondrůšek a Slabý

*Už jsme sedmí!

*Za týden jedeme do Horních Měcholup

Najdete v sekci B-tým


*Zličín – Admira 1:4

*Pokud v posledních dvou zápasech uhrajeme 4 body…

*… vyhrajeme Pražský přebor!

*Čtěte v sekci U19


31.5.2017

pozvanka(003).jpg, 31kB

29.3.2017

nabor2.jpg, 57kB
Admir_fotbalohraniA5a.jpg, 123kB

22.5.2017

*Derby s Motorletem bez vítěze, plichta 0:0

*Bonusový bod navíc zařídil gólman Víšek…

*…když v penaltovém rozstřelu chytil dvě střely hostí

*Přišla solidní návštěva – 321 diváků

*A teď do jihočeského Jankova!

Najdete v sekci A-mužstvo


*Jen hubený bodík…

*Admira B – Braník 0:0

*Nepadá nám to tam…

*Příště jedeme do Zličína

Více v sekci B-mužstvo


*Dorostenci střídavě…

*U19 vyhráli na Aritmě 1:0

*U17 podlehli doma Vyšehradu 1:2

Čtěte v příslušných sekcích


21.5.2017

I nadále máme statut sportovního střediska i centra mládeže!

Tribunál talentované mládeže FAČR rozhodl definitivně o přidělení statutů Sportovních středisek mládeže (žáci) a Sportovních center mládeže (dorost). V obou případech FK Admira Praha tento statut pro soutěžní ročník 2017/2018 získal.

Více čtěte zde:
https://mujfotbal.fotbal.cz/tribunal-talentovane-mladeze-rozhodl-o-prideleni-statutu-scm-a-spsm/a5611


17.5.2017

PozvMotorlet.JPG, 34kB

15.5.2017

*Tři body ze severozápadních Čech

*Pátá výhra v pořadí za sebou!

*FK Ostrov – Admira 0:2

*Příště přijede na Admiru Motorlet

*Jinoničtí míří do ČFL, přibrzdíme je?

Více v sekci A-mužstvo


*Prohra v Chodově, teprve druhá na jaře

*Dukla JM – Admira B 3:2

*Neudrželi jsme nadějné vedení 2:1

*Tři body jsme soupeři nabídli svými chybami

*Příště hostíme ABC Braník

Najdete v sekci B-mužstvo


*Tři body do tabulky za povinné vítězství

*Admira – Zbraslav 4:0

*Teď nás čeká těžký zápas na Admiře

Přečtete si v sekci U19


8.5.2017

*Hokejová výhra nad poslední Sušicí

*Admira – Sušice 5:2

*Mošna už se tlačí na Nádeníčka v tabulce střelců

*Západočeši nebyli tak odevzdaní, jak by se mohlo zdát

*A teď do Ostrova (nad Ohří)

Více v sekci A-mužstvo


*Dorostenec Panýrek trefil pro béčko tři body

*Admira B – Vršovice 1:0

*Už jsme v tabulce osmí!

*Za týden jedeme na Duklu JM, těžký chlebíček…

Čtěte v sekci B-mužstvo


*U19 měli v prodlouženém víkendu volno…

*U17 rozstříleli Chrudim 6:1


3.5.2017

oznameni.jpg, 23kB
oznameni2.jpg, 14kB

Dášo a Honzo, přejeme vám oběma parádní výkop na úvod, spoustu životních gólů i cenných bodů do manželské tabulky a hlídejte si, abyste se náhodou neocitli v ofsajdu.
Upřímně blahopřejí všichni admiráci


2.5.2017

pozvanka_tjSusice.jpg, 47kB


1.5.2017

*Úspěšný víkend, čtyři zápasy, dvanáct bodů!

*Divize: Roudné – Admira 0:3

*Přebor: Cholupice – Admira B 0:6

*Přebor U19: Admira – FA Praha 3:1

*Česká liga U17: Čáslav – Admira 1:2

Najdete v příslušných sekcích


24.4.2017

*Lázeňští hosté odjeli z Kobylis s třígólovou nadílkou

*Admira – Mariánské Lázně 3:0

*Trefili se Kurek, Mošna a Jackl

*Víšek vychytal třetí jarní nuku

*Příště jedeme na trávník Malše Roudné

Najdete v sekci A-mužstvo

18.4.2017

pozvanka(002).jpg, 22kB

17.4.2017

*A-tým konečně zabral a přivezl tři body

*Český Krumlov – Admira 0:3

*Uťali jsme krumlovskou sérii tří výher

*Teď přijedou Mariánské Lázně

Čtěte v sekci A-tým


*Béčko přivezlo z Hájů jen jeden bod

*Nakonec chytil Žulevič domácím tutovku!

*JM Háje - Admira B 1:1

*V dalším kole hostíme na Hovorčovické Královice

Najdete v sekci B-tým


*Tři body ze Střešovic

*Nic snadného! Ale byli jsme lepší…

*Střešovice – Admira 2:4

Podrobnosti v sekci U19
IMG_3328_22.jpg, 19kB

Velké problémy se sestavou pro zápas na Hájích měli fotbalisté Admiry B. Ač byli v zápase 21. kola Pražská teplárenská přeboru podle průběhu hry blíže vítězství, nakonec byli rádi za bod po remíze 1:1. Tu jim v poslední minutě výborným zákrokem zachránil brankář Žulevič.
Již při pohledu na lavičku Admiry bylo jasné, že na Háje nepřijela v nejsilnější sestavě. Vedle náhradního brankáře a mladého dorostence tam totiž seděl sekretář klubu, Jaroslav Moudrý, s dvaadvacítkou na zádech. A taky se v 84. minutě dostal na hřiště!


10.4.2017

Admira pogratulovala Josefu Vavruškovi k 89. narozeninám


DSC09667.gif, 18kB DSC09740.gif, 18kB DSC09801.gif, 18kB*Ke třem bodům nebylo daleko!

*I s nastavením chybělo sedm minut

*Hosté ale vyrovnali a vyhráli na penalty

*Admira – Karlovy Vary 1:1, PK 3:5

*Náš gól vstřelil Zahálka, gól hostí exligista Dřížďal

*Příště jedeme do Českého Krumlova

Čtěte v sekci A-mužstvo


*Derby rozhodl hattrick dorostence Panýrka

*Admira B – Ďáblice 4:2

*Nechybělo nic, jen admirácký kotel nepřišel…

*Na Velký pátek hrajeme na UMT FC JM Háje

Najdete v sekci B-mužstvo


*Sedm zásahů do černého

*Admira – Vršovice 7:1

Podrobnosti v sekci U19


*Výsledky naší mládeže

U17 a U16 – dvě výhry nad Viktorkou Žižkov

U15 – vítězství 4:1 v Jablonci nad Nisou

U14 – těsná prohra 2:3 s týmž klubem


5.4.2017

pozvankaKVary.jpg, 23kB
Béčko hostí v neděli na Hovorčovické v derby SK Ďáblice!

Sousedské přeborové derby se hraje na hřišti v Hovorčovické a má výkop v 15.00! Přijďte fandit Admiře v utkání s týmem, kde hraje řada našich bývalých fotbalistů a který trénuje náš někdejší trenér mládeže Martin Průša!


3.4.2017

*Ze západních Čech jen bodík

*Rokycany – Admira 2:2, PK 4:2

*Bohužel jsme neudrželi nadějné vedení

*Za týden přijedou na Admiru Karlovy Vary

Čtěte v sekci A-tým


*Cenný bod z Čafky

*Neinkasovali jsme, neskórovali jsme

*ČAFC – Admira B 0:0

*Příště hostíme v sousedském derby Ďáblice

Najdete v sekci B-tým


*Dorostenci vyhráli v Braníku…

*… ale nadřeli se na to!

*Za týden hostíme Vršovice

Přečtěte si v sekci U19


*Naše U17 nadělovala v Hradci Králové

*Olympia HK U17 – Admira U17 0:5!


28.3.2017

Josef Vavruška - 89!

Dne 28. 3. se dožil čestný sekretář FK Admira Praha Josef Vavruška 89. narozenin. Blahopřejeme!

P1030218.jpg, 41kB


27.3.2017

*V Sedlčanech jsme padli

*Tatran Sedlčany – Admira 3:2

*Přišlo 450 diváků!

*Vyloučení 1:1, u nás Vosický

*Příště jedeme do Rokycan

Více v sekci A-mužstvo


*Po dvou vítězstvích první jarní prohra

*Motorlet B – Admira B 3:0

*Lídr tabulky vyhrál po zásluze

*Za týden hrajeme na Čafce

Najdete v sekci B-mužstvo


*Dvě remízy dorostenců

*U19 – Vyšehrad 1:1

*U17 v Sezimově Ústí s Táborskem 0:0

Více v příslušných sekcích


20.3.2017

*Nečekaná prohra a zklamání

*Admira – Klatovy 1:2

*První jarní gól vstřelil Nádeníček…

*… ale to moc málo

*Příště jedeme do Sedlčan

Čtěte v sekci A-tým


*Dva zápasy, šest bodů, skóre 9:6

*Admira B – Zbraslav 4:2

*Na UMT zase řádil Panýrek

Najdete v sekci B-tým


*Výsledky mládeže – žádná sláva…

U19 – Ruská akademie 1:2

U17 – Most 0:2, ČLD

U16 – 3:3, na penalty prohra

U15 – Liberec 3:1, výhra nad lídrem ČLŽ!

U14 – Liberec 1:6


16.3.2017

Admira-Klatovy.jpg, 37kB

12.3.2017

*Z Vokovic jsme přivezli aspoň dva body

*Aritma - Admira 0:0, pk 2:4

*Vyloučen náš Michálek a dva domácí hráči

Čtěte v sekci A-tým


*Excelentní start do jarní části přeboru!

*Zdařilá premiéra trenéra Peřiny

*Třeboradice - Admira B 4:5

*Výhru režíroval mladík Panýrek

Více v sekci B-mužstvo


*Další víkendové výsledky - vesměs vítězství

*U19 - Počernice B 4:3, ZT Kyje

*Varnsdorf - U15 0:4, liga žáků

*Varnsdorf - U14 0:4, liga žáků


7.3.2017

*Trenér Tichai: Cíl týmu pro jaro? Vyhrávat!

*Trenér béčka Peřina: Posily se zatím jeví dobře!

Rozhovory čtěte v sekcích A-týmu a B-týmu


6.3.2017

*Úspěšné sousedské derby: Admira v. Meteor 2:0

*V Memoriálu Jiřího Kolína končíme sedmí

*Ve skupině o 7.-10. místo jsme třikrát vyhráli

Čtěte v sekci A-mužstvo


*Výsledky dorostu - tři těsné prohry

*Kyje muži - U19 1:0

*Meteor U17 - U17 1:0

*Meteor U16 - U16 2:1


27.2.2017

*Memoriál Jiřího Kolína – opět výhra

*Admira – SK Třeboradice 7:2

Více v sekci A-mužstvo


*ZT KYJE: U19-D. Počernice 1:3


*Příprava na Admiře:

*B muži-Lipence 5:2

*Ve čtvrtek přijedou Cholupice

Podrobnosti v sekci B-mužstvo


*U17-Dukla 2:5

*U16-Dukla 5:5


23.2.2017

Valná hromada zvolila nový výkonný výbor

Valná hromada FK Admira Praha z. s., která se sešla ve čtvrtek 23. 2. v restauraci Admira na stadionu, poděkovala odstupujícím členům výkonného výboru Ing. Zdeňku Potůčkovi, Ing. Bedřichu Bedrlíkovi a Mgr. Janu Martinicovi za jejich práci pro kobyliský fotbal.
Nový výkonný výbor, který valná hromada zvolila, bude pracovat ve složení Josef Přitasil, předseda, Ing. Ladislav Čadský, Mgr. Miroslav Jíra, Jaroslav Moudrý, Helena Sobotková.
Kontrolní komise má nové složení Mgr. Aleš Pivoda, předseda, Jan Kostrba, Jan Sobotka.
Potleskem přijali přítomní návrh, aby dlouholetý funkcionář klubu Josef Vavruška byl jmenován čestným sekretářem FK Admira.

-api-


19.2.2017

*A-tým podal v první půli výkon, jaký chceme vídat

*Admira Praha – Sokol Libiš 5:1 (4:0)

Čtěte v sekci A-tým

*Béčko má nového trenéra…

*… a hned zaznamenalo dvě vítězství

Více v sekci B-tým


*Výsledky dorostenců najdete v příslušných sekcích


2.2.2017

Mimořádná valná hromada

FK Admira Praha z.s. se uskuteční 23. 2. v 17:00 hodin v restauraci Admira na stadionu.

Jediným bodem programu bude volba nového výkonného výboru.


12.2.2017

*Fotbal hrát umíme, konečně jsme to ukázali

*FK Admira Praha - FK Králův Dvůr 3:3 (1:2)

*S předním týmem ČFL jsme sehráli vyrovnané utkání

*O mnoho lepší výkon než před týdnem

*V posledních vteřinách duněla tyč za brankářem cábelíků

Čtěte v rubrice A-tým


Podrobnosti o dění v Memoriálu Jiřího Kolína na webu www.fotbalpraha.cz


5.2.2017

*A.tým prohrál s Českým Brodem 2:4

*Béčko porazilo stejným poměrem Průhonice

*U19 utrpěli první letošní porážku

Čtěte v příslušných sekcích


29.1.2017

*Další prohra s týmem z ČFL

*Admira - Táborsko B 1:4

*U19 hráli opět "hokej"...

*Vyšehořovice (muže) zdolali 7:5!

Více v příslušných rubrikách
Informace o rozhodnutí klubového vedení

Od 1. února 2017 platí z rozhodnutí vedení FK Admira Praha z. s. adresa oficiálního klubového webu www.fkadmira.info


*V Memoriálu Jiřího Kolína zatím jedna výhra, jedna porážka

*V sobotu 4. února nás čeká Český Brod

Čtěte v rubrice A-mužstvo


*A-dorost dvakrát remizoval „hokejovým“ výsledkem 4:4

Více v rubrice U19